Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']ja opiekunem mogę być, ale nie na mini obozie o cenie normalnego obozu. dla mnie to troszkę przesada ;) a ten ACDC, mogę więcej info? :P[/QUOTE]
Tu masz link: [URL]http://www.facebook.com/events/292645737421759/DCAC[/URL] obóz ;)
Zapowiada się super, bo cena w miare i instruktorzy nieźli. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']zawsze można poszukać opiekuna wśród osób na fejsie :D[/QUOTE]

kurcze zobaczyłam, że wyjazd do londynu mam pod koniec lutego..:/

z kasa kurde, to wszystko ta kasa.:( zreszta jechać tak żeby jechać, a nie będę znała nikogo, z obca osoba w domku, nie wyobrażam sobie tego.:roll:
pogadam z rodzicami.:D pójdę do pracy, haha.:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']kurcze zobaczyłam, że wyjazd do londynu mam pod koniec lutego..:/

z kasa kurde, to wszystko ta kasa.:( zreszta jechać tak żeby jechać, a nie będę znała nikogo, z obca osoba w domku, nie wyobrażam sobie tego.:roll:
pogadam z rodzicami.:D pójdę do pracy, haha.:D[/QUOTE]
a nas ? :smile: chyba, że się nie przyznajesz, że mnie znasz haha. :D
a ja mam zamiar jechać na 2 turnusy jak by się udało, więc szukanie opiekuna na fejsie i tak mnie chyba nie ominie haha. :D
chyba, że motyleqq też chcecie na 2 jechać ? :P

ps. mówie ci oni mają takie metody, że nawet leniuchy przekonają do agility, widziałam na własne oczy. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']a nas ? :smile: chyba, że się nie przyznajesz, że mnie znasz haha. :D
a ja mam zamiar jechać na 2 turnusy jak by się udało, więc szukanie opiekuna na fejsie i tak mnie chyba nie ominie haha. :D
chyba, że motyleqq też chcecie na 2 jechać ? :P[/QUOTE]


haha, przyznaje, przyznaje.:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']na razie nie mam co błagać, bo oni nie maja nic przeciwko, tylko kasa i tylko to.;)

a byś była ze mną w domku ? :D[/QUOTE]
pokoje/ domki 2/3/4/6 osobowe. W każdym pokoju/domku jest łazienka z prysznicem, toaleta.
Więc wszyscy się pomieścimy, jak pojedziesz. :P Ale musisz się szybko decydować, bo zapisy w lutym. Ale chodziło mi, że rodziców o kase ubłagaj, mnie samą też by nie było na niego stać. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']pokoje/ domki 2/3/4/6 osobowe. W każdym pokoju/domku jest łazienka z prysznicem, toaleta.
Więc wszyscy się pomieścimy, jak pojedziesz. :P Ale musisz się szybko decydować, bo zapisy w lutym. Ale chodziło mi, że rodziców o kase ubłagaj, mnie samą też by nie było na niego stać. :D[/QUOTE]

nie pakuje się w takie ciasne domi, łatwo o konflikt między psami.;) reszta gdy same miałyby zostać.:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']jak by ktos fajny jechał tez bym pojechała, kurcze kończe 18 pod koniec sierpnia nie wiem czy to uznaja:)
Jesli tak moge byc kogos opiekunem
a jak to jest z zapisami?[/QUOTE]

mogłabyś być moim, ale ja nie wiem jak u mnie z kasą.:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...