Jump to content
Dogomania

Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc


malvaaa

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ta karma co beda mialy sunie tez nie jest najlepszej jakosci (zapomnialam nazwy) ale one u fiery tez z braku kasy jadly jakies z nizszej polki i chyba dobrze sie mają...
jutro napisze tripti ze z Grodziska byloby wam łatwiej, a moge prosic do ciebie Guliwer tel. wysle tripti i sie jakos umowicie na odbior...

Link to comment
Share on other sites

Super. Guliwer bardzo dziekujęmy. Zresztą Cioci Czorcik również.

Malvaaa skontaktujesz się z Fiera, że sunie będa odebrane?? Zapytaj równiez czy druga sunia była zaszczepiona, bo ja nie pamiętam (pamietam ze jedna byla na pewno, a druga miala byc później, ale nie zapamiętałam faktu, iż była). Niech książeczki będą przygotowane.

Dziekujemy wszystkim z aobecność. Trzeba szukać wsparcia PILNIE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nicolaczek']Hej!:)
No i cieszy mnie że sprawa odhaczona, przynajmniej na jakiś czas:) rozumiem, że można siostrzyczki ogłaszać? Kurde strasznie żałuję, że mieszkam tak daleko Wawy i nie mogę pomóc "manulanie" (jakieś transporty, zapewnienie DT itp.);/[/QUOTE]

Dziewczynki opuszczą w weekend dotychczasowe miejsce pobytu i trafią do Aldoniki na DT.

Jak Tripti wróci, to trzeba bedzie uzupełnić pierwszy post.

Link to comment
Share on other sites

a i jeszcze jedno Mundzia od razu od Fiery jedzie do weterynarza , trzeba ja zbadać czy ....no wiecie same.
Pomysł jest taki, ponieważ dziewczynki będa od razu z nami , żeby je też zbadać .
nasza zaprzyjaźniona weterynarz sprawdzi co i jak jest z nimi , co wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']a ja z innej beczki .
napiszcie mi adres skąd mamy karmę odebrać ( z Grodziska ) , ponieważ muszę nam zaplanować trasę :)[/QUOTE]

Podaj swoj numer Malvie - Ona przekaze Tripti. To Tripti wie gdzie mozna karme odebrac :)

[quote name='Czorcik']a i jeszcze jedno Mundzia od razu od Fiery jedzie do weterynarza , trzeba ja zbadać czy ....no wiecie same.
Pomysł jest taki, ponieważ dziewczynki będa od razu z nami , żeby je też zbadać .
nasza zaprzyjaźniona weterynarz sprawdzi co i jak jest z nimi , co wy na to ?[/QUOTE]

Oczywiście jeśli możecie pokazać pani wet dziewczynki to super. Natomiast nie uważam, aby cos złego im się działo. Tym bardziej, że cieczki jeszcze nie miały.
Acha zapytałam się Fiery również czy ta druga dziewczynka miała w koncu szczepienia. Gdyby okazało sie, że jednak nie, to wtedy bym prosila Was o zaszczepienie Jej.

Link to comment
Share on other sites

mogę zadzwonic do fiery i ją powiadomic.

Czorcik zaraz napisze tripti twoj nr i sie jakos zgadacie, ja nie jestem z Grodziska i nie orietuje sie na tej trasie, ona wam wszystko wytlumaczy.

mysle ze ten przeglad weta by sie przydal, od razu bysmy mieli z głowy. jejku jak wy sie pomiescicie z trójką panienek :)

Link to comment
Share on other sites

damy radę :)
z p. weterynarz już jest uzgodnione , mamy przywieźć całe towarzystwo i zostaniemy przyjęci bez kolejki :)
podałam numer telefonu do siebie to w razie czego dajcie mi znac ze wszystkim, obawiam się , ze przed szczepieniami będzie trzeba je odrobaczyć.
czy te psiny mają smycze ?
jak nie to jesczze czekają mnie zakupy , jakiś tymczasowych, z reszta nam się później i tak przydadzą , bo Guli powinien mieć w samochodzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...