Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulaa.']Trzymajcie kciuki za nasz slalom! :smile: Zdecydowałam, że jest ryzyko jest zabawa :D Mamy 2 weekendy na ogarnięcie slalomu, którego nie widział pare mies :roll: w tym jeden weekend właśnie minął, zostaje jeden. Będzie harcorowo, ale mam nadzieje że się uda w miarę przyzwoicie zadebiutować w A1 w Radomiu :eviltong:
Chociaż zauważyłam że Scoob ma problem z wyższymi tyczkami, wczoraj na treningu skosił openową i zarył głową o ziemię, po czym przez chwilę zaczął mi kuleć :shake: ale biegaliśmy 45, mam nadzieje że sędzia da nam jednak 40, coby odciążyć chociaż trochę stawy cockerka ;d[/QUOTE]

w czasie wystawy w Radomiu 22 wrzesnia są jakies zawody agility? ;) jesli tak to moze zobacze Wasz duet na zywo :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='monika15']w czasie wystawy w Radomiu 22 wrzesnia są jakies zawody agility? ;) jesli tak to moze zobacze Wasz duet na zywo :D[/QUOTE]

tak, są są :smile:

[B]Ma ktoś jakieś sprawdzone sposoby na przeziębięnie (straszny katar i gorączka) ??? Pilnie![/B] :eviltong:
Jeśli się nie wykuruję jakimś cudem do soboty, to nie jedziemy do Radomia.. :roll: Niestety, pech chciał, że rozłożyłam się na 2 dni przed zawodami... a Scoob niestety raczej nie pobiegnie z inną osobą. No może oprócz mojego taty, ale niestety nie jest chętny :D

Link to comment
Share on other sites

dzięki za rady :loveu:
dzisiaj jest już lepiej... więc jedziemy! :smile: co prawda jest mi ciężko mówić, nie mówiąc o bieganiu :D ale zapłaciłam, kasy nie odzyskam, więc chce chociaż pobiec jako socjal ze slalomem na zawodach... na nic więcej nie liczę przy mojej tragicznej formie teraz. ;) sukcesem będzie jak dodreptam do mety :lol:


no i jako, że jutro niby ten pechowy debiut w Openach, to dziś byliśmy na mierzeniu. Kobieta kompletnie się nie znała, zaczęła liczyć 0,5cm jako 1cm i uwaga, uwaga... wyszło, że Scoob ma 47cm! :-o Ja dostałam zawału serca, powiedziałam, że mierzyłam go wiele razy w domu i nie wychodziło nigdy nic ponad 40, maks 41cm. :roll: Dopiero tata zauważył, że kompletnie źle to robi. Druga babka wymierzyła nas już dobrze (chociaż Scoob ze stresu miał koci garb, bo 4 osoby trzymały go za nogi, więc naturalne, że się zestresował :roll:) i wyszło 41cm. Nie mam zamiaru go więcej mierzyć i stresować, ważne, że jest tą M-eczką oficjalnie już :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Źle, miałam go ochotę rozszarpać i utulić jednocześnie :D ale debiuty to nie jest nasza specjalność :eviltong: za duże nerwy i widzę, że na Scooba to przechodzi, bo wyłożyliśmy się na rzeczach, których bym się w życiu nie spodziewała . Ale to jest właśnie urok naszego agilitowania, za każdym razem jakiś nowy surprise :grins:

Ale nie żałuję, adrenalina jak zawsze niezastąpiona i kita merdała przez całe zawody ;) Raz nawet Scoobuś nie mógł się doczekać i pierwszy raz w życiu na zawodach zerwał mi start ( w sumie nawet na treningach nigdy tego nie robi) , przez co byłam w czarnej d . Mieliśmy wtedy bardzo dużą publikę przy okazji wystawy, ustawiam się, naglę słyszę jakieś strasznie głośne śmiechy , patrzę a mój piesek jest przy mojej nodze :D

W każdym razie nie zraziłam się. Jesteśmy zapisani w ten weekend na zawody treningowe i na semi za tydzień ;) Gorzej z wygospodarowaniem czasu na naukę do matury :roll:

Zapomniałam dodać, że gdyby pan Scoob nie miał jakiegoś zaniku pamięci i zaliczył strefę (co zawsze w 100% robił) to mielibyśmy łapkę :placz: i tego mu nie mogę za cholerę darować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Źle, miałam go ochotę rozszarpać i utulić jednocześnie :D ale debiuty to nie jest nasza specjalność :eviltong: za duże nerwy i widzę, że na Scooba to przechodzi, bo wyłożyliśmy się na rzeczach, których bym się w życiu nie spodziewała . Ale to jest właśnie urok naszego agilitowania, za każdym razem jakiś nowy surprise :grins:

Ale nie żałuję, adrenalina jak zawsze niezastąpiona i kita merdała przez całe zawody ;) Raz nawet Scoobuś nie mógł się doczekać i pierwszy raz w życiu na zawodach zerwał mi start ( w sumie nawet na treningach nigdy tego nie robi) , przez co byłam w czarnej d . Mieliśmy wtedy bardzo dużą publikę przy okazji wystawy, ustawiam się, naglę słyszę jakieś strasznie głośne śmiechy , patrzę a mój piesek jest przy mojej nodze :D

W każdym razie nie zraziłam się. Jesteśmy zapisani w ten weekend na zawody treningowe i na semi za tydzień ;) Gorzej z wygospodarowaniem czasu na naukę do matury :roll:

Zapomniałam dodać, że gdyby pan Scoob nie miał jakiegoś zaniku pamięci i zaliczył strefę (co zawsze w 100% robił) to mielibyśmy łapkę :placz: i tego mu nie mogę za cholerę darować.[/QUOTE]

nastepnym razem będzie jeszcze lepiej ;)

a matura nie jest taka straszna, masz jeszcze duużo czasu:) chociaż ja musiałam zrezygnować na pół roku z treningów

Link to comment
Share on other sites

na rozszerzoną biologię i chemię gdy opierniczało się przez 2 lata, to baaardzo mało czasu :lol:


wspomniany bieg z amnezją Scooba, a byłaby łapcia! :mad:
huśtawka bardzo asekuracyjna, bo dzień wcześniej mój kochany spanielek zrobił pierwszy raz w życiu fly'era :D te zawody w ogóle powinny być u nas pod szyldem 'pierwszy raz'. pierwsza niezaliczona strefa, pierwszy fly-er, pierwsze zerwanie startu itp, itd...
no i slalom widać że robiony na szybko, bo prędkość Scooba na slalomie na treningu jest zupełnie inna :roll: ale dopracujemy! :smile:

[video=youtube;4PRWUDpIxZ0]http://www.youtube.com/watch?v=4PRWUDpIxZ0[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']czyżby na weterynarie?? :)[/QUOTE]
nie, znaczy nie wiem :D jak na razie mam bardzo niesprecyzowane plany dotyczące studiów ;)
już sama deklaracja maturalna była męczarnią, nie lubie podejmować decyzji, tak już mam.. szczególnie gdy są tak ważne..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...