Jump to content
Dogomania

Toja..odebrana w okropnym stanie! 6 szczeniąt w ds, TOMI WRÓCIŁ zdj str 14! POMOCY !!


ewelinka_m

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mortes']JESTES NIESPRAWIEDLIWA..., ale dzieki za namiary.Postaram się jakos zapisać Toje ale b słabo obsługuje komputer i nie wiem czy mi to wyjdzie[/QUOTE]

alez skád. ja nie popieram nikogo, tylko mówié ze nie warto krzyczec jak sié szuka pomocy. oczywiscie Twoja wola, sluzé radá tam gdzie jej chcá.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']A gdzie ta agresja ? Poprostu staram sie wytłumaczyć jaka jest sytuacja bezdomnych psów na swiętokrzyskiej wsi, ze nie ma tu zadnych fundacjii chcących wysterylizować te biedne wiejskie bezdomne suki i ze mnie nie stać na hotel, szczepienie i sterylizacje kazdej z nich. Proszę podaj mi namiary na fundacje które pokryją te koszty a chętnie skorzystam (Toje musze wysterylizować)
Jesli chodzi o psa który tam został to jest to zgłoszone do AFN A AFN miał powiadomić TOZ[/QUOTE]

Większość osób wie jaka jest sytuacja świętokrzyskich psów i Martens ja ciebie rozumiem bo niby ja mieszkam w Krakowie tyle rożnych fundacji ,a ile razy znajdę kota albo ktos z moich znajomych dziwnym trafem nigdy żadna fundacja nie chce przyjąć ,nie mówiąc o tym ,ze jak na opłacane miejsce przez moja koleżankę miałam zawieść kota do hotelu to fundacja kazal mi go zaszczepic ,a niby skad my osoby prywatne mamy miec stale na szczepienia ,kastracje czy leczenie .Tym bardziej że każda z nas od lat ma na utrzymaniu zawsze jakąś bide w hotelu .
Dobrze sie mówi ludzią siedzącym przy komputerach ale zarówno ty jak i ja i wiele innych osób pomaga przede wszystkim w realu ,a nie na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']cudne malce i mama piękna, trzeba szybko ogłaszać, oby się dobre domki znalazły!
podajcie nr konta przeleje jakiś grosik[/QUOTE]

Agnieszko już wczoraj maluchom zrobiłam pakiet ogłoszeń, pierwsze telefony już były..ale mamy jeszcze 2 tyg czasu do ich wydania, a to jeszcze nie dla wszystkich odezwały się TE domki ;)

nr konta do wpłat:
Konta uzyczyła nam zaprzyjazniona fundacja :
Nr 78 1240 1431 1111 0010 2861 7753
Przytulisko Harbutowice
Fundacja im. Bozenny Chechlińskiej
ul.Lubelska 12/10 , 30-003 Krakow
[B] koniecznie z dopiskiem "dla Toi i szczeniąt"
[/B]

dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A dzisiaj byłam w Niepołomicach u Tajgera , naprawdę cudny pies i z urody i charakteru ,co prawda nie nauczony jest ani siad ,ani podaj łapke ale na zawołanie grzecznie przychodzi i nie uwierzycie ale nie jest typem uciekiniera ,nie przeskakuje ogrodzenia, nie demoluje ogródka ,a pani jego poprzednia powiedziała że go nie wpuści na ogród żeby sobie pobiegał bo skopie jej ogródek.Biega za patyczkami ale nie przynosi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']

TOLEK ZAREZERWOWANY _-HURRA !!! czy ktos moze sprawdzic dom w Oswięcimiu??
A zresztą , nie wiem czy się cieszyć...tam jest 3 letni chlopczyk... Jakie macie doswiadczenia w wyadoptowaniu do domów z małymi dziećmi? Z tego co wiem pies nie ma wtedy za dobrze...

TOFIK ZAREZERWOWANY - czy ktos moze sprawdzic domek na Topolowej? Tzn pani bedzie mieszkać na Bandurskiego od 15 sierpnia i wtedy by chciała pieska[/QUOTE]

przypominam również,żeby nie zaginęło w natłoku postów, że potrzebne są dwie przedadopcyjne! z Oświęcimia znalazłam NightQueen zaraz do niej napiszę.

Co do domku z dziećmi wszystko zależy przede wszystkim od podejścia rodziców, nie można uogólniać bo jak wiadomo różnie to bywa, są rodzice potrafiący doskonale opanować oba stworzenia :diabloti: a inni kompletnie sobie nie radzą. Myślę, że wizyta na miejscu mogłaby to ewentualnie rozstrzygnąć.


[quote name='Agnieszka_K']kaska poszła! :)
a mają allegro?[/QUOTE]

Wielkie dzieki :Rose: każdy grosik na wagę złota!!

allegro na kilka województw miała tworzyć Linssi pewnie jeszcze dziś wieczorkiem będzie gotowe:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']kaska poszła! :)
a mają allegro?[/QUOTE]
Z tego co wiem to na allegro nikt nie dawał.Ogłoszenia idą od wczoraj.

W sprawie Tigera kontaktowałam się z fundacją hasky w Żorach.Otrzymałam kontakt do osoby z Krakowa i czekam na odpowiedż.Padła propozycja przeniesienia Tigera do innego hotelu w Przebieczanach bo tam koszt miesięcznie to 300 zł.Na razie Tiger ma pieniążki na ten miesiąc.200 zł.dostał od P.Grażyny K. z Krakowa reszta ( 250) z naszych prywatnych środków.Pani Grażyno serdeczne dzięki.Może Pani tu kiedyś zajrzy.Nie chcę go przenosić bo dla psa to nie jest wyjscie.W hotelu gdzie obecnie przebywa jest mu bardzo dobrze.Dużo biega po ogrodzie.Przyzwyczaił się do opiekunki i poznał teren.Chcę mu oszczedzić kolejnej traumy.

Link to comment
Share on other sites

Mortes i Gabrysia tyle robią dla psów, że używanie określeń "z krzykaczami nikt nie chce współpracować" jest nie na miejscu, obrażliwe i bezsensowne - zawsze tu się znajdą na wątkach jakieś mąciwody i wyżywają się na osobie, która rzadko siedzi przy komputerze, a dużo działa - jak się nie podoba, to wypad, bo my tu szukamy domów dla psów!

Link to comment
Share on other sites

ja bardzo proszę o spokój na tym wątku skupmy się na tym na czym nam wszystkim zależy a mianowicie na znalezieniu dla tych wszystkich zwierzaków dobrych domów.
Licytować się kto jakim ilościom pomaga nie ma sensu, każdy działa w miarę własnych możliwości a często ponad to.

Link to comment
Share on other sites

O weta w Krakowie można Asior dopytać, bo wiem ,że Soemie kiedys polecała jakiś tani a solidny gabinet. Nie wiem jak tam ze sterylkami, ale jeśli ogolnie nie zdzieraja z ludzi to może i w tej kwestii też....:roll:
Napisze do niej pw. Mam nadzieje,że nie urlopuje i odpowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Szukacie kogoś do wizyty w Oswiecimiu?? DOSTAŁAM PW ,ALE NAZWA NIE BYŁA SKOŃCZONA. DOMYSLAM SIE TYLKO.Mogłabym taką zrobic ,ale to zalezy ,gdzie w Oświecimiu. Nie znam całego ,jedynie centrum .[/QUOTE]
Javenko napisałam już do NightQueen ona postara się zrobić, ale dziękuje, że tu zajrzałaś:)

Link to comment
Share on other sites

Podobno najlepszym spejalistą od sterylek jest dr Szpeyer /nie wiem czy tak się pisze, na pewno wymawie się Szpejer/, polecały mi go fundacje, gdy srerylizowalam koty podwórkowe - on mieszka w okolicach ul.Grzegórzeckiej. Chyba nie jest drogi.

Link to comment
Share on other sites

Limba czy ja dobrze widzę na zdjęciu??:lol: Czyzby to Limbusia...? Jaka z niej okrąglutka piękniocha :evil_lol:
Umówiłam się z panią chętną na Tofika na zapoznanie z Tofikiem. Pani ma 15 letnią córkę która nie wytrzyma do 15 sierpnia (dopiero wtedy mogą wziąć Tofika bo sa w trakcie przeprowadzki) , oczywiscie wczesniej sprawdzę dom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...