Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

[quote name='Luzia']Jak Ci się z 7100 pracuje? Bo czaję sie na ten model i nie wiem czy warto dopłacać, czy dla laika 5100 będzie wystarczający ?[/QUOTE]
Z D7100 pracuje mi się genialnie, bo ma bez porównania szybszy AF, niż mój były d3100, a to mi zawsze utrudniało robienie zdjęć w ruchu, które tak lubię :roll: no i wiadomo, dużo więcej opcji i możliwości, ja jestem naprawdę bardzo zadowolona ;)
Mój dziadek ma d5200 i często się nim bawię, uważam że dla laika będzie wystarczający w zupełności, tak naprawdę niewiele różni się od 7100 ;) 5100 nie miałam w rękach, ale słyszałam raczej same dobre opinie.
[quote name='Gezowa']Wiesz co, canon eos 550D odpowiada mi zupełnie pod względem cenowym oraz jakościowym, dla amatora będzie w sam raz :) Do tego jakiś lepszy tele i myślę, że będzie dobry zestaw na początek.

Oj no weź, to "tylko" 8 lajków... :diabloti:[/QUOTE]
Ja do ostatniej chwili wahałam się między Canonem 650D albo 7D ew. właśnie Nikonem, wygrał Nikon :smile: chociaż widzę, że coraz więcej osób decyduje się na Canona, plusem jest na pewno to, że obiektywy są tańsze ;)

Niech Wam będzie , wrzucam :diabloti: nie zanudźcie się na śmierć :lol: skracałam jak się dało, ale i tak wyszło 5 minut

[video=youtube;RFfcz52KAEA]https://www.youtube.com/watch?v=RFfcz52KAEA[/video]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, są tańsze i to jest duży plus, aczkolwiek Nikon ma ich do wyboru minimalnie więcej z tego co się orientuję. Na tę chwilę taki skromny sprzęcior będzie mi musiał wystarczyć :diabloti:

A z filmikiem to się wycwaniłam i wyczaiłam go wcześniej, ale nie skomentowałam coby się nie zdradzić :evil_lol: Jest świetny, uwielbiam Scoob'a :loveu: Wasze agilitowanie szczególnie mi się podoba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Tak, są tańsze i to jest duży plus, aczkolwiek Nikon ma ich do wyboru minimalnie więcej z tego co się orientuję. Na tę chwilę taki skromny sprzęcior będzie mi musiał wystarczyć :diabloti:

A z filmikiem to się wycwaniłam i wyczaiłam go wcześniej, ale nie skomentowałam coby się nie zdradzić :evil_lol: Jest świetny, uwielbiam Scoob'a :loveu: Wasze agilitowanie szczególnie mi się podoba :)[/QUOTE]
Byłam ciekawa kto pierwszy wpadnie na to, żeby po prostu wejść w mój kanał :lol:
Dzięki! ;) Ja też mogę w końcu powiedzieć, że w miarę mi się podoba :D
[quote name='Sonka95']Świetny filmik :loveu: Scooby jak fajnie pokonuje slalom tyłem :cool3:[/QUOTE]
Dzięki :loveu: Bardzo świeża sztuczka , więc widać niedociągnięcia, ale nie mogłam się oprzeć wrzuceniu jej :eviltong:
[quote name='deer_1987']Jak fajnie :loveu:[/QUOTE]
:loveu:
[quote name='Ty$ka']Kocham Was, po prostu kocham :loveu: Genialny filmik, jestme zachwycona :D

I jak popyla świetnie na torku :loveu: Paula przyznaj się - Twój kolejny pies o też cocker? :D[/QUOTE]
Dzieeki :loveu:

Piesio popyla, ale pańcia go tylko potrafi spowalniać :D
[quote name='Gezowa']Śmiało zakładam, że TAK :D[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Ja też,ale wiesz... może jednak chce bołdeła? :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='Gezowa']Bołdeły są przereklamowane! Już lepiej belga albo mudika :D
Ja jakbym brała to albo mudi albo sheltie :diabloti: Belgi jednak trochę mnie przerażają.[/QUOTE]
Jeśli chodzi o cockera, nie mówię tak, nie mówię nie :diabloti:
Jedno jest pewne, nie wyobrażam sobie domu bez cockera i przynajmniej 1 musi być, ale nie wiem czy 2 bym przeżyła, a raczej chałupa, bo to by był istny tajfun, patrząc jak Scoob bawi się z przedstawicielami swojej rasy :lol: no i sierść rasowców kompletnie mi nie odpowiada, nigdy tego nie ukrywałam, więc musiałby być znowu pseudziak
Mam na oku parę ras, ale i tak przez następne 5 lat nie zapowiada się na 2 psa, więc nie mam co planować, wszystko może się jeszcze milion razy pozmieniać ;)
Drugi pewniak to to, że chcę zostać w agility, bo w tym się czuję pewnie i pod ten sport będę brała psa, choć nie musi to być typowo agilitowa rasa :diabloti: miny zagranicznych sędziów gdy widzą inne rasy niż bołdełki czy shelciaki na torze, które też fajnie popylają - bezcenne! :smile:

edit:
A najchętniej to wgl rozmnożyłabym Scooba z dłuuugonogą spanielicą o krótkawej sierści , którą kiedyś widziałam na PM i miałabym idealnego papisia :loveu: wiem, że byłoby to wbrew prawu, ale szczeniaki by wyszły po prostu prze świetne :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Bołdeły są przereklamowane! Już lepiej belga albo mudika :D
Ja jakbym brała to albo mudi albo sheltie :diabloti: Belgi jednak trochę mnie przerażają.[/QUOTE]
Wiem 8) O matko, belg... cudne psy, ale jakbym brała to nie z Polski, to pewniak! U nas psy słabe psychicznie... A mudiki kcoham, ale gdyby im tak wyciąć struny głosowe :diabloti:
Dla mnie szelty mają za długi włos :PPP No mnie też :D

[quote name='paulaa.']Dzieeki :loveu:

Piesio popyla, ale pańcia go tylko potrafi spowalniać :D


Jeśli chodzi o cockera, nie mówię tak, nie mówię nie :diabloti:
Jedno jest pewne, nie wyobrażam sobie domu bez cockera i przynajmniej 1 musi być, ale nie wiem czy 2 bym przeżyła, a raczej chałupa, bo to by był istny tajfun, patrząc jak Scoob bawi się z przedstawicielami swojej rasy :lol: no i sierść rasowców kompletnie mi nie odpowiada, nigdy tego nie ukrywałam, więc musiałby być znowu pseudziak
Mam na oku parę ras, ale i tak przez następne 5 lat nie zapowiada się na 2 psa, więc nie mam co planować, wszystko może się jeszcze milion razy pozmieniać ;)
Drugi pewniak to to, że chcę zostać w agility, bo w tym się czuję pewnie i pod ten sport będę brała psa, choć nie musi to być typowo agilitowa rasa :diabloti: miny zagranicznych sędziów gdy widzą inne rasy niż bołdełki czy shelciaki na torze, które też fajnie popylają - bezcenne! :smile:

edit:
A najchętniej to wgl rozmnożyłabym Scooba z dłuuugonogą spanielicą o krótkawej sierści , którą kiedyś widziałam na PM i miałabym idealnego papisia :loveu: wiem, że byłoby to wbrew prawu, ale szczeniaki by wyszły po prostu prze świetne :eviltong:[/QUOTE]

Łiii tam, popyla aż miło - lepiej niż nie jeden bołdeł :loveu: Świetnie Wam agility idzie i faktycznie widać, że czujecie się w tym sporcie pewnie ;)

No tak... nie dziwię Ci się, cockery co prawda to nie moja bajka, ale właśnie między innymi ze względu na ich sierść mówię im "nie". ;) Eeee tam, przecież zawsze można powiedzieć że wpadka :p.

Za 5lat?? Jak Ty wytrzymasz bez papisia tyle czasu? :D O Ty, niedobra - co Ci szkodziłoby powiedzieć, jakie rasy Ci się podobają? :lol: A, już wiem - wszyscy by się Tobie pomałpowali i za te 5lat tor agility byłby opanowany tylko przez ów rasę 8) :lol: ;ppp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Wiem 8) O matko, belg... cudne psy, ale jakbym brała to nie z Polski, to pewniak! U nas psy słabe psychicznie... A mudiki kcoham, ale gdyby im tak wyciąć struny głosowe :diabloti:
Dla mnie szelty mają za długi włos :PPP No mnie też :D



Łiii tam, popyla aż miło - lepiej niż nie jeden bołdeł :loveu: Świetnie Wam agility idzie i faktycznie widać, że czujecie się w tym sporcie pewnie ;)

No tak... nie dziwię Ci się, cockery co prawda to nie moja bajka, ale właśnie między innymi ze względu na ich sierść mówię im "nie". ;) Eeee tam, przecież zawsze można powiedzieć że wpadka :p.

Za 5lat?? Jak Ty wytrzymasz bez papisia tyle czasu? :D O Ty, niedobra - co Ci szkodziłoby powiedzieć, jakie rasy Ci się podobają? :lol: A, już wiem - wszyscy by się Tobie pomałpowali i za te 5lat tor agility byłby opanowany tylko przez ów rasę 8) :lol: ;ppp[/QUOTE]
Sama nie wiem jak tyle wytrzymam :eviltong: ale dopóki mieszkam tu gdzie mieszkam nie mam szans na 2 psa :roll: Najgorsze dla mnie jest to, że rodzice w pełni mnie popierają (nawet mama, która niecierpi psów! ), bo widzą jaką radość sprawia mi praca z psami, i zgadzają się na 2 psa... ale dziadków mam kompletnie do bani :shake: musiałby ich ktoś porwać, ale kto by tam chciał słuchać ich trucia :lol:
Oj tam, po prostu dziwne rasy mi się podobają i sama nie wiem czego chce (jeszcze!) :D może i dobrze, że nie mogę mieć teraz papsa, bo jestem za bardzo impulsywna i zaraz po zgodzie, na drugi dzień byłby papiś z pierwszego lepszego miotu który bym akurat znalazła :eviltong: a tak bywam sobie na zawodach, mogę się napatrzeć, napytać, mieć full wiedzy i wybrać TEGO psa ;)
Na razie i tak mam full pracy ze Scoobem, jak dojdziemy do A3 zacznie mi się nudzić dopiero :D


Dzisiejszy spacerek ;)

[URL]http://www.endomondo.com/workouts/237326767/8749797[/URL]

Scoob znowu potwierdził, że mam milion razy gorszą kondycją od niego :D

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

Zdradź co to za "dziwne rasy" :D
A u mnie podobnie z dziadkami. Ale moja mama tak się nakręciła na drugiego psa, że powiedziała - cytuję - "oni nie mają nic do gadania" :diabloti:

Pytałam kiedyś Magdy Ziółkowskiej, kiedy jest dobry moment na wzięcie drugiego, agilitowego psa. Powiedziała właśnie, że minimum jak będziemy w A2, bo i pies ma jakieś doświadczenie i my :)

Link to comment
Share on other sites

Doskonale Was rozumiem. :lol: Moja Babcia jest tak negatywnie nastawiona na drugiego psa, że aż moi rodzice (którzy też są przeciwni, ale mają swoje uzasadnienia jakieś) się dziwią ;). Dopiero będę mogła mieć więc wymarzonego papisia jak pójdę na studia ;).

Jestem ciekawa tych dziwnych ras, serio 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trzymajcie kciuki za nasz slalom! :smile: Zdecydowałam, że jest ryzyko jest zabawa :D Mamy 2 weekendy na ogarnięcie slalomu, którego nie widział pare mies :roll: w tym jeden weekend właśnie minął, zostaje jeden. Będzie harcorowo, ale mam nadzieje że się uda w miarę przyzwoicie zadebiutować w A1 w Radomiu :eviltong:
Chociaż zauważyłam że Scoob ma problem z wyższymi tyczkami, wczoraj na treningu skosił openową i zarył głową o ziemię, po czym przez chwilę zaczął mi kuleć :shake: ale biegaliśmy 45, mam nadzieje że sędzia da nam jednak 40, coby odciążyć chociaż trochę stawy cockerka ;d

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...