Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Angi']Gratuluję ;)[/QUOTE]
dzięki!
[quote name='Aleksandra95']Brawo! Zawsze mówiłam, że Scooby jest najlepszy!;)[/QUOTE]
dzięki! no wiadomo :lol::loveu:
[quote name='deer_1987']Gratulacje!! Idzie Wam coraz lepiej! :loveu:[/QUOTE]
dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Nic dziwnego, że pańcia ze Scoobiego dumna :) Gratki :loveu:
Masz filmiki ze startów? ;)[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']Gratulacje :) :) a właśnie macie jakieś filmiki :cool3: ?[/QUOTE]
coś mam ;) ale oczywiście mam szczęście, bo zostały nagrane w większości te nieudane przebiegi, a nie te czyste :roll:

potem wstawię, na razie zaległe fotki , bo trochę się tego nazbierało... ;)

[IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2351/mc7s.jpg[/IMG]


[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8692/g5m2.jpg[/IMG]

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

Zaglądamy przez przypadek, bo wszystko co "sportowe" i nie jest borderem - przyciąga mój wzrok :diabloti:
Byłam ciekawa jak sobie biegacie, więc wynalazłam stary filmik: [url]http://www.youtube.com/watch?v=sXnLawyKrJg[/url] (bo to wy, prawda? :lol:) i od razu mi się narzuciło pytanie: jak długo ćwiczycie?
Wg. mnie jest naprawdę super... Jak wygląda praca z tym złotym przystojniakiem? Były jakieś problemy? Często się wyłamywał, czy raczej 100% skupiony na Pańci? :) Pytam, bo jestem ciekawa jak pracują psy z innych grup na agi, i bardziej niż przebiegi na zawodach interesują mnie treningi... U nas znaczna większość jest pastuchów i ja jedna z chartem się wrąbałam + jeszcze koleżanka z shibą... pomimo, że każdy z tych psów ma inny charakter, to jednak widoki mam dość monotonne :diabloti:
[quote name='paulaa.']coś mam ;-) ale oczywiście mam szczęście, bo zostały nagrane w większości te nieudane przebiegi, a nie te czyste :roll:[/quote]
Mam to samo szczęście... :evil_lol: Ale to jakiś plus - przynajmniej widzisz co zrobiłaś źle i dlaczego pies tak ci pobiegł ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987'][URL]http://img823.imageshack.us/img823/2351/mc7s.jpg[/URL]
lubie lesne klimaty :loveu:[/QUOTE]
ja też ;) dobrze zrbione leśne foty są magiczne, mi jeszcze duużo brakuje, ale się staram :D
[quote name='monika15'][URL]http://img823.imageshack.us/img823/2351/mc7s.jpg[/URL] piękne:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
dzięki :loveu:
[quote name='Ty$ka']Boskie są :loveu:
I ten bokeh :O rewelka :D



A jakie szkło użyłaś do tych zdjęć?[/QUOTE]
dzięki :loveu: Nikuś 50 1.8, kupiłam na początku wakacji i jestem baardzo zadowolona z tego szkła ;)

[quote name='Gezowa']Zaglądamy przez przypadek, bo wszystko co "sportowe" i nie jest borderem - przyciąga mój wzrok :diabloti:
Byłam ciekawa jak sobie biegacie, więc wynalazłam stary filmik: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sXnLawyKrJg[/URL] (bo to wy, prawda? :lol:) i od razu mi się narzuciło pytanie: jak długo ćwiczycie?
Wg. mnie jest naprawdę super... Jak wygląda praca z tym złotym przystojniakiem? Były jakieś problemy? Często się wyłamywał, czy raczej 100% skupiony na Pańci? :) Pytam, bo jestem ciekawa jak pracują psy z innych grup na agi, i bardziej niż przebiegi na zawodach interesują mnie treningi... U nas znaczna większość jest pastuchów i ja jedna z chartem się wrąbałam + jeszcze koleżanka z shibą... pomimo, że każdy z tych psów ma inny charakter, to jednak widoki mam dość monotonne :diabloti:

Mam to samo szczęście... :evil_lol: Ale to jakiś plus - przynajmniej widzisz co zrobiłaś źle i dlaczego pies tak ci pobiegł ;)[/QUOTE]
Co zrobić, jesteśmy oryginalni. :smile: Jakaś wariatka, chce inwestować w spaniela, zamiast kupić sobie bc :diabloti:
Tak, to my ;) Chociaż jeszcze nieogarnięci zupełnie :eviltong: Trenujemy już nie całe 2 lata, ale z dużymi przerwami ;)
Scoobson pracuje super. Zawsze przy pracy dawał z siebie 200%, ma super skupienie, zawsze jest chętny do pracy, bo jest nakręcony na żarcie i na piłki. Jedynym problemem było (i jeszcze jest) oddawanie piłek, ale jest to w stu procentach mój błąd, bo nauczyłam go że nagrodą jest sam łup, a nie zabawa ze mną.. Ale pracujemy nad tym i są coraz lepsze efekty.
Jeśli chodzi o samo agi, to Scoob od początku to pokochał, w sumie tylko przez to, że sprawiało mu to taki fun, zaczęłam z nim na poważnie trenować.. aż w końcu sama się wkręciłam i nie wyobrażam sobie innego sportu dla siebie :loveu:
Ja chodzę do specyficznego klubu, bo dominują kundelki ew sheltie, prt, aussie, wyżeł :D
[quote name='betty_labrador']czesc :)

jakie ładne zdjęcia :) :loveu: szczególnie to pierwsze :)

do gratulacji sie dołączam :)[/QUOTE]
dzięki! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']50tka włąśnie podobno jest fajna i uniwersalna dość ;)

A to Nikon d300? 8)[/QUOTE]
No jest, dzięki szybkiemu AF nadaje się i do sportu i do statyki ;)

Nikon d7100 ;)
[quote name='deer_1987']masz jasny obiektyw to tak duzo Ci nie brakuje :p[/QUOTE]
doświadczenia :eviltong: dopiero teraz staram się kombinować z kadrami, obróbką itp. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia&Aza']A jaki masz do niego obiektyw, fajne zdjęcia rysuję. Rozglądam się za jakimś tańszym tele i ciągle mam dylemat.[/QUOTE]
te zdjęcia były akurat robione 50-tką ;)


super-produkcja w toku :diabloti: możecie się spodziewać niebawem filmiku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']te zdjęcia były akurat robione 50-tką ;)

super-produkcja w toku :diabloti: możecie się spodziewać niebawem filmiku ;)[/QUOTE]
Super! Chcę więcej spaniela! :D Mam do tej rasy sentyment, sama miałam suczkę w typie spaniela, która właściwie mnie wychowywała przez całe 13 lat swojego życia :)

Ja też mam zamiar skleić coś fajnego, tylko czekam aż wezmę w łapki mojego długo wyczekiwanego canona... Jeszcze 2-3 tygodnie, a czuję się jakbym czekała na szczeniaczka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Super! Chcę więcej spaniela! :D Mam do tej rasy sentyment, sama miałam suczkę w typie spaniela, która właściwie mnie wychowywała przez całe 13 lat swojego życia :)

Ja też mam zamiar skleić coś fajnego, tylko czekam aż wezmę w łapki mojego długo wyczekiwanego canona... Jeszcze 2-3 tygodnie, a czuję się jakbym czekała na szczeniaczka :diabloti:[/QUOTE]
Znam to czekanie aż za dobrze, też musiałam się sporo naczekać na Nikusia :smile:
A jaki Canon ? ;)


Filmik jednak będzie nieco później :eviltong: Miał być niespodziewanką z okazji 100 lajków na fanpejdżu, a że dużo osób z dogo tam jest, to będę wredna i nie zrobię przed premiery na dogo :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...