Jump to content
Dogomania

Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc


malvaaa

Recommended Posts

[quote name='tusinka22']wczoraj dowiozłam do Grodziska karmę dla suniek na początek, są 4 worki frieskies junior i 1 worek pedigree junior (wiem że to nie jest karma najlepszej jakości ale narazie na nic innego nas nie stać).[/QUOTE]

Super. Dziewczynki u Fiery też jadły karmę takiej jakości. Jak będzie nas stać, to może kupimy im jakieś witaminy.

Tusinka, a jakiej wielkości te worki?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malvaaa']czorcik czy kontaktowala sie juz z tobą tripti w sprawie tej karmy? ustaliliscie gdzie macie ją odebrać?

dzwonilam do fiery i tak formalnie powiadomilam ze dziewczynki beda od niej wyjezdzac w sobote.[/QUOTE]

tak mam juz adres do Grodziska :) ale jeszcze będę rozmawiać z tripti . Jesteśmy w kontakcie :)

Link to comment
Share on other sites

[B]dziękuje serdecznie wszystkim zaangażowanym w tą całą sytuację a przede wszystkim za pomoc dla Velvet i Crazy i przepraszam za wszystkie problemy.[/B]

Karmę podarowała p. Beata, z Velvet i Crazy pojedzie 3 worki po 12 kg i 1 worek 10 kg, czyli w sumie 46 kg. Jeden worek 12 kg w ramach podziękowania i chociaż małego wsparcia zostanie przekazany dla Mundzi Awit.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Wpłynęło 280zł od nicolaczek - pieknie dziękuję!!!

Malvaaa podeslij swoje konto :)[/QUOTE]

\o/ ;)

rozesłałam info o biszkoptowych dziewczętach w pracy i wśród znajomych, na razie odzewu brak ;/ kurde nie zdawałam sobie sprawy, że tak ciężko z tymi adopcjami...

Link to comment
Share on other sites

bazarek zrobiony, błagam nie smiejcie sie tylko, to moj pierwszy bazarek :) niestety są tylko zdjęcia bo nie umialam wstawic animacji :)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215744-Bazarek-cegie%C5%82kowy-i-ty-mo%C5%BCesz-pom%C3%B3c-velvet-i-crazy?p=17766182#post17766182"]http://www.dogomania.pl/threads/215744-Bazarek-cegie%C5%82kowy-i-ty-mo%C5%BCesz-pom%C3%B3c-velvet-i-crazy?p=17766182#post17766182[/URL]

jak cos zle to prosze o rade :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']bazarek zrobiony, błagam nie smiejcie sie tylko, to moj pierwszy bazarek :) niestety są tylko zdjęcia bo nie umialam wstawic animacji :)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215744-Bazarek-cegie%C5%82kowy-i-ty-mo%C5%BCesz-pom%C3%B3c-velvet-i-crazy?p=17766182#post17766182"]http://www.dogomania.pl/threads/215744-Bazarek-cegie%C5%82kowy-i-ty-mo%C5%BCesz-pom%C3%B3c-velvet-i-crazy?p=17766182#post17766182[/URL]

jak cos zle to prosze o rade :)[/QUOTE]


Bazarek super , gratuluję :)

[quote name='Aldonika22']Bazarek świetny malvaa. :) Tripti, sporo tej karmy będzie ;)
Tak się cieszę że jutro przyjeżdżają! Wiem, wiem zdjęcia w niedzielę pod wieczór będą na zielonej trawie :)[/QUOTE]

a no do zobaczenia jutro :)

Link to comment
Share on other sites

trzymam kciuki za jutro i czekamy na wiesci :) teraz bedzie tylko lepiej...

napisalam do moda o ten post ale nie dostalam odpowiedzi wiec tripti jesli chodzi o wpłaty:

200zł elig jednorazowo
280zł- nikolaczek jednorazowo

10zł malvaaa
50zł tusinka (do uzgodnienia, bo mialo byc miedzy 50-70zł)

Link to comment
Share on other sites

Echh, dowiedziałam się teraz że mama weźmie dodatkowy dyżur i jutro jej nie będzie, przyjeżdża w niedzielę :(
Wiem jak to wygląda, strasznie mi głupio :( Wiem że chcieliście z nią porozmawiać.
Mogę podać na PW nr telefonu mamy i można z nią porozmawiać. Malvaa zamierzała nas odwiedzić w następnym tygodniu więc umówiłybyśmy się tak żeby mama na pewno była.
PS. Ktoś od was do mnie dzwonił dziś około 14?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldonika22']Echh, dowiedziałam się teraz że mama weźmie dodatkowy dyżur i jutro jej nie będzie, przyjeżdża w niedzielę :(
Wiem jak to wygląda, strasznie mi głupio :( Wiem że chcieliście z nią porozmawiać.
Mogę podać na PW nr telefonu mamy i można z nią porozmawiać. Malvaa zamierzała nas odwiedzić w następnym tygodniu więc umówiłybyśmy się tak żeby mama na pewno była.
PS. Ktoś od was do mnie dzwonił dziś około 14?[/QUOTE]

hmmmm no się teraz porobiło.
cioteczki w szczególnosci , te które są decyzyjne w sprawie suczek , słuchajcie co my mamy w takiej sytuacji zrobić , proszę o odp , ?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczeny czekamy na odpowiedz bez waszej decyzji nie możemy zostawić psów :( Odezwijcie się jutro rano jeszcze zajrzę jak nie będzie was do tego czasu prosimy o info na tel :( Szkoda by było żeby nie wyszło bo wszystko zapowiada się ekstra ale, bez rozmowy z mamą Aldoniki nie podejmiemy takiej decyzji :(

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny nie panikujmy, ja moge podjechac do Aldoniki w tygodniu, tak zeby byla mama i porozmawiać, nie odwołujmy wszystkiego, mysle ze Aldonika nie wziela by suń bez zgody mamy, zeby potem je oddać... moim zdaniem powinnysmy trzymac sie planu a ja w tygodniu zajrze do suniek jak sie miewają, obiecuje...

Link to comment
Share on other sites

przylecialam z imprezy rodzinnej zeby odpisac jak najszybciej, po odczytaniu smsa,
tak jak pisałam wyżej, ja wierze w dobre intencje Aldoniki i mysle ze nie robila by tego gdyby mama nie wiedziała, to bez sensu, dlatego prosze trzymajmy sie planu, to dla suniek szansa, mamy oplacony dt, potem bysmy sie tylko martwily transportem a tak mamy wszystko, ja obiecuje ze odwiedze Aldonike w tygodniu jak bedzie mama i porozmawiam... to moje zdanie, oczywiscie zrobicie jak uwazacie...

Link to comment
Share on other sites

Żeby nie było, że jakiś niedowiarek jestem, ale:
-Ile Aldonika ma lat?
-Dlaczego nikt nie zadzwonił do jej rodziców w dzień, dziś, wczoraj czy przedwczoraj, jak było wiadomo, że zabieramy dziewczyny?
-Aldonika pisała, że ktoś z dogo u niej był, czy któraś z Was z tą ciotką się kontaktowała?

Co będzie gdy zajedziemy, okaże się, że Aldonika ma 12 lat a rodzice nic nie wiedzą?
Co będzie gdy Aldonika jest starsza, będzie wszystko ok, a w niedzielę zadzwoni mama by zabrać psy, bo się nie zgadzała?

Może piszę głupio, ale tu na dogo różne bywały sytuacje.....

Tripti dziękuję za karmę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...