Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Fajnie by było, jakby mi ktoś chciał dać psa na jakiś tydzień do opieki :evil_lol: Albo chciał iść na zdjęcia i mi za to jeszcze zapłacić :evil_lol:


Daremny, ale żeby nie przepadł- filmik z frisbującym Arnim :loveu:
[url]https://plus.google.com/photos/105911600974972693444/albums/5904192688493165649/5938708711563906994?banner=pwa&pid=5938708711563906994&oid=105911600974972693444[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Ale wtedy kupię sobie lepszy :grins:[/QUOTE]

spoko :P więc jakbyś chciała sprzedać, to daj znać :evil_lol:

chcę cię o czymś poinformować :evil_lol: w wakacje mamy trip do Wawki :lol: zamiast do Krakowa. Tam już byłyśmy na wystawie :evil_lol: :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']nie Ty jedna byś tak chciała :grins:[/QUOTE]

Domyślam się ;)

[quote name='Angi']spoko :P więc jakbyś chciała sprzedać, to daj znać :evil_lol:

chcę cię o czymś poinformować :evil_lol: w wakacje mamy trip do Wawki :lol: zamiast do Krakowa. Tam już byłyśmy na wystawie :evil_lol: :grins:[/QUOTE]

Chyba nie dożyjesz tej chwili :P

Nie będzie problemu z darmowym noclegiem w Wawce :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[b]Naklejka[/b], a dowiedz się czegoś o Silesia Dog Disc Club ;) . Na Śląsku jest akurat sporo osób rzucających talerzyki, na pewno ktoś mógłby Ci pomóc, nawet nie w ramach semi, ale jakiegoś dokształcania. Jeśli byś miała jakieś problemy to mogę zagadać ze znajomą, która się tym zajmuje i ona może Ci kogoś polecić ostatecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']przez te dropsy zapomniałaś drogi do domu? :diabloti:[/QUOTE]

Już przestały działać... melduję się z domu :evil_lol:

No to wczoraj byłam na skałach, wspinać się! Ogólnie to nie wiedziałam na co sie zgodziłam, miałam robić zdjęcia, ale nie wiedziałam, że mam wisieć na skale i robić te foty :diabloti: A jak wiadomo, ja nie trenuję wspinaczki, więc było ciekawie. Ostatecznie wspięłam się na jakąś tam wysokość, zawisłam na skale i robiłam te zdjęcia :evil_lol: Będą na fejsie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Już przestały działać... melduję się z domu :evil_lol:

No to wczoraj byłam na skałach, wspinać się! Ogólnie to nie wiedziałam na co sie zgodziłam, miałam robić zdjęcia, ale nie wiedziałam, że mam wisieć na skale i robić te foty :diabloti: A jak wiadomo, ja nie trenuję wspinaczki, więc było ciekawie. Ostatecznie wspięłam się na jakąś tam wysokość, zawisłam na skale i robiłam te zdjęcia :evil_lol: Będą na fejsie ;)[/QUOTE]
weź już dodaj, bom ciekawa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ale świetny filmik!!!

Jak ja bym chciała moje suczysko tak na dekle nakręcić... Rollery łapie z chęcią, ale tak żeby poleciała za dyskiem, to nie ogarnia ;( Ja też nie ogarniam, więc w sumie nie mam do niej żalu. Tylko, że czuję się niespełniona ;)
No i mamy jakiś kryzys z deklami, może to dlatego, że jakiś czas temu, po jednej sesyjce miała objawy zapaści wysiłkowej i jakoś nie chcę jej obciążać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Ale świetny filmik!!!

Jak ja bym chciała moje suczysko tak na dekle nakręcić... Rollery łapie z chęcią, ale tak żeby poleciała za dyskiem, to nie ogarnia ;( Ja też nie ogarniam, więc w sumie nie mam do niej żalu. Tylko, że czuję się niespełniona ;)
No i mamy jakiś kryzys z deklami, może to dlatego, że jakiś czas temu, po jednej sesyjce miała objawy zapaści wysiłkowej i jakoś nie chcę jej obciążać...[/QUOTE]

Dzięki! :)

Arni też nie ogarniał, ale go męczyłam i się udało :D Chociaż na dyski i tak nie jest nakręcony do tego stopnia, do jakiego bym chciała ;) Ale dyski teraz są naj, nawet piłeczki go tak nie cieszą.
Arni wciąż trochę boi się dysków i muszę uważać, co robię, żeby się nie spłoszył :/


Angi, jutro będą, dzisiaj to ja już nie ogarniam, chociaż już je obrobiłam, to chcę jutro jeszcze nanieść poprawki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Dzięki! :)

Arni też nie ogarniał, ale go męczyłam i się udało :D Chociaż na dyski i tak nie jest nakręcony do tego stopnia, do jakiego bym chciała ;) Ale dyski teraz są naj, nawet piłeczki go tak nie cieszą.
Arni wciąż trochę boi się dysków i muszę uważać, co robię, żeby się nie spłoszył :/


Angi, jutro będą, dzisiaj to ja już nie ogarniam, chociaż już je obrobiłam, to chcę jutro jeszcze nanieść poprawki....[/QUOTE]
kobieto, co ty od niego chcesz ;) bosko łapie ! to nie borderem ani żaden inny owczarek żeby zapindalał za dyskiem ile wlezie ;) poza tym, z czasem może przestanie się płoszyć i będzie jeszcze lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']kobieto, co ty od niego chcesz ;) bosko łapie ! to nie borderem ani żaden inny owczarek żeby zapindalał za dyskiem ile wlezie ;) poza tym, z czasem może przestanie się płoszyć i będzie jeszcze lepiej ;)[/QUOTE]

Ale on potrafi :cool3: Tylko musi mieć dobry dzień i niezły poziom nakręcania. On się bardzo pobudza, nakręca, ale nie w takich sytuacjach w jakich bym chciała :eviltong:
On boi się gwałtowniejszych ruchów, wiec muszę uważać, by mu nad łbem jakoś nie majtnąć tym dyskiem, jakoś dajemy radę ;)

Wykąpałam Jetsana :razz: Prawie listopad, a ja w krótkim rękawku na ogrodzie kąpię psa w zimnej wodzie :evil_lol:

Arniego tylko trochę spłukałam, bo nie lubię go kąpać na dworze, bo panikuje, a w łazience zostawia mnóstwo kłaków :evil_lol:

Edited by Naklejka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Ale on potrafi :cool3: Tylko musi mieć dobry dzień i niezły poziom nakręcania. On się bardzo pobudza, nakręca, ale nie w takich sytuacjach w jakich bym chciała :eviltong:
On boi się gwałtowniejszych ruchów, wiec muszę uważać, by mu nad łbem jakoś nie majtnąć tym dyskiem, jakoś dajemy radę ;)

Wykąpałam Jetsana :razz: Prawie listopad, a ja w krótkim rękawku na ogrodzie kąpię psa w zimnej wodzie :evil_lol:

Arniego tylko trochę spłukałam, bo nie lubię go kąpać na dworze, bo panikuje, a w łazience zostawia mnóstwo kłaków :evil_lol:[/QUOTE]
Toro wymusił dzisiaj kąpiel :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...