Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 10-11.02.2007


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnnaM']uuu... az tak... no trzeba się przekonac na własnej ( i psiej) skórze ;)[/quote]

Fakt Faktem było ciasno ale oglnie bydgoskie wystawy mi sie podobaja.Maja fajna atmosfere i wogole :lol:
Także Aniu zgłaszaj się i sam zobaczysz czy jest fajnie czy jednak nie :lol:

Pozdrawiam
Florka i Cztery Łapy :)

Link to comment
Share on other sites

A bo to kurde ciasne pomieszczenia sa na tej wystawie w hali. Mi najlepiej w Bydgoszczy widza sie majowe na dworze, w tym roku czesc pieskow byla wystawiana na hali. Glownie ozdobki.
A Walentynkowe sadze ze z roku na rok powinny byc ciekawsze. Jedno wiem, ze wystawcow z psimi akcesoriami bedzie niewielu ze wzgledu na brak miejsca. Ringi sa wazniejsze.
[B]Gazus[/B] ja Angie zglosze na ostatnia minute...Kasa i cieczka :D i licze nadal na twoja pomoc w wystawieniu jej ;)...

Link to comment
Share on other sites

Nie ma najmniejszego problemu ;-)
"Licząc" na oko to mi sie nie powinny psiaki zbiec, a jeśli tak to ustalam pomoc z Florcią :lol:
Mała Maja też jedzie - już zgłoszona.

Mnie małe ringi nieco smucą, bo Doc sie b ładnie prezentuje a ścisku nijak to pokaze, nawet sie nie rozbiegne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']a ja mam pytanie do tych ktorzy byli rok i 2 lata temu

1 kto sedziowal pomeraniany ?

2. kogo obstawiacie ze bedzie sedziowal pomeraniany w tym roku ??[/quote]

2 lata temu sedziowal Zygmunt Jakubowski
W tym roku ma sedziowac p.Szutkiewicz. Jest uaktualnione info na stronie oddzialu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinka13']ah!
wysłałam im w końcu zgłoszenie.
mam to już za sobą ;)
Kasiu, prosili mnie o nazwę psa wpisałam Doca :)
buziaczki wam wszystkim, bye. wybywam na narty.
jeśli będe miała dostęp do internetu napiszę :)[/quote]GDZIE NA TE NARTY - PRZECIEZ NIGDZIE NIE MA SNIEGU - ludzie odwołują wyjazdy do Austrii, Włoch czy Niemiec - GDZIE JEST SNIEG????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tybetan']GDZIE NA TE NARTY - PRZECIEZ NIGDZIE NIE MA SNIEGU - ludzie odwołują wyjazdy do Austrii, Włoch czy Niemiec - GDZIE JEST SNIEG????[/quote]


szusuje w Austrii :) śniegu troche jest, chociaż taka fajna długa trasa (7 km) niestety nieczynna:roll:
a na wystawę zgłoszenie poooszło mailem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Słuchajcie chcę zgłosić mojego psa przez internet, za pomocą tego formularza. Trzeba wstawić ksero rodowodu? Jak to wtedy zrobić?[/QUOTE]

Ja wysłałam, tak jak zwykle to robię, dodatkowym mail'em wraz ze skanem kwitu wpłaty na adres podany w informacjach o wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...