Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kirinna']jak by ktos fajny jechał tez bym pojechała, kurcze kończe 18 pod koniec sierpnia nie wiem czy to uznaja:)
Jesli tak moge byc kogos opiekunem
a jak to jest z zapisami?[/QUOTE]
a my nie fajni, haha ? :D nie no żatuje, myśle, że powinni cię przepuścić... Ale lepiej napisz maila do nich. ;)
[quote name='Aleksandra95']nie pakuje się w takie ciasne domi, łatwo o konflikt między psami.;) reszta gdy same miałyby zostać.:D[/QUOTE]
Ale jak w domkach, to można zawsze przed przywiązać psiaka, zresztą myśle, że tam naprawde bardzooo żadko będą same zostawać. ;) Jeśli wgl, chyba na wyjście do łazienki. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']a my nie fajni, haha ? :D nie no żatuje, myśle, że powinni cię przepuścić... Ale lepiej napisz maila do nich. ;)

Ale jak w domkach, to można zawsze przed przywiązać psiaka, zresztą myśle, że tam naprawde bardzooo żadko będą same zostawać. ;) Jeśli wgl, chyba na wyjście do łazienki. :P[/QUOTE]

ja sie martwie o posłuszeństwo mojego, bo z psami jest bezkonfliktowy, ale czasami mnie nie słucha.(czytaj na spacerach na lince treningowej)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']ja sie martwie o posłuszeństwo mojego, bo z psami jest bezkonfliktowy, ale czasami mnie nie słucha.[/QUOTE]
A ja o to, że mojemu czasami odbija w stosunku do innych samców przy sukach, ale na szczęście na smyczy umiem nad nim zapanować, jest do ogarnięcia. Chociaż akurat ciachnięte psy kocha, sama się zastanawiam nad tym, możliwe że do obozu będzie ciachnięty, tylko martwi mnie to, że ma mu się nawet sierść zmienić. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']A ja o to, że mojemu czasami odbija w stosunku do innych samców przy sukach, ale na szczęście na smyczy umiem nad nim zapanować, jest do ogarnięcia. Chociaż akurat ciachnięte psy kocha, sama się zastanawiam nad tym, możliwe że do obozu będzie ciachnięty, tylko martwi mnie to, że ma mu się nawet sierść zmienić. :P[/QUOTE]

ja mojego musze, bo to kundel i kocha wszystko co sie rusza:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']co ma sierść do kastracji ? ;)[/QUOTE]
Bo lubie jego krótką sierść na grzbiecie, a jak będzie cała taka jak na łapach to będzie zupełnie inaczej wyglądał. :smile: No wiem, głupie wytłumaczenie, ale to tylko jedna z wad. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Bo lubie jego krótką sierść na grzbiecie, a jak będzie cała taka jak na łapach to będzie zupełnie inaczej wyglądał. :smile: No wiem, głupie wytłumaczenie, ale to tylko jedna z wad. ;)[/QUOTE]

niekoniecznie nie wszystkim psom się zmienia sierść po kastracji/sterylizacji ;)

Link to comment
Share on other sites

co do obozu, ja na jeden turnus, nie zbiorę kasy na dwa ;) jeśli chodzi o opiekunów, to pewno znajdą się na fejsie jacyś. to chodzi tylko o wpis w formularzu ;)

my to raczej pociągiem pojedziemy, ale jeśli Paula będziesz jechać autem, to się wpycham do Was:D teraz trzeba się czaić na zapisy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']co do obozu, ja na jeden turnus, nie zbiorę kasy na dwa ;) jeśli chodzi o opiekunów, to pewno znajdą się na fejsie jacyś. to chodzi tylko o wpis w formularzu ;)

my to raczej pociągiem pojedziemy, ale jeśli Paula będziesz jechać autem, to się wpycham do Was:D teraz trzeba się czaić na zapisy ;)[/QUOTE]

grr ja tez chce na ten obóz! :eviltong: :<

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']szczerze mówiąc, to najpierw muszę znaleźć sobie pracę :evil_lol: w czwartek mam rozmowę, to trzymajcie za mnie kciuki, bo od tego zależy kariera mojego psa :evil_lol:[/QUOTE]

Trzymamy kcuki:D <kciukotrzymacz>
Moze mi tez cos zalatwisz:P bo karieramijego psa takze sie nie roziwnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']no jak ? przeciez chyba chodzi do fryzjera...[/QUOTE]
chodzi, ale nigdy nie ruszam mu broń boże grzebietu same łapy, a po kastracji miałby wszędzie taką samą sierść, czyli i 2 razy więcej na fryzjera, bo narazie sama mu te łapy podcinam co jakiś czas, bo szkoda mi kasy. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']skąd wiesz że tak by mu się zmieniła sierść?

a jeszcze co do obozu, jeśli będzie mogła jechać osoba towarzysząca bez psa, to może namówię TŻ i wtedy będę dysponować jeszcze jednym opiekunem :D[/QUOTE]
bo słyszałam to już od dwóch fryzjerek i spotkałam nie jednego spaniela kastrata. ;)

edit: napewno można, wszędzie tak jest. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...