Jump to content
Dogomania

ON-kowa chudzinka Malta znalazła dom!!!


zdrojka

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beta&Czata']elainfo, wysłałam Ci PW w sprawie bociana. Daj znać, czy doszło. Jestem "bocianomaniakiem" - amatorem, więc sama niewiele wiem o pomocy takim, które zostały, ale podałam Ci namiary na ludzi, którzy są w tym temacie profesjonalistami. Myslę, że Ci (jemu) pomogą.
Pozdrawiam
Ela[/quote]


wielkie dzięki napewno zadzwonie
ela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Ela prześlij mi zdjęcia na maila ja wkleję i założę nowy wątek.[/quote]

dobrze ,tak sie sklada,że chyba bedziesz musiała 2 watki załozyc.. chyba jestem nienormalna.. wracajac od weta z jednym psem zgarnęłam z głównej trasy na wolomin.. szczenie latajace jak oszalałe miedzy samochodami.. z urwanym zywcem ogonkiem.. jak sie okazało po blizszych ogledzinach.. BOsheee ja jestem nienormalna..a tamta sunka ma babeszje.. ale wiecej moze na nowym watku.. tylko mam problem z pobraniem zdjec na kompa.. jak tylko je sciągne to odrazu wysyła do ciebie..RATUNKU!!!

Link to comment
Share on other sites

Elcia, nowy wątek dla suni i dla szczeniaczka poprosimy.
Jak sama nie wiesz jak, to daj znać.
Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą!
Ja niewiele mogę, wstawię choć wątek, ale pewnie i tak anouk mnie wyprzedzi. Kaskę jakąś wpłacę...
Żebym ja inaczej pracowała, albo w ogóle, to bym miała całą menażerię, ale cóż zrobić...

I niech te nogi się jeszcze trzymaja, jak nie Ty to kto?!?

Link to comment
Share on other sites

ok! dobra troche mnie na duchu podniosłas ZDROJKA:loveu: dzieki..no pewnie nikt by sie niezainteresowal tymi psiami..
ja nie wiem jak sie zakłada nowy watek ,wiec licze ,ze ktos zrobi to za mnie...;-)umieszczamy ddwie sunie w jednym watku czy dwa oddzielne robimy??ANOUK-help:roll: Sa dwie sunie jedna wilkowata z babeszja, ok 1,5-2 lata;druga -to szczenie(ok. 8m-cy), czarne , mieszaniec -troche ma cos z bulka- prawdopodobnie trzeba bedzie amputowac reszte ogonka,który jej zostal.. .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdrojka']Elcia, nowy wątek dla suni i dla szczeniaczka poprosimy.
Jak sama nie wiesz jak, to daj znać.
Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą!
Ja niewiele mogę, wstawię choć wątek, ale pewnie i tak anouk mnie wyprzedzi. Kaskę jakąś wpłacę...
Żebym ja inaczej pracowała, albo w ogóle, to bym miała całą menażerię, ale cóż zrobić...

I niech te nogi się jeszcze trzymaja, jak nie Ty to kto?!?[/quote]

hehehe.. menażerie mówisz.. wiem wiem jateż.. na szczescie nie ma mnie w domu po 12-14 godzin.. wiec z cudem graniczy przyjecie czegokolwiek ponad to co juz mam..(2 koty..) chociaż te ostatnia mała znajde - bez ogona mam obecnie u siebie.. ale moj Jacek jest u kresu wytrzymałości.. i cierrpliwośc sie konczy..

Link to comment
Share on other sites

Ela, na górze tej trony jest "PSY DO ADOPCJI/ZNALEZIONE" - kliknij na to.
Pojawi się strona ze wszystkimi wątkami i na niej będzie "NEW THREAD" po lewej stronie nad napisem "Tematy na forum..."

Otworzy Ci się takie samo okienko jak to, w którym piszesz każdą wiadomość na dogo. Nadaj mu tytuł - wyciskacz łez i opisz psiaki.
Ja już muszę do pracy, będę pownie po 1 w nocy, więc raczej zdjęć już nie wstawię.
Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']hehehe.. menażerie mówisz.. wiem wiem jateż.. na szczescie nie ma mnie w domu po 12-14 godzin.. wiec z cudem graniczy przyjecie czegokolwiek ponad to co juz mam..(2 koty..) chociaż te ostatnia mała znajde - bez ogona mam obecnie u siebie.. ale moj Jacek jest u kresu wytrzymałości.. i cierrpliwośc sie konczy..[/quote]

Ela z facetami juz tak jest - sama to przerabiam.
Ale troche łez i zawsze pomaga - przynajmiej na chwilę.

Pomyśl jeśli nie takie wariatki jak my to kto?

Link to comment
Share on other sites

Świeta racja Anouk.. na szczescie faceci sa wrazliwi na nasze łzy... ja przy MAlcie raz sie tak poryczałam..(ale nie przez jacka ..) tylko przez naszą "koleżanke", ze JAcek wymiękł i stwierdził ,ze rozniesie Azyl..w drobny pył..skoro oni takie maja podejscie..zabronilam mu ale przez to zaangazował sie w adopcje MAlci;-))woził mnie z nia w te i z powrotem..:loveu: :loveu: :loveu: a z tego co wiem to sprawa z umowa adopcyjna nie jest zakonczona...

Link to comment
Share on other sites

Zdrojka nic sie nie martw.. poprostu umowa miala byc podpisana przez pewna osobe (gdyz ja podobno tego nie mogłam zrobić..)i sluch zaginął.... tak to nazwe.. ale MAlcik ma sie siwetnie;-)) dzis rozmawiałam z jej Panem.. mówi że ma sie swietnie.. ,troche jeden z kotów jest obrazony na cały swiat z powodu nowego lokatora...ale pozatym sunia jest ok- podbija serca domowników. byla u weta , została zaszczepiona na wściekliznę.. i powolutku bardzo ale jednak delikatnie przybrała na wadze..;-)) w najblizszym tygodniu jade do nich na wizytacje .. porobie zdjecia ii podpisze swoja umowe adopcyjną.. itylee;-))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...