Jump to content
Dogomania

Ślepek Maciuś stracił oba oczka :( Każda POMOC potrzebna.Szukamy domowego DT POMOCY!!


Klaudus__

Recommended Posts

wklejam wiadomości z hoteliku bo Emiś znowu ma problemy z napisaniem postu ......

 

Wybaczcie brak wieści. Zima to dla nas ciężki okres i na wszystko brak czasu.

 

Z Maćkiem tak sobie. Co trochę męczą go biegunki. Rano robi kupę normalną, parę godzin później już jest fatalne rozwolnienie, i wieczorem lub na drugi dzień już normalnie. Ma bardzo ścisłą dietę, był przeleczony pod kątem pasożytów i efektów nie ma. Na dniach jedziemy do lecznicy, będziemy szukać dalej. Najgorsze jest to, że przez te biegunki i niskotłuszczową karmę bardzo schudł. No i kiepsko jest z trzymaniem moczu - teraz popuszcza cały czas, musi mieć w domu założoną pieluchę. Może ktoś mógłby mu kupić i podesłać paczkę pieluch?

 

Oprócz tego czuje się dobrze - ma duży apetyt, chętnie wychodzi na dwór.

 

 

Rozliczenie za grudzień:

hotel 31 x10zł = 310zł

d6960226305b.jpg

 

315a4474c250.jpg

 

f5c70ae07acc.jpg

 

ff0fb6bb84f1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak zaglądam z wątku bazarkowego, na który kuknęłam. Biegunki bardzo wyniszczają organizm. Czy piesio dostaje tylko suchą karmę? Powinien tylko gastrointestinal jeść, a oprócz tego można codziennie podawać ziołowy antybiegunkowy - taninal. Mój Fenuś to często brał. :)

Warto zbadać na czczo kortyzol we krwi, czy nie ma problemu z nadnerczami, no i trzustkę zbadać, w ogóle ogólne badania krwi. Na przedłużajace się biegunki czasem weci zapisują dłuższe leczenie antybiotykiem, jak kevafet. Czy Maciuś dostaje jakiś antybiotyk teraz? Ajula ma duże doswiadczenie e skutecznhym leczeniem u swego psa biegunek. Mi jej rady bardzo pomogły.

Trzymam mocno i będę zagladać,

Jak duży jest Maciuś?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...