Jump to content
Dogomania

Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vutz']Kava - to jeśli możesz - wyślij nr konta do wpłat. Dopisz im tylko informację, żeby wyraźnie podano czy to stała wpłata czy tylko jednorazowa.

Ja niestety nie poruszam się ani na "fb" ani na "nk".

Oczywiście wszystko na PRIV - gdyby trzeba było podać dalej, innym jeszcze -to myślę że można, ale tylko w prywatnych wiadomościach.[/QUOTE]
podalam dalej dane, ktore dostalam od ciebie.
NATURALNIE ZE NA PRIVATE
...

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki kochane, błagam zajrzyjcie na wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211500"]www.dogomania.pl/threads/211500[/URL] . Znalazłam tą ONkę na owczarku. Jakieś suk........y podpaliły ją żywcem :placz: Założyłam Jej wątek na dogo. Niestety bez zdjęć, bo nie chciały mi się wkleić. Możecie je zobaczyć na fb lub owczarku [URL="http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=18745"]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=18745 [/URL]
Wiem, na co was stać na przykładzie Timo kochanego :loveu: i Budrysa (musi się udac, musi...):loveu: i Bambusa :loveu:. Błagam, pomóżcie Małgosi. Potrzebna każda złotówka na leczenie Jej strasznych ran:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84'][B]Nowe wpłaty:[/B]
+ 39,15 Kava
+ 60,00 Swagnieszka (opłcone za VIII , IX i X)
[B][COLOR=red]


[COLOR=black]Deklaracje stałe:[/COLOR]
[/COLOR][/B][COLOR=black]- 10 zł - szafra[/COLOR][B][COLOR=red]
[/COLOR][/B][COLOR=black]- 10 zł - katarzyna09 (zapłacaone za VIII-XII 2011)
- 20 zł - danavas
- 20 zł - maruda666
- 20 zł - Lazy
- 10 zł - Teresa Borcz (zapłacone za VII,VIII i IX 2011)
- 10 zł - DONka od sierpnia 2011
- 39,15 - Kava
- 20 zł - Swagnieszka (opłacone za VIII,IX i X 2011)

= 159,15 stałych deklaracji[/COLOR][/QUOTE]
moja deklaracja została pominięta drogie cioteczki ;)
20 miesięcznie wpłacę pod koniec lipca będzie to 100zł. do grudnia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='minia913']moja deklaracja została pominięta drogie cioteczki ;)
20 miesięcznie wpłacę pod koniec lipca będzie to 100zł. do grudnia[/QUOTE]

Julia84 wieczorem na pewno poprawi. :)

Teresa Borcz - wysłałam PW do cicia1977 dane do wpłaty na TIMO.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']które telefony nie odpowiadają ?? To bardzo ważne , może Klaudus_ ona ma bardzo dużo spraw na głowie i ja też nie zawsze mogę sie do niej dodzwonić może skorzystacie z mojego telefonu, jestem dyspozycyjna i mam zawsze telefony przy sobie, o każdej porze nie tylko dnia?[/QUOTE]

ja zrozumiałam że Paulinie Wójcik chodzi o ten telefon z pierwszej strony,

że nie działa...

Kontakt:
tel: 785 549 189
mail: [email][email protected][/email]


Teresko - wnioskuję, że TY chyba masz jakiś kontakt bezpośredni - czy wiesz może co zostało ustalone w sprawie TIMO ? Czy on w piątek, czyli jutro (chyba koniec kwarantanny) będzie do wydania?

Link to comment
Share on other sites

To jest tel Klaudus_ rzeczywiscie trudno się dodzwonić, ja zapytam Budryska co dalej no i sprawdzę przygotowania w dt, już negocjowałam z wetem, ma mozliwość zastosowania terapii ozonowej, zobacze jak i za ile!! beędzie dobrze bo cioteczki nie zawiodły jak zwykle mimo wakacji!! wielkie dzięki wszytkim/

Link to comment
Share on other sites

[I]Na pierwszej stronie jest mój tel i mam Go cały czas przy sobie - fakt czasami mam urwanie głowy z telefonami i może trudno jest znaleźć chwilę ,gdy nie jest zajęte. Poza tym nie odbieram jak mam zajob w pracy,bądź jak w schronie głośno szczekają psy - zresztą jak każdy.
Ale w ciągu ostatnich dni miałam niewiele telefonów, więc odbieram wszystkie...
Poproszę o dane księgowej do przelewu.
Bo Pani Ewa J - deklaruje 50 zł/miesięcznie.
Muszę dane wysłać.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[I]Dziewczyny nie pisałam nic np. wczoraj, bo,żeby obrobić psy w schronie musiałam iść ok.8 km na nogach(w jedną stronę),bo nie miałam czym się dostać.
Jeszcze do weta po leki i do apteki - jak wróciłam do domu to jeszcze przez te burze net mi nie działał.
Chłopak popsikany i w ogóle.
Skóra wygląda zdecydowanie lepiej.
Niestety Timek jest bardzo smutny...
Chyba tęskni za właścicielami...
"właścicielami"? Co ja piszę...

[/I]

Link to comment
Share on other sites

Biedactwo ..jednak pies ma dusze aniola .Ludzie wyrzadzili mu taka krzywde a on mimo wszystko teskni .Gleboko w to wierze ,ze jak tylko opusci kwarantanne i pojedzie do domku tymczasowego od razu poweseleje .Timciu kochany ..jeszcze troszke ..wytrzymaj ...

Link to comment
Share on other sites

Tak, nawet na zdjęciach widać, że On ma takie smutne oczka :(
Życie... co ja piszę to ludzie! Go mocno doświadczyli... ale na pewno znajdzie najlepszych na świecie ludzi, którzy go mocno pokochają i nikt Mu nie wyrządzi już żadnej krzywdy.
Trzymaj się Chłopaku!

Link to comment
Share on other sites

Witaj Timolku, już niedługo będziesz w lepszym miejscu (OBY!!!) :loveu::loveu::loveu:
[B]Cioteczki, czy któraś mogłaby mi wyjaśnić jak 5-letniemu dziecku, jak się wstawia baner do podpisu???[/B] Jestem komputerowym samoukiem, nauczyłam się już tutaj zakładać wątki na forach, wydarzenia na fb, ale tego nie potrafię:oops:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczko DONka .Ja tez jestem komputerowa noga ..ale tego akurat sie juz nauczylam .Tak krok po kroku Wciskasz lewy przycisk myszy i jedziesz na banerku od prawej na lewa ..banerek Ci sie podswietli na niebiesko .Dajesz prawym przyciskiem opcje ..kopiuj .Idziesz potem na sama gore strony .(tam gdzie sie logujesz) ..Tam masz ustawienia .Wchodzisz ..potem po lewej stronie masz ..moje ustawienia ..wchodzisz tam na edytuj sygnature.W to okienko ,gdzie pisze sie teksty (po prawej masz emotki) wklejsz baner ..potem zapisz i wszystko ...gotowe .

Link to comment
Share on other sites

Znacie ten watek? Ludzie szukaja psa...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/211435-Kochający-ludzie-szukają-przyjaciela-na-dobre-i-na-złe./page2[/URL]
Mieli kiedys ONKA, wiec moze Klaudus wejdziesz na ten watek i wstawisz tam psiaka? Czesto ludzie maja slabosc do rasy, a poza tym sa na Slasku, wiec...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Na pierwszej stronie jest mój tel i mam Go cały czas przy sobie - fakt czasami mam urwanie głowy z telefonami i może trudno jest znaleźć chwilę ,gdy nie jest zajęte. Poza tym nie odbieram jak mam zajob w pracy,bądź jak w schronie głośno szczekają psy - zresztą jak każdy.
Ale w ciągu ostatnich dni miałam niewiele telefonów, więc odbieram wszystkie...
Poproszę o dane księgowej do przelewu.
Bo Pani Ewa J - deklaruje 50 zł/miesięcznie.
Muszę dane wysłać.
[/I][/QUOTE]

Klaudus , wczoraj w nocy wyslalam jej dane ksiegowej. Pani Ewa J. to moja znajoma

Link to comment
Share on other sites

No to kasy dla Timolka przybywa :lol:
Mam nadzieję, że teraz już nic nie przeszkodzi, żeby jutro trafił wreszcie na leczenie ciała i duszy do tego dt, który znalazła cioteczka Teresa
Cioteczko unixeno, dzięki za instrukcje n/t banerka. Jak widać udało się:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']Znacie ten watek? Ludzie szukaja psa...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/211435-Kochający-ludzie-szukają-przyjaciela-na-dobre-i-na-złe./page2[/URL]
Mieli kiedys ONKA, wiec moze Klaudus wejdziesz na ten watek i wstawisz tam psiaka? Czesto ludzie maja slabosc do rasy, a poza tym sa na Slasku, wiec...[/QUOTE]


Podałam tam wątek TIMO i starałam się miło tych Państwa zaprosić do przeczytania jego historii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...