Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

viz - a nie lepiej plastikowa klatka dla jamniora? :P wtedy rozmiar 3
a jeśli koniecznie metalowa to 3...albo 2? nie wiem jaka jest 2 :roll:

[quote name='"Asti"']Czy na obozie pies musi mieć kaganiec?[/quote]
hmmm... nie?
przecież Kulka to mały łagodny piesk, o co chodzi ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='2Monika2']
hmmm... nie?
przecież Kulka to mały łagodny piesk, o co chodzi ? :razz:[/quote]

No wiesz:cool3: Tak na wszelki wypadek:eviltong: Nie no, ona nikogo jeszcze nie ugryzła (no okay, w zabawie przez przypadek:p), ale tak to nie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']A czy plastikowa jest pancerna? Bo Teddy nie nalezy do spokojnych psów. :evil_lol:[/QUOTE]

Ja bym radziła metalową. Pies ma większy komfort w niej ( duży przewiew)
ja dla Figla mam Dog III i jest w sam raz. Teddy jest mniejszy od Figla choć chyba tej samej długości. Zmierz go na długość i wtedy zobacz. jak spokojnie się zmieści do dog II to kup lepiej tę mniejszą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Reksio to 78 x 49 x 57cm, a Pluto 92 x 58 x 66cm
więc na jakiegos przyszłego burka tez będzie dobra(chociaz to zalezy od wielu czynników :))[/QUOTE]

patrzę na mojego Reksia i wydaje mi się , że na bajgielka jest akurat. Ta druga chyba będzie za duża. No chyba, że planujesz większego burka. Ale wtedy jak masz zamiar ćwiczyć z dwoma psiurami to dobrze mieć dwie klatki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti'][url]http://www.psy.kankan.pl/zlote_klatki.htm[/url]

Tu można kupić klatki w różnych wymiarach.[/QUOTE]

Ale akurat nie mają Reksia. Dopiero w maju będzie w zamian oferują DogIII
Ja miałam wcześniej Dog VI tę srebną z metalową podłogą gdzie mój pies mógł grać w tenisa i robić inne dziwne rzeczy bo taka wielka była i powiem, że te złote bardziej mi się podobają. Jakoś łatwiej się składają.i podłogę mają lżejszą. Choć ja i tak wywalilam z klatki podłogę, bo Figlowi się nie podobała. Jak była to nie chciał wchodzić a jak wyjełam to łaskawie zakceptował. Dziwny ten mój pies:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta, tlumaczac sie dzielnie[/quote'] jak powiem zostań to zostaje(...) a jak sie toru "ucze" to zazwyczaj jest przypięty [/quote]

;)


Juz dobrze, dobrze.
Jedz na ten oboz, jak wrocisz too Cie nie poznamy:cool3:


[quote name='Astro&Marta']
Kenia taka wielka i ma IV :O no to spokojnie tą V moge:D[/quote]
Wezme ja kiedys na trening to sie przymierzycie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&Tofi']Ja mam właśnie Pluta, mój pies ma 43cm, ona jest olbrzymia...[/QUOTE]
To ma tyle wysokości co mój, choć pewnie jest dłuższy. Figiel swobodnie mieści się w Reksiu mimo, że napisali, że to klatka dla Westa lub jamnika. Wydaje mi się , że te klatki dla tych ras są ciut na wyrost.

Viz jak chcesz to mogę wziąć swoją klatkę na niedzielny trening i zobaczysz czy Ci taka odpowiada dla Tedka. Ona naprawdę jest spora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&Tofi'][B]hanik[/B], no właśnie ja się zastanawiałam, czy wziąść tą, czy trochę mniejszą, ale pisało "dla cocker spaniela". A ponieważ mój stwór jest trochę większy niż cockery to stwierdziłam, ze będzie ok...[/QUOTE]

Powiem Ci szczerze, że ja też się zastanawiałam jak zobaczyłam, Reksio jest dla jaminika i westa czy nie kupić większej, ale cale szczęście miałam figlowy namiot wystawowy o wymiarach Reksia w którym Figiel spokojnie się mieścił. Więc najlepiej zmierzyć psa przed kupnem klatki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"hanik"']Viz jak chcesz to mogę wziąć swoją klatkę na niedzielny trening i zobaczysz czy Ci taka odpowiada dla Tedka. Ona naprawdę jest spora.[/quote]

Jeśli byś mogła to byłabym baaardzo wdzięczna! ;) Muszę już kupić klatkę, bo trzeba będzie przyzwyczajać parówkę do niej. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']


Wezme ja kiedys na trening to sie przymierzycie.[/quote]

O super :) tylko ja muszę ją jak najszybciej kupić bo Astro sie musi przyzwyczaić i pokochać. Więc może przy jakiejś najbliższej okazji??
Jakiś sobotni trening albo cos. Bo później to mnie juz raczej nie bedzie zbyt często no i głowy do klatki nie bedę miała:mad:... matura-to bzdura :angryy: a ja wielki leń...

A te klatki są strasznie ciężkie dog V waży 20 kg.. (przedtem patrzyłam na te "złote" kankana tam wielkością odpowiadająca dog Vtce waży 16kg a dog VIstce 23kg)
Kurcze czyli jednak tragaż na etat się przyda :) ehh.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...