Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

[quote name='darii_iia']Moim odwiecznym marzeniem jest border. :loveu:
Gdyby nie, to że rodzice zgadzali się na psa z włosem to na pewno był by border...ale na szczęście mam cudownego grzywka który jest zakręcony na punkcie agility. :)
Mój koljeny pies, to border za 4 lata...i już wiem jaką maść będę chciała, hahah.[/QUOTE]

masc? to chyba sprawa mało wazna:roll: na pewno pod tym wzgledem psa nie wybiore...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulaa.']Ja marze o blue merlaku, ale nawet jak będzie to zwykły czarnuch to dla mnie będzie naj. :loveu: :D[/QUOTE]
ja tak samo kocham niebieskie merle red tez;) i czekolady, ale marze aby był to własnie ten pies! BC o fajnej budowie :loveu: hodowle juz wybralam, ale plany zrealizuje za pare lat...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaJessy']Inteligentne psy są tylko rasowe.Ja też bym kupiła innego psa niż cocker spanie.Ona czasami ma takie fochy i ten charakterek :diabloti::diabloti:[/QUOTE]


Większej głupoty chyba w życiu nie słyszałam.Nie jest to absolutnie prawda popatrz sobie na galerie kundelków tu na dogo jest mnóstwo mieszańców, które znają mnóstwo komend ćwiczą agility czy frisbiee .Najlepszy przykład najlepsza psia przyjaciółka Moli - Mika zna mnóstwo komend co prawda do agi ją nie ciągnie ale na wiosne wracją z Martą do aportów i innych rzeczy można? można tylko jak się chce po za tym nie ma psów głupich są tylko te nie wychowana to tak nawiasem mówiąc ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaJessy']Ja nie polecam i bym nie kupiła cockera jeśli bym wiedziała ile to roboty z nią i ma jeszcze jakieś fochy.No i teraz Scooby jest agresywny i pójdzie do schroniska bo jest agresywny i..:(:(:([/QUOTE]

co Ty w ogóle gadasz to że Paulina marzy o jakimś tam psie to nie oznacza że odda Scoobiego bo jest agresywny opanuj się...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']Większej głupoty chyba w życiu nie słyszałam.Nie jest to absolutnie prawda popatrz sobie na galerie kundelków tu na dogo jest mnóstwo mieszańców, które znają mnóstwo komend ćwiczą agility czy frisbiee .Najlepszy przykład najlepsza psia przyjaciółka Moli - Mika zna mnóstwo komend co prawda do agi ją nie ciągnie ale na wiosne wracją z Martą do aportów i innych rzeczy można? można tylko jak się chce po za tym nie ma psów głupich są tylko te nie wychowana to tak nawiasem mówiąc ;)[/QUOTE]
Taaa...Ale nie każdy!
Ja nie mówię że wszystkie ale większość.

Moli
Ale ja nie mówię że ona tak zrobi ale przeważnie tak nie , którzy robią.
A opanuj się Ty co piszesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaJessy']Ja nie polecam i bym nie kupiła cockera jeśli bym wiedziała ile to roboty z nią i ma jeszcze jakieś fochy.No i teraz Scooby jest agresywny i pójdzie do schroniska bo jest agresywny i..:(:(:([/QUOTE]
Nigdy nie oddam żadnego psa do schroniska! A na przyszłość radze się zastanowić zanim cokolwiek napiszesz. ;)
Współczuje twojemu psu, jeśli oddasz go przy pierwszym lepszym, problemie... Tacy ludzie powinni mieć zakaz posiadania psów. xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Nigdy nie oddam żadnego psa do schroniska! A na przyszłość radze się zastanowić zanim cokolwiek napiszesz. ;)
Współczuje twojemu psu, jeśli oddasz go przy pierwszym lepszym, problemie... Tacy ludzie powinni mieć zakaz posiadania psów. xd[/QUOTE]
Ale ja tylko przepuszczam a ty jestes taka naiwna ze już wszystko łykasz.Nigdy je nie oddam żeby mi rękę obgryzły.Tak zgadzam się z tobą ,bo nie powinnaś mieć takiego psa jak na niego tak narzekasz że aż myślę że....To po co zdecydowałaś się na takiego psa?

Link to comment
Share on other sites

nie zwaracajcie na nią uwagi;) bo z tego co widac nie wiele wie i do tego sie jeszcze wykłóca :roll:

[quote name='KasiaJessy']Ale ja tylko przepuszczam a ty jestes taka naiwna ze już wszystko łykasz.Nigdy je nie oddam żeby mi rękę obgryzły.Tak zgadzam się z tobą ,bo nie powinnaś mieć takiego psa jak na niego tak narzekasz że aż myślę że....To po co zdecydowałaś się na takiego psa?[/QUOTE]
daruj sobie takie posty:roll: i udawaj tu jakiejs znawczyni, bo paulaa ma na pewno wiecej doswiadczenia niz Ty. (sądzac po Twoich wypowiedziach)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaJessy']Taaa...Ale nie każdy!
Ja nie mówię że wszystkie ale większość.

Moli
Ale ja nie mówię że ona tak zrobi ale przeważnie tak nie , którzy robią.
A opanuj się Ty co piszesz.[/QUOTE]

Inteligentne psy są [B]tylko[/B] rasowe. cytuje co napisałaś [B]TYLKO[/B] psy rasowe co oznacza że od razu wykluczasz kundelki jakbyś napisała większości byłoby okej ale nie napisałaś....
przed ostatniego zdania w ogóle nie rozumiem,nie wiem o co Ci chodzi

co ja pisze ? to nie ja prawie w każdym poście kłamię,wymyślam,kombinuję ;) a pisanie że Paulina odda Scoobiego nie wiedząc co zrobi to jest naprawdę przegięcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']masc? to chyba sprawa mało wazna:roll: na pewno pod tym wzgledem psa nie wybiore...[/QUOTE]
To że podobają mi się bordery o danej maści, to nie znaczy że tym się kieruję. ;) Ale po prostu najbardziej mi się podobają bordery o takiej maści i w przyszłości prawdopodobnie będę szukać bordera o cudownej psychice, predyspozycjach agilitowych i jakby się trafił taki to też o maści blue merle lub red merle. ;)
[quote name='paulaa.']Ja marze o blue merlaku, ale nawet jak będzie to zwykły czarnuch to dla mnie będzie naj. :loveu: :D[/QUOTE]
Moimi ulubionymi też są blue merle i red merle. :loveu:
I hodowlę z jakiej chciałabym psa też już mam w sumie wybraną. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaJessy']Na kogo?????[/QUOTE]
tak na Ciebie

[quote name='darii_iia']To że podobają mi się bordery o danej maści, to nie znaczy że tym się kieruję. ;) Ale po prostu najbardziej mi się podobają bordery o takiej maści i w przyszłości prawdopodobnie będę szukać bordera o cudownej psychice, predyspozycjach agilitowych i jakby się trafił taki to też o maści blue merle lub red merle. ;)

Moimi ulubionymi też są blue merle i red merle. :loveu:
I hodowlę z jakiej chciałabym psa też już mam w sumie wybraną. :)[/QUOTE]
a spoko;) ładne są mamrmurki :loveu: i mam cichą nadzieje ze ten moj wymazony trafi sie np taki :D
a jaka hod?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaJessy']Ale ja tylko przepuszczam a ty jestes taka naiwna ze już wszystko łykasz.Nigdy je nie oddam żeby mi rękę obgryzły.Tak zgadzam się z tobą ,bo nie powinnaś mieć takiego psa jak na niego tak narzekasz że aż myślę że....To po co zdecydowałaś się na takiego psa?[/QUOTE]
Eh.. Nie da się już po prostu czytać twoich postów.
Nie jestem naiwna, chyba ty masz problemy z osobowością, bo sama nie wiesz co piszesz. Sama sobie zaprzeczasz. To się staje już śmieszne. :roll:
Narzekam ? Napisałam, że to nie rasa dla mnie, bo decyzja nie była przemyślana. Pojechałam na wesele za płotem były takie kluski i się zakochałam w nich, tyle. Gorzej jak dorosną, ale kocham Scooba i mam zamiar z nim trenować, nawet gdy już będe miała Tego psa. Bo to coś w czym się oboje spełniamy. ;)

Link to comment
Share on other sites

a ja jakoś tak zapiszę sobie ślicznego uszolka :D a kiedyś w wolnej chwili poczytam o jego życiu :)

chciałam mieć kiedyś spaniela, nie stać mnie niestety było na psiaka z rodowodem ... więc w poszukiwaniach psa trafiłam do schroniska i skończyłam z dwoma kundelkami ;)

ale podziwiam po ciuchu wszystkie spanielowe piękności :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...