Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

[quote name='Chiquita&DeeDee']
Raczej zapalenie płuc:mad: duszę się jak niewiem, nos mam jak burak.. bleeeehhhh:roll:
Kto mnie przytuli?:evil_lol:[/QUOTE]
To nieciekawie...
Ja też przytulę ! :calus:

[quote name='RUDA ZUZIA']A jakie postawił warunki?[/QUOTE]
Też bym chciała wiedzieć :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chiquita&DeeDee']Wiesz co... a ja myślałam, że już po mału planujesz i będzie czekał na mego potomka:diabloti:

Ja się zakochałam w jednej suni.. memlałam o nią, a on był nie wzruszony.. po 2 tyg mojego gapienia się na jej zdjęcie i wzdychania powiedział, że 4 pies ok, ale na jego warunkach:diabloti: to ja korzystam oczywiście:evil_lol:[/QUOTE]

Planować to ja mogę, co mi tam :D

W jakiej suni się zakochałaś?

No i gadaj o tych warunkat TZia :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Romi wiem wiem :evil_lol: co mam zrobić wszak pewne wątpliwości są no ale Tobie:roflt: wierzę na słowo:roflt: :roflt:[/QUOTE]

Wiedziałam:multi: w końcu jestem :angel:(:roflt:)

[quote name='maryg22']To nieciekawie...
Ja też przytulę ! :calus:


Też bym chciała wiedzieć :D[/QUOTE]

Dziękuję :loveu:

[quote name='andegawenka']TZ masz:razz:[/QUOTE]

On ciągle w pracy:roll:

[quote name='Gosiapk']Planować to ja mogę, co mi tam :D

W jakiej suni się zakochałaś?

No i gadaj o tych warunkat TZia :mad:[/QUOTE]

W takiej jednej wyjątkowej, z hodowli mojej znajomej:loveu: wyraz mordki ma wkurwiony jak Deeduszek.. ale TZ postawił inne warunki i zrezygnowałam z niej.
Nie gadam, bo zaraz znajdą się 'przychylni', a nie chcę, aby zrobiło się nie miło:roll:

[quote name='Pegaza']Jeee Rami Tys jest niemozliwa :evil_lol:
a Twoj Tz to juz powinien medal złoty nosic heh
mow co to za piesek?:)[/QUOTE]

Hehehe, a tam zaraz medal, niech się cieszy, że ma zaszczyt przebywać z nami:diabloti:
J.w. od mojej koleżanki z hodowli :)

A ja byłam dziś u lekarza.. no i się doczekałam... dożylne leki, diagnoza duszności to nie żadna grypa ani nic tylko nawrót astmy:mdleje:
No i tego mi qrna do szczęścia brakowało:wallbash:

Z dobrych wieści na poniedziałek jestem umówiona na rozmowę z Dr. Garncarzem i zobaczymy... trzymajcie kciuki, aby Dee nie trzeba było operować - ja się o to modlę...:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']

A ja byłam dziś u lekarza.. no i się doczekałam... dożylne leki, diagnoza duszności to nie żadna grypa ani nic tylko nawrót astmy:mdleje:
No i tego mi qrna do szczęścia brakowało:wallbash:

Z dobrych wieści na poniedziałek jestem umówiona na rozmowę z Dr. Garncarzem i zobaczymy... trzymajcie kciuki, aby Dee nie trzeba było operować - ja się o to modlę...:modla:[/QUOTE]
No to kiepsko :shake:
Zdrówka Wam życzę i kciuki trzymam, zarówno za Ciebie jak i Dee :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Wiedziałam:multi: w końcu jestem :angel:(:roflt:)
[/QUOTE]

wiem aniołkiem z różkami :evil_lol: od zawsze wiadomo że jesteśmy podobne jak dwie krople wody :evil_lol:

uu niedobrze że astma przybrała na sile

[quote name='Chiquita&DeeDee']A przytulanko gdzie? [/QUOTE]

Jaa Jaaa przytulę
:calus::calus: mocno i czule

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']:multi:
Od razu mi lepiej... tylko Ty Igiełko wiesz czego mi trzeba:calus: jesteśmy jak dwie kropelki wody, czyli dwa grzeczne aniołki:loveu:[/QUOTE]

racja rozumiemy się doskonale :) taak taak mega grzeczne i ciche :loveu: a do tego bardzo skromne :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee'](...)
W takiej jednej wyjątkowej, z hodowli mojej znajomej:loveu: wyraz mordki ma wkurwiony jak Deeduszek.. ale TZ postawił inne warunki i zrezygnowałam z niej.
Nie gadam, bo zaraz znajdą się 'przychylni', a nie chcę, aby zrobiło się nie miło:roll:

(...)
Hehehe, a tam zaraz medal, niech się cieszy, że ma zaszczyt przebywać z nami:diabloti:
J.w. od mojej koleżanki z hodowli :)

A ja byłam dziś u lekarza.. no i się doczekałam... dożylne leki, diagnoza duszności to nie żadna grypa ani nic tylko nawrót astmy:mdleje:
No i tego mi qrna do szczęścia brakowało:wallbash:

Z dobrych wieści na poniedziałek jestem umówiona na rozmowę z Dr. Garncarzem i zobaczymy... trzymajcie kciuki, aby Dee nie trzeba było operować - ja się o to modlę...:modla:[/QUOTE]

Masz rację nie mów na forum. Będzie burza w szklance wody.

Podoba mi się Twoje podejście do rozdawania zaszczytów TZiowi :D

O qurka, astma, niedobrze, leki dożylnie - brzmi okropnie :shake: Jak długo te leki? Wziewne nie wystarczą? Może masz uczulenie na sierść psią?

Dr. Garncarz? CZy to znaczy że przyjeżdżacie do Wawy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']A kto powiedział że moim? :evil_lol:
Te trzy boksery, które Joy dzisiaj obszczekała wynajmę :D[/QUOTE]

Kocham boksery :loveu: Hmm... tylko gdzie ja je zmieszczę?:evil_lol:

[quote name='Gosiapk']Masz rację nie mów na forum. Będzie burza w szklance wody.

Podoba mi się Twoje podejście do rozdawania zaszczytów TZiowi :D

O qurka, astma, niedobrze, leki dożylnie - brzmi okropnie :shake: Jak długo te leki? Wziewne nie wystarczą? Może masz uczulenie na sierść psią?

Dr. Garncarz? CZy to znaczy że przyjeżdżacie do Wawy?[/QUOTE]

Hahaha, no co, przecież my 4 księżniczki jesteśmy:loveu: hahahah:diabloti:
Nie mam na nic uczulenia, to kwestia tego, że mam płuca jak hmm... 8 latek mniej więcej. Już jest lepiej, przeżyję ;)
Zobaczę, jutro rozmawiam z nim i jak powie, że należy przyjechać, to tak, wybieram się :)

[quote name='Rose_']Ty nawet nie wiesz, jak ci zazdroszczę, Rami. :D
Ty masz prawie cztery, a ja nie mogę mieć ani jednej. :(

Trzymaj się i zdrówka, jeżeli chodzi o tą astmę.
Dla Deedusi też kciukasy zaciskam :*[/QUOTE]

Oj tam, nie ma czego zazdrościć, też będziesz miała swojego psiaka :)
Dziękujemy za kciuki :)

[quote name='andegawenka']i co? zignorowały:p[/QUOTE]

Właśnie nie wiem :D

[quote name='Pegaza']Rami ale byś uchyliła rabka tajemnicy i napisała jaki kolorek będzie:)[/QUOTE]

A kto to wie, zobaczymy.. piękny pies ponoć nie ma koloru :D hehehe ja bym się ku biszkoptowi/ rudemu skłaniała, acz kolwiek zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...