Jump to content
Dogomania

Żegnaj Basterku... (*) :(


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niestety ja więcej nie jestem w stanie zrobić , zbyt mała siła przebicia , bardzo mało ludzi sie odezwało a wysłałam chyba ze 150pw :-(, bardzo mi żal baserka wiem że wystraszony pies kłapie dziobem a nawet łapie zębami tak było z moim Fiflokiem a po roku to największy przytulas w moim domu a ma 4 psy i wszystkie po przejściach .Bardzo chcę pomóc Basterkowi ale nić więcej nie potrafię zrobić . Codziennie tu zaglądam ,tylko to nić nie da :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']niestety ja więcej nie jestem w stanie zrobić , zbyt mała siła przebicia , bardzo mało ludzi sie odezwało a wysłałam chyba ze 150pw :-(, bardzo mi żal baserka wiem że wystraszony pies kłapie dziobem a nawet łapie zębami tak było z moim Fiflokiem a po roku to największy przytulas w moim domu a ma 4 psy i wszystkie po przejściach .Bardzo chcę pomóc Basterkowi ale nić więcej nie potrafię zrobić . Codziennie tu zaglądam ,tylko to nić nie da :shake:[/QUOTE]

Ja nie wiem co się dzieje, też na jeden wątek wysłałam z 50 zaproszeń i odzew zerowy....:( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']myślę że to działa tak że jak jest zagrożenie dla psiaczka to chętniej ludzie dadzą chociaż 5zł a jak psiak w miarę ma dobrze to odpuszczają a szkoda bo dziadulek całe życie nić dobrego nie zaznał[/QUOTE]
sonia, a może byś napisała do jakiegos moda o przepisanie wątku na ciebie?
budrysek nie ma czasu i dlatego też pewnie wątek podupada; przydałoby się uaktualniać na bieżąco pierwszy post;
jeśli macie jakieś fanty na bazarki to prosze o ich zdjęcia na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
zrobię bazarek dla bastera ze zdjęć, a ofiarodawcy zajmą się wysyłką; będą również zobowiązani do śledzenia losów swoich fantów, aby w odpowiedniej chwili odezwać się do kupującego i uzgodnić z nim warunki wysyłki (rodzaj paczki, termin, adres odbiorcy)
proszę też, aby w tytule maila był koniecznie nick z dogo ofiarodawcy, bo potem trudno się połapać kto jest kim;
niestety niewiele więcej mogę w tej chwili zrobić;

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']I dalej nic się nie dzieje, mało kogo interesuje los Bastera, krew się nie leje...[/QUOTE]
i nikt nie ma zadnych fantów na bazarek?
i jesli nie sonia, to może ktoś inny by przejął prowadzenie wątku? ktoś kto ma bezpośredni kontakt z budryskiem?

Link to comment
Share on other sites

jestem jestem u Basterka , trochę mi się w domu na głowę zwaliło
Wątek mogę przejąć ale może wystarczy post na początku do rozliczeń . Jeśli Budrysek będzie miała wieści oczywiście zaraz przekażę
Też znajdę trochę rzeczy na bazarek i już liczę stałe i jednorazowe .

Link to comment
Share on other sites

Na tę chwilę tutaj

DEKLARACJE STAŁE
Sonia 1974-20zł
Cyga-Fryga-25zł
Azalia-15zł
Gosia85-10zł(niepotwierdzone )
Monika 083-20zł ( pół roku)

***************************** mamy - 80zł ł**********************************************

DEKLARACJE JEDNORAZOWE

Kocurek-?
Fly-?

FANTY NA BAZAREK

Margoth137
Sonia1974

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...