Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gucio'][URL]http://img237.imageshack.us/img237/9757/90817685pg1.jpg[/URL]

boooże to ujrzało światło dzienne :lol: :lol: :lol: mogę wrzucić na grono, mogęęęę? :lol:[/quote]
jasne :lol:

Viz, to dobrze, ze do Ciebie chociaz doszło za pierwszym razem, nie wiem dlaczego czasem nie dochodzi :roll:

Link to comment
Share on other sites

Może nie tyle co obóz ... a jakieś warsztaty ;) ;) ;)

[SIZE=1]Np. [/SIZE][SIZE=1] 2-3.12.2006 organizujemy kolejne warsztaty agility dla osób zaawansowanych i średnio-zaawansowanych z A. Grygarem (wieloletnim trenerem czeskiej kadry narodowej, poważanym instruktorem na całym świecie).

[SIZE=2]No to w takim razie czekam do wakacji :eviltong: ;) :eviltong:[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='palma']Może nie tyle co obóz ... a jakieś warsztaty ;) ;) ;)

[SIZE=1]Np. [/SIZE][SIZE=1]2-3.12.2006 organizujemy kolejne warsztaty agility dla osób zaawansowanych i średnio-zaawansowanych z A. Grygarem (wieloletnim trenerem czeskiej kadry narodowej, poważanym instruktorem na całym świecie).[/SIZE]

[/quote]
To jest 2-dniowe seminarium, to nie to samo, co obóz.
I do Grygara lepiej jeździć z psem raczej zaawansowanym...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja muszę się pochwalić, że Kulka (ta gruuuba suczka) schudła jak narazie o 0,3 kg ;) To naprawdę dobry wynik, ponieważ dawno już jej waga nie spadła poniżej 8,5 kg - teraz ma 8,2 kg :lol:

No i jeszcze coraz lepiej wychodzi nam nakręcanie na piłeczkę. Kulka woli tą, co dostałam za przebieg z Monią, ale kupiłam jej też taką na sznurku. I tu mam pytanie: Kulka nie łapie za piłkę, tylko za sznurek. Kiedy jej rzucę to ona bieeeeeeegnie i łapie... za uchwyt. Wygląda to bardzo śmiesznie i dosyć często przeciągam się z nią w nietypowy sposób: ja trzymam piłkę, a ona sznurek... No więc: uczyć, zmieniać, żeby łapała piłkę? Wiem, że takie pytanie padło na obozie, ale ja, broń Boże, nie chcę niczego zepsuć, więc zastanawiam się, czy mogę zostawić jak jest - że psina łapie z sznurek. Z tym,że coraz bardziej nakręcać (dziś wieczorem dostała fioła ;) ).

Link to comment
Share on other sites

Cały post mi skasowało, więc teraz napiszę w skrócie:

Wielkość piłki jest odpowiednia (trochę mniejsza od tej z zawodów), ma cienki sznurek, myślę, że może jest za twarda (lekko ugina się pod palcami przy mocnym ściśnięciu).

Chyba zrobię własnoręcznie, bo obeszłam wszystkie sklepy zoologiczne w mieście i była tylko jedna mała piłka na sznurku.

***
A tak sobie pracujemy:
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=hTu67yqemoY[/URL]

Wiem, nie powinnam miziać psa, choć na wcześniejszym treningu już tego nie robiłam: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=VKv8yq_ypI4[/URL] (zostałam już doinformowana i sama się też domyśliłam, że nie powinnam używać stołu).

Wracając do pierwszego filmiku:
Na klipie z biegu z obniżonymi tyczkami Kulka biegnie wolniej - ale to jest spowodowane tym, że jest to koniec intensywnego treningu na łące połączonego z szaleńczym biegiem z pańcią ;)

Co do biegu a la Pęcice Jumping "0" - mam słabą pamięć wzrokową, takie coś odtworzyłam po obejrzeniu filmiku. I nie mam drugiego tunelu ,więc zamieniłam na oponę, która mi została z przeszkód. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...