Jump to content
Dogomania

Loreczka uciekła za TM... ;( | [*]


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='waldi481']I tu pojawić sie może pytanie:gdzie kupić Balsam Szostakowskiego?Masz racje,że jest dobry na takie schorzenia-jest genialny-tylko kona z rzędem temu kto go kupi..
Waldek[/QUOTE]
[url]http://www.nokaut.pl/medycyna-konwencjonalna/avilin-balsam-szostakowskiego-100ml.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I]Lora ma ok.13 lat.
Guz jest mega wielki - jak zresztą widać ;]
Dostała antybiotyk, początkiem tygodnia badania i jak wszystko będzie ok. to operacja.
Dostałam receptę i antybiotyk.
Padam już dzisiaj - jutro konkretniejszy opis podam.
Lora waży 25.30 i baaaardzo chce żyć ;)

[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']I tu pojawić sie może pytanie:gdzie kupić Balsam Szostakowskiego?Masz racje,że jest dobry na takie schorzenia-jest genialny-tylko kona z rzędem temu kto go kupi..
Waldek[/QUOTE]

Kupuje w aptece, a teraz jest w sprayu , wygodny w uzyciu. Mam jeden nowy , nie używany mogę wysłac dla suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Tu nie kupisz w aptece-zapewniam.A lek jest genialny.
Waldek[/QUOTE]

Domyślam się , bo poradziła mi go pani Teresa Borcz , a Ona napewno go sprawdziła. W takim razie poproszę adres na pw i wyślę jesli suni ma pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bärbel Odermatt-Maehler']Bardzo sie ciesze ze sunia byla u lekarza.Dobrze ze jej pomoglas Klaudus.Jestescie bardzo fajni ludzie.Czekam na nazwe Banku i numery IBAN i BIC i jaka suma potrzebna jest dla suni.Dziekuje z calego serca.
Bärbel[/QUOTE]

[B]Bärbel [/B]jesteś tu z nami i pomagasz to też do tych fajnych ludzi się zaliczasz:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[I]Barbel bardzo, bardzo bardzo dziękuję za pomoc!
Konto zostanie podesłane jeszcze dzisiaj - ale wieczorem jak wrócę z pracy.
Z guza coraz bardziej cieknie - chciałabym zrobić jutro badanie krwi i ekg + rtg płuc.
Początkiem tygodnia spotkanie z chirurgiem i umawiamy się na zabieg - to zapewne będzie najbardziej kosztowne.
Osłuchowo sunia ma niezłe serducho jak na ten wiek.
Jest więc dobrze chociaż pod tym względem.
Chwilowo Lora jest u mnie - ale to 16 pies i zwyczajnie fizycznie przestaję wyrabiać...
Może uda mi się załatwić dt za niewielką opłatę...
No zobaczymy...
Trzymajcie kciuki.
Sunia jest wspaniała do dzieci.
Interesują Ją małe kociaki,ale nie robi krzywdy.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__']Chwilowo Lora jest u mnie - ale to 16 pies i zwyczajnie fizycznie przestaję wyrabiać...[/QUOTE]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: matko, Klaudia - gdzie Ty je mieścisz??

byle suni ten guz nie pękł do czasu operacji tak, że się wszystko z niego wyleje, bo wtedy sunia może nie przeżyć...
że też wcześniej żaden wet tego nie widział, cholera, no...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']A musi dostawać jakieś leki przeciwbólowe??
Potrafi chodzić??[/QUOTE]
[I]Jasne - dostała przeciwbólowe i antybiotyk po którym przestanie Ją ten guz swędzieć - bo widać,że Ją bardzo swędzi.
Chodzić chodzi - problem jest z leżeniem - strasznie Ją boli jak się kładzie...[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...