Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulaa.']
przystojni włosi [/QUOTE]
Gdzie Ty widziałaś tam przystojnych włochów :eviltong:?
Co do ich komentarzy to rzeczywiście, były boskie. Jeden stwierdził, że Fifka z daleka wygląda jak border terrier. Nie wiem, z której strony, ale mniejsza o to :D I dzięki nim te zawody były takie przyjemniejsze, fajnie się patrzyło jak kibicują swoim, chodzą cały czas uśmiechnięci i piosenka, którą nucili kiedy stawali na pudle cały czas tkwi mi w głowie :lol:
I oczywiście gratulacje raz jeszcze :)!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Gdzie Ty widziałaś tam przystojnych włochów :eviltong:?
Co do ich komentarzy to rzeczywiście, były boskie. Jeden stwierdził, że Fifka z daleka wygląda jak border terrier. Nie wiem, z której strony, ale mniejsza o to :D I dzięki nim te zawody były takie przyjemniejsze, fajnie się patrzyło jak kibicują swoim, chodzą cały czas uśmiechnięci i piosenka, którą nucili kiedy stawali na pudle cały czas tkwi mi w głowie :lol:
I oczywiście gratulacje raz jeszcze :)![/QUOTE]

a to Wy jesteście ;P
Paula mi caly czas o jakiejs Fifce gadala a ja nie wiedzialam o kogo chodzi :lol:
macie galerie?? zaraz was poszukam
a przystojnych wlochow t otam serio nie bylo ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']a to Wy jesteście ;P
Paula mi caly czas o jakiejs Fifce gadala a ja nie wiedzialam o kogo chodzi :lol:
macie galerie?? zaraz was poszukam
a przystojnych wlochow t otam serio nie bylo ;][/QUOTE]
To my :D !
A co ona Ci takiego o Fifulcu mówiła :cool3:?
Jak widziałaś galerii już nie prowadzę, może w wakacje wrócę jak będzie mi się nudzić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Filmik z Agility0 , nie nagrała się niestety zrzutka na 1 hopce.. :roll: 3 miejsce ;)

[video=youtube;JGddAMRrI8U]https://www.youtube.com/watch?v=JGddAMRrI8U[/video]


resztę filmików będę miała po weekendzie ;)

Kasia , nie powiesz chyba, że włoch , który pokazał nam kciuka gdy zobaczył nasze koszulki, nie był przystojny :eviltong: był boooski!!! :loveu: albo ja mam jakiś dziwny typ :lol:

Link to comment
Share on other sites

nikt nie zagląda ? :roll:

zapomniałam powiedzieć, że dowiedziałam się o bardzo ciężkim przypadku spaniela w Straży dla Zwierząt, który strafił do nich niedawno z pseudo , praktycznie czeka tylko na uśpienie.. :shake: i postanowiłam chociaż spróbować z nim popracować jak się uda czasowo, bo niestety teraz czasu mam niewiele :roll: a tam procedury są bardzo ciężkie, nie można od tak po prostu przyjść i wyjść na spacer... tylko wszystko jest podzielone na dyżury :roll: w końcu od już prawie 3 lat żyję pod jednym dachem z wszechstronnie problemowym spanielem, od którego wielee się nauczyłam, a wiem że będę żałować, jeśli chociaż nie spróbuję.... jeśli oczywiście do tego czasu go już nie uśpią... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a jakie problemy ma ten spaniel?[/QUOTE]

podobno syndrom spanieli, ale ma mieć jeszcze konsultację z innym behawiorystom z zewnątrz, przed ostatecznym 'wyrokiem' ;)

edit:

jeszcze w temacie IABC, zapomniałam wspomnieć, że odkąd startujemy w zawodach wiecznie mamy jakieś przygody z wynikami :lol: I ile w Sopocie sytuacja była klarowna , bo mieliśmy same DIS-y :diabloti: to w Powsinie, Scoob mimo drugiego czasu i czystego biegu, został wpisany na 10 miejsce...duże było moje ździwienie, ale poszłam do sekretariatu i wszystko zostało szybko załatwione, został wpisany na 2 miejsce ;) na IABC natomiast Scoob zajął 2 miejsce, chociaż widziałam że pies na 1 miejscu strącił ostatnią tyczkę, a miał zapisany czysty przebieg... znowu był spacer do sekretariatu, żeby to sprawdzić, okazało się, że ktoś nie przepisał błędu z kartki i Scoob zajął zasłużone 1 miejsce ;)

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

Dziś Scoob w końcu wyhasał się po lesie i.. (odpukać :diabloti:) na razie nowy środek na kleszcze super się sprawdza, mimo łażenia po chaszczach, zero kleszczy, nawet łażących ;)

[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9840/dsc0746ca.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']co tam mu zakropliłaś? ja ciągle znajduję wbite kleszcze, niby pojedyncze, no ale jednak :roll:[/QUOTE]
spot-on, taką nazwę dostałam od weta, niestety dokładnej firmy nie pamiętam, bo wyrzuciłam opakowanie.. ;) zapłaciłam całe 13 zł u weta, czyli jak na razie najtaniej jak za środek przeciw kleszczom, a jest najskuteczniejszy.. :lol:
[quote name='Riven']Paula super Wam szło !!!![/QUOTE]
dziękuję, miło słyszeć :smile:
[quote name='Sonka95']Sonia jak na razie miała tylko 3 kleszcze jak na taki ich wysyp ;)[/QUOTE]
ja już nawet nie wiem ile Scoob miał od początku roku.. jakoś koło 10 :roll: więc mieliśmy na prawdę duużo szczęścia, że jeszcze żaden nie był zarażony..
[quote name='Klaudia&Aza'][URL]http://img196.imageshack.us/img196/5026/scoonagrody.jpg[/URL] brawooooo :multi:;)[/QUOTE]
dzięki :loveu:


A jutro ruszamy na pokazy agility na Pikniku z okazji Dnia Dogoterapii, na Polach Mokotowskich :smile: więc pewnie wrócę z fotkami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']nie byłabym taka pewna
zdajesz sie na moją łaskę kochana :diabloti:[/QUOTE]

już se znalazłam zastępstwo :eviltong: po tym jak ktoś nam zrobił tylko 1 fotę na IABC :mad:


znowu filmik... mam nadzieję, że nie macie już dość :lol:
wszystkie trzy przebiegi z 1 dnia :smile:

[video=youtube;jelVLDuf5vc]http://www.youtube.com/watch?v=jelVLDuf5vc[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...