Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też wczoraj wpłaciłam resztę :D Aha... Slalom 8-tyczkowy też umiemy już :P Cóż za zawrotne tempo nauki. Wprawdzie ten slalom to nie jest super szybki, ale Kulka wie, że trzeba chodzić między tyczkami :)

Nie mogę się doczekać! Jak wszyscy chyba ;)

Link to comment
Share on other sites

A my mamy przerwę w agility i cały czas piłujemy obi bo chce wystartować w tym roku w zerówkach. Dużo pracy przed nami więc agility spadło na drugi plan i pewnie do obozu nic nowego sięnie nauczymy. Za to na obozie sobie odbijemy:lol:
Moje pieniążki też pewnie już poszły. Proszę o potwierdzenie czy doszły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysha792']Czy są jeszcze wolne miejsca na obóz Fortu?[/quote]
Mysha729, w tej chwili rozmawiałam z Zielskiem, która prosiła, abyś wysłała jej maila ([I][email protected])[/I], bo jest możliwość miejsca. Niestety, ona teraz jest na seminarium w Belgii, więc maile czytać będzie pewnie trochę sporadycznie, ale jeśli nie przez weekend, to jak wróci - odpowie.

Link to comment
Share on other sites

Flaire, wielkie dzięki ;) miałam jechac na mazury z psem, ale tak wyszło że nie pojechałam, troska mojego tatusia, mam uczulenie na komary, a tam jest ich pełno :shake:

Ale mam cichutką nadzieje czy bym się dostała do Fortu z psiakiem :oops: napisze dzisiaj maila.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

czesc wszystkim !
Prosze moze ktos mi poswięci trochę czas ...i odpisze...
bardzo chce jechac na ten obóz agillity..ale mam 12 lat chciałabym zeby byli mniewiecej trówiesnicy przedział wieku 12-15 ...nie wiem jak wzeszyłm roku było ...
Czy jeszcze jest mozliwosc dopisania się ...?
nie rozumiem jedego zdania w regulaminie to znaczy :

ze wszystki psy muszą miec klatkę ...
jakie są terminy czy jest tylko jeden (ten) czy moze jeszcze troche dalsze.. :)
a moze ktos poleci mi jeszcze jakis obóz agillity w te wakacje ?
czas troche nagli..ale moze...
jesli ktos ma numer tel.to bardzo bym prosiła ..moge zadzwonic.. i osobiscie popytac organizatora ..:)
P.S . na obozie tym uczestniczylyby moje psiaki czyli whippetka i pudelka :)
Pozdrawiam serdeczniei z góry dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]bardzo chce jechac na ten obóz agillity..ale mam 12 lat chciałabym zeby byli mniewiecej trówiesnicy przedział wieku 12-15 ...nie wiem jak wzeszyłm roku było ...[/QUOTE]

specjalnej rekrutacji "pod daną osobę" robić nie będą, ale są osoby i w tym wieku. Ja mam osobiście 16... ;)

[QUOTE]Czy jeszcze jest mozliwosc dopisania się ...?[/QUOTE]

Zawsze istnieje lista rezerwowa, bo tak to już miejsca brak niestety...

[QUOTE]nie rozumiem jedego zdania w regulaminie to znaczy :

ze wszystki psy muszą miec klatkę ...[/QUOTE]

Kennel Klatka. Poszukaj sobie o niej na [url]http://karusek.com.pl[/url] . Bardzo przydatna rzecz na wyjazdy :)

[QUOTE]jakie są terminy czy jest tylko jeden (ten) czy moze jeszcze troche dalsze..[/QUOTE]

FORTowy dla początkujących tylko ten, ale jeszcze chyba Alpi jeszcze coś urządza (?) :)

[QUOTE]a moze ktos poleci mi jeszcze jakis obóz agillity w te wakacje ?
czas troche nagli..ale moze...[/QUOTE]

J.w. Alpi, jest jeszcze zagraniczny organizowany przez Polaka, jednak osoba dorosła musiałaby z Tobą jechać, poza tym nie wiadomo czy jednak grupa agility będzie, bo malutko chętnych :(

[QUOTE]jesli ktos ma numer tel.to bardzo bym prosiła ..moge zadzwonic.. i osobiscie popytac organizatora[/QUOTE]

szukaj na stronie FORTu albo napisz maila do Zielska ;)

Link to comment
Share on other sites

Gucio dzieki za pomoc w odpowiadaniu na posty :) nie bylo mnie troche a tu masz ci babo placek tak sie temat rozwinał :)

W przyszlym roku zorganizujemy dwa obozy dla poczatkujacych :) ale na ten rok jest tylko jeden.

Jesli ktos jeszcze chce sie zalapac na ten oboz, to prosze do piatku o kontakt, moze cos sie uda wykombinowac.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Gucio dzieki za pomoc w odpowiadaniu na posty nie bylo mnie troche a tu masz ci babo placek tak sie temat rozwinał [/QUOTE]

Trzeba sobie pomagać :)

Dziękuję za maila z informacjami, do mnie już dotarł :) Jaka szczęśliwa wiadomość (zaraz po ogłoszeniu list kandydatów do LO :lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']No, mam nadzieje, ze sprawy rekrutacyjne zakonczyly sie rownie mile :)[/QUOTE]
1D LO im. AK w B-gach wita, profil biol-chem - wakacje pełną parą, obóz na miły początek :cool3:

Likaa - rozmawiałyśmy na gg ;) niestety u nas już komplet, 4 osoby.. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...