Jump to content
Dogomania

Żegnaj Basterku... (*) :(


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałabym mu pomóc. Nie mogę zadeklarować stałej kwoty, ale jak zorganizujecie dt i troszkę kasy na początek, postaram się sypnąć choć raz na jakiś czas. Powiedzmy że na początek zorganizuję 5 dyszek. Przepraszam że tylko tak, ale jak już ktoś napisał w "kupie siła" - może razem nam się uda??? :)
Trzymam kciukaski za chłopaka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ang']wiecie co... dziwne to dla mnie, są rozsyłane zaproszenia itd. a nikt nie znajduje 5 min żeby podsumować kasę[/QUOTE]

czy jest ktos chetny na skarbnika?

[B]Bursztynek w stanie krytycznym :([/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/223695-Wołanie-o-pomoc!-Walczymy!-Kciuki-potrzebne[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][INDENT][B]bardzo,bardzo przepraszam ale [COLOR=red]Sniezek ma tylko 9 dni[/COLOR] na znalezienie nowego domu...inaczej wroci na lancuch[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/B]

[B]znacie moze jakie hotel z wolnymi m-cami?[/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/221219-Snieżek-ma-9-dni-na-znalezienie-dt-hotelu!Bardzo-prosze-o-pomoc-i-deklaracje!?p=18408956#post18408956"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2212...6#post18408956[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']mysle, ze troche pracy nad nim i mogłoby byc ok
ale sa tez i tacy ktorzy mowia, ze zle robie szukajac mu domu na sile....jego dom to schron...pozostawiam to bez komentarza[/QUOTE]

Żaden schron! Już byłem tu wcześniej na zaproszenie. Ciągle nie mogę wspomóc finansowo, ale mam inną ofertę. Z tego co widzę to szukacie Basterkowi DT. A co powiecie na hotel, w którym panują prawie domowe warunki? Nie byle jaki hotel - Psanatorium (dawny Hotel Terier). Jestem tam opiekunem. Do tego hotelu trafiały duże silne psy, przeznaczone do uśpienia z powodu swojej agresji. Teraz to niuńki i przylepy:-) Mało tego - od początku roku do domów pojechało z tamtąd 6 psów, a kolejne 3 już mogą się pakować:-) Hotel został przeniesiony z Podkarpacia do Wielkopolski, a dokładniej 50 km na zach od Poznania. Możliwa pomoc w transporcie.
Na dzień dzisiejszy nie mogę jakoś lepiej pomóc. W razie czego to proszę o info najlepiej na PW, to szybciej przeczytam.

Edited by Maciek777
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Żaden schron! Już byłem tu wcześniej na zaproszenie. Ciągle nie mogę wspomóc finansowo, ale mam inną ofertę. Z tego co widzę to szukacie Basterkowi DT. A co powiecie na hotel, w którym panują prawie domowe warunki? Nie byle jaki hotel - Psanatorium (dawny Hotel Terier). Jestem tam opiekunem. Do tego hotelu trafiały duże silne psy, przeznaczone do uśpienia z powodu swojej agresji. Teraz to niuńki i przylepy:-) Mało tego - od początku roku do domów pojechało z tamtąd 6 psów, a kolejne 3 już mogą się pakować:-) Hotel został przeniesiony z Podkarpacia do Wielkopolski, a dokładniej 50 km na zach od Poznania. Możliwa pomoc w transporcie.
Na dzień dzisiejszy nie mogę jakoś lepiej pomóc. W razie czego to proszę o info najlepiej na PW, to szybciej przeczytam.[/QUOTE]

Myślę, że BUDRYSEK musiałaby podjąć decyzję. No i co z kosztami, ile wynosi doba hotelowa?

To byłaby bardzo fajna pomoc dla Basterka. Ktoś musi to tylko ogarnąć i poprowadzić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Myślę, że BUDRYSEK musiałaby podjąć decyzję. No i co z kosztami, ile wynosi doba hotelowa?

To byłaby bardzo fajna pomoc dla Basterka. Ktoś musi to tylko ogarnąć i poprowadzić...[/QUOTE]

Doba to 15 zł z wyżywieniem. Można podesłać też własną karmę, to wtedy jest taniej.
Uprzedzę następne pytanie - co do negocjacji ceny to mogę popytać jeśli będzie taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Doba to 15 zł z wyżywieniem. Można podesłać też własną karmę, to wtedy jest taniej.
Uprzedzę następne pytanie - co do negocjacji ceny to mogę popytać jeśli będzie taka potrzeba.[/QUOTE]

dzięki za propozycje i info :)

jezeli tylko uzbieramy kase to mozna sprobowac

czy mialby swoj kojec? bude?
sa jakies forty z hoteliku albo watek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']dzięki za propozycje i info :)

jezeli tylko uzbieramy kase to mozna sprobowac

czy mialby swoj kojec? bude?
sa jakies forty z hoteliku albo watek?[/QUOTE]

Co do zdjęć to szczegółowych nie mam. Można jedynie wejsc przez moj profil w posty - w tle hotel zwykle widac. Watek ma byc niedlugo.
Co do warunkow to mialby osobny, ogrzewany boks o wymiarach małego pokoju + prywatny wybieg. Do tego jeszcze spacery i zabawy. Oddzielny boks bo domyślam sie, że nie przepada za innymi psami.

Edited by Maciek777
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...