Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']skąd wiesz że tak by mu się zmieniła sierść?

a jeszcze co do obozu, jeśli będzie mogła jechać osoba towarzysząca bez psa, to może namówię TŻ i wtedy będę dysponować jeszcze jednym opiekunem :D[/QUOTE]

w razie czego bym mogła skorzystać.:) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']jasne :)
a tak w ogóle to mówiłaś, że Dorę nie interesują przeszkody, postanowiłaś spróbować? :)[/QUOTE]

nie interesują, ale nawet jeśli nie, to chciałabym z nią spędzić wakacje. :) może ją tam pomogą mi zmobilizować, a jeśli nie, to trudno .:) odpoczynek z moim psiakiem i tak byłby fajny.:) na razie napisałam do nich emaila w sprawie kaski.:) a raczej możliwości płacenia w ratach czy coś. :D

Link to comment
Share on other sites

gdyby tak było, że ma mieć zdanie PT, to by podali to w info. to trochę bez sensu że mamy się tego dowiedzieć po zgłoszeniu. a że pies musi być posłuszny, to akurat zawsze tak jest
myślę że tu nie chodzi o papierek, tylko właśnie o podstawowe posłuszeństwo. PT to znacznie więcej niż przywołanie

Link to comment
Share on other sites

Mi nie przeszkadza, to że teren całkowicie otwarty, bo Scooby nie ucieka. Po ośrodku na poprzednim obozie mogłam bez problemu chodzić ze spuszczonym, mamy problem głównie z odwołaniem do obcych psów. A na torze to wgl skupienie 100%. Bo piłeczka najważniejsza.
Ale też mi się wydaje, że gdyby to było warunkiem, to podali by jakieś info.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']gdyby tak było, że ma mieć zdanie PT, to by podali to w info. to trochę bez sensu że mamy się tego dowiedzieć po zgłoszeniu. a że pies musi być posłuszny, to akurat zawsze tak jest
myślę że tu nie chodzi o papierek, tylko właśnie o podstawowe posłuszeństwo. PT to znacznie więcej niż przywołanie[/QUOTE]

Moja mama mi to tak przekazała, ona nie bardzo się w tym orientuje, ale jeśli powiedziała, że jej powiedzieli o kursie PT to znaczy że tak było, bo sama o takim czymś by nie wiedziała.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Dobra, podpytałam mamy o szczegóły słów.. "Pies musi mieć ukończony kurs posłuszeństwa " , "Ważne jest dla mnie żeby pies przyszedł na każde zawołanie i minimum minutę potrafił zostać w miejscu "[/QUOTE]

to drugie zdanie zmienia postać rzeczy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']to drugie zdanie zmienia postać rzeczy:cool3:[/QUOTE]

nie wiem, ale Pani mówiła, że musi mieć tego potwierdzenie.. ehh, nie ważne, bardzo żałuję.. choć to jest niedaleko Jantara,Stegny.. ;) byłam tam w te wakacje, może uda mi się przekonać rodziców na wspólne wakacje z Dorą i w tym samym czasie. :D może bym Was odwiedziła .:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']nie wiem, ale Pani mówiła, że musi mieć tego potwierdzenie.. ehh, nie ważne, bardzo żałuję.. choć to jest niedaleko Jantara,Stegny.. ;) byłam tam w te wakacje, może uda mi się przekonać rodziców na wspólne wakacje z Dorą i w tym samym czasie. :D może bym Was odwiedziła .:(:(:([/QUOTE]
Zawsze jeszcze ci Ozp zostaje, ale jak dla mnie to strata pieniędzy. :D Chociaż jak się nie dostane tu, to będe musiała nadal kombinować. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...