Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

[quote name='westie_justa']
a spoko;) ładne są mamrmurki :loveu: i mam cichą nadzieje ze ten moj wymazony trafi sie np taki :D
a jaka hod?:)[/QUOTE]

Hodowla True Story. Znam już kilka borderów z tej hodowli i jestem zachwycona. I niedaleko mnie mieszka właśnie jedna red merle i jedna czarno biała...w sumie to obie są śliczne, uwielbiają sporty... to są przykłady mojego przyszłego psa, hahah. A jak na razie, za rok już będę chciała jeździć na zawody z grzywkiem. :)


KasiaJessy...zacznij pisać z sensem albo wgl już nie pisz...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkie psy są inteligentne w mniejszym lub większym stopniu ale to jak się będa zachowywac zależy od właścicieli
psy rowodowe często mają problemy psychiczne związane jak ją to nazywam przerasowieniem. [B]kasiajessy [/B]skąd się wzięły psy rodowodowe=rasowe?

też uwielbiam bc wszystkie chociaż marmurki nieco mniej mi się podobają dla mnie najważniejszy jest charakter i chęć współpracy z człowiekiem

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']a ja jakoś tak zapiszę sobie ślicznego uszolka :D a kiedyś w wolnej chwili poczytam o jego życiu :)

chciałam mieć kiedyś spaniela, nie stać mnie niestety było na psiaka z rodowodem ... więc w poszukiwaniach psa trafiłam do schroniska i skończyłam z dwoma kundelkami ;)

ale podziwiam po ciuchu wszystkie spanielowe piękności :D[/QUOTE]


miałam tak samo tyle że z bc i belgami, ale u mnie zwyciężył zdrowy rozsądek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']Hodowla True Story. Znam już kilka borderów z tej hodowli i jestem zachwycona. I niedaleko mnie mieszka właśnie jedna red merle i jedna czarno biała...w sumie to obie są śliczne, uwielbiają sporty... to są przykłady mojego przyszłego psa, hahah. A jak na razie, za rok już będę chciała jeździć na zawody z grzywkiem. :)


KasiaJessy...zacznij pisać z sensem albo wgl już nie pisz...[/QUOTE]

Nie gadaj:o ja tez true story! tez mi sie bardzo podobają ich psy, a Sisi jako suka bardzo fajna, jeszcze nie poznalam ich na zywo ale mam nadzieje ze poznam;) a w hodowczynia pisze jakis czas:)

czyzby ta merle to Tia:loveu:


tak niech sobie idzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:) ja z Delą chyba też zacznę ;) ćwiczyłam kiedyś ze swoim podopiecznym w schronisku i mi się spodobało... zrobiłam dwie hopki i jakoś nie wiedziałam od czego zacząć naukę... może na wiosnę, jeśli będzie czas i kaska, zapiszemy się do jakiegoś klubu... bo faktycznie sport uzależniający ;)

Link to comment
Share on other sites

jeśli nie chcecie stracić kasy,wolnego czasu,zbędnych kg:),stracić znajomych to lepiej nie zaczynajcie
ale gdy chcecie pogłębić przyjazd z psem , poznac ludzi z takimi samymi pasami itp to czemu nie:)
agility uzależnia, jak w to wejdziecie to już nic z was tego nie wyciągnie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Oj tak, trochę się spali, szczególnie jak się usiłuje psa dogonić. Ja już nie raz staranowałam przez to hopki, bo byłam tak zdyszana że nie patrzyłam przed siebie tylko na psa. :D haha[/QUOTE]

hahahahah, musi to fajnie wyglądać. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']najpierw trzeba mieć kasę żeby ja móc stracić :D[/QUOTE]

ją oszczedzalam przez rok i starczyło mi zaledwie na 2 miesiące:-)
co prawda ją wolę pójść z psem ns tor niż do sklepu po jakieś pire rdoły dla siebie:)

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Paula chcesz agresywnym psem jechac na oboz?Na szkoleniowca kasy brak a na oboz kasa jest...dziwne...:roll:
I potem co,znow napiszesz ze oboz byl zly i to wina wszystkich a nie psa ze sie rzuca do innych:roll:[/QUOTE]

chyba wypowiedzi Pauli zostały mocno wyolbrzymione. Scooby nie jest agresorem rzucającym się na wszystko co się rusza i nie nadającym się na wspólne wyjazdy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...