Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monia&Tofi']A ja mam prośbę: czy mogłaby się do mnie odezwać Iga J., bo nie kojarzę osoby ;)[/quote]
Zarejestruj się na [URL="http://www.fortobozy.fora.pl/"]obozowym forum [/URL]- tam ją znajdziesz...

Zresztą to samo dotyczy innych uczestników! :)

Link to comment
Share on other sites

Jak tam przygotowania do obozu? My dziś na szczepieniu bylismy(wczesniej nie moglismy przez choróbsko). To jeszcze tylko dwa tygodnie... Modle się o całe łapki ;)
Pisał ktos coś o jakims frisbee do kupienia(że ktoś od kogoś kupuje),jeśli jest możliwość my byśmy byli chętni na jakiś dobry latający talerzyk... prosze o info na pv.

Link to comment
Share on other sites

No my szczepieni byliśmy juz dawno temu, więc to mamy z głowy :-) Wór karmy zakupiony, z nowego kompletu obroża+smycz zrezygnowaliśmy, bo pańcia doszła do wniosku, że jednak gappay jest chwilowo za drogi, kupimy kiedy indziej :eviltong: Klatka stoi już od dawna, trzeba zrobić jakieś przykrycie do niej, i posłanie (nie będę wyskakiwac z poduszkami z pierza przecież :roflt:). Baaa, dziś się nawet kombi dorobiłam! :lol: Tzn, rodzice :eviltong: . Ogólnie niby jesteśmy naszykowani, ale zawsze "coś" się znajdzie. Chyba sobię listę zrobię rzeczy dla psiowego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Gucia - ja też miałam kupić obrożę+smycz z "Red Dingo", ale pomyślałam, że mogę za to kupić coś innego.
Byłam dziś na małych zakupach, jakieś tam obróżki przeciwpchelne, smakołyki, nowa karma, miski, szampon :D
Hmm, szczepienie. Ale zła jestem, ja mam szczepionki w domu xD Serio: na wściekliznę i tą złożoną. Bo wet był u nas parę tygodni temu, ale Kulka wtedy była na antybiotyku, więc powiedział, że za tydzień przyjedzie. Szczepionki stoją w lodówce, a weta jak nie ma tak nie ma :roll: Znowu będzie trzeba dzwonić.
A przygotowania są raczej psychiczne ;) Ćwiczenia kondycji, której raczej nie odrobimy przez skręconą kostkę :( Albo treningi przy innym psie (bardzo specyficznym, bo ów pies wyrywał się i szczekał, więc ot takie utrudnienie. Itp, itd.

Link to comment
Share on other sites

Szczep Małą, szczep bo jeszcze musi przeciwciała wytworzyć a to nie tak, że kuj i już, chyba nawet czasem kwarantanne 3-4ro dniową zlecają. (czasem -bo mi nikt nie mówił, że mam ograniczyć kontakty z piesami obcymi)
Lista rzeczy hmm dobry pomysł...
Oby pogoda była znośna, no i łapki..., całe łapki poproszę ;D

Link to comment
Share on other sites

Ja tam nawet kulawa moge jechać ale nie Astruś, może się okazać, że już nie bedzie mogł trenować... a On to tak kocha ;(dowiem się jutro-chyba,że na zdjecia trzeba bedzie poczekać, pociesza mnie to, że on nigdy nie miał problemów typu utykanie czy coś podobnego ale nie zawsze widać zwyrodnienie- narazie weterynarz nie przekreślił obozu ale nic nie wiadomo:( Poki co- antybiotyki, okłady no i prześwietlenie, poczekamy zobaczymy ...

Link to comment
Share on other sites

Kulka zaszczepiona! Wścieklizna + szczepionka złożona.

Mam pytanko: dając te szczepionki w jednym dniu można je dawać jedna po drugiej (jedna w jedne udo, druga w drugie), czy trzeba odczekać? Bo wet przyjechał i dał jedną po drugiej od razu.

Link to comment
Share on other sites

No... piątek 13-nastego nie??
Bioderka mamy śliczne:) , łokietki też :) , opuchlizna jeszcze lekka rano teraz już nic nie widać.
Ciezko mi bylo sie dogadac z tymi wetami. Mialam zrobic zdjecie lokcia zeby poznac przyczyne zapalenia kaletki-wykluczyc zwyrodnienie. Inny po zdjeciach, powiedzial,że to nie ma zwiazku...ogolnie tak jakos na szybko zostalam potraktowana, nie podobalo mi się, czuje się lekko oszukana i nie "dopieszczona"bo łaknełam wiedzy. Skonsultuje sie z kims jeszcze.
Moze to po prostu od przeciążenia, bo dlugo nie cwiczyl, potem piknik, trening,male posluczenstwo za pileczke no i gotowe. Mam nadzieje, że do obozu wszystko wroci do normy.
W ogóle miałam strasznego pietra bo Astro dostal tylko glupiego jasia ale jakby zapominal o oddychaniu...miał mega bezdechy, wydaje mi się, że dostał za dużo jak na te same kościki, na szczescie ktos sie nami zainteresowal i dostał cos na szybsze wybudzenie.
I jak tu sie teraz nie bać ogólnego do kastracji??

Link to comment
Share on other sites

Miejmy nadzieję, że całkowicie wyzdrowieje do obozu. Kulka przed sterylką jak dostała narkozę to myślałam, że się popłaczę. Głowa jej się kiwać zaczęła i z pyska zaczęła lecieć ślina... Straszne to było dla mnie. Ale przeżyłam, ona też. Każdy pies reaguje inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie.
Ubezpieczyliście swoje pieski?? Jeśli tak to w jakiej ubezpieczalni??
Ja interesowalam się ubezpieczeniem w PZU ale tam nie obowiązuje w przypadku uprawiania sportów, nie ma od kradzieży i ogólnie jakoś tak mało obejmuje...
Gdzie jeszcze można uezpieczyć pieska?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']Mam pytanie.
Ubezpieczyliście swoje pieski?? Jeśli tak to w jakiej ubezpieczalni??
Ja interesowalam się ubezpieczeniem w PZU ale tam nie obowiązuje w przypadku uprawiania sportów, nie ma od kradzieży i ogólnie jakoś tak mało obejmuje...
Gdzie jeszcze można uezpieczyć pieska?[/quote]
Ja mam Leona ubezpieczonego od szkód, jakie może wyrządzić :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Ojeja ale wam zazdroszcze tego obozu:loveu: . Trzymam za was wszystkich i za psiaki kciuki mam nadzieje ze oboz sie uda i pogoda dopisze. Jezeli uda mi sie wytepic agresje i podszkolic moje malenstwo to za rok MOZE sie spotkamy na obozie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...