Jump to content
Dogomania

Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='morighan'][B]Kava[/B], na forum bywam rzadko i nie wiem, jak teraz tutaj jest. Jednak, o ile pamiętam, zawsze był wybierany jeden kandydat dogo i na niego były głosy. Nie wiem, jak jest teraz i jak podchodzą do tego osoby czytające ten wątek, ale to chyba nie jest dobry pomysł, by burzyć chociaż te strzępy współpracy.[/QUOTE]

nie wiem,nie znam sie na tym i nie mam pojecia dlaczego moj apel jest nie na miejscu?
od powodzi w zeszlym roku pomagam finansowo temu przytulisku i jestem jedna z nielicznych, ktorzy sie tam angazuja....
poniewaz pomagam poprzez rozne deklaracje stale i jednorazowe innym na roznych watkach mialam nadzieje, ze dostane w tej sprawie wsparcie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='swagnieszka']Cioteczki ja dołożę 20 zł stałej deklaracji - wpłacę jutro. Poproszę o konto.
I biorę banerek Timo ;)[/QUOTE]

przelałam dla Timusia 20zł stałej deklaracji na razie za 3 m-ce.
Trzymaj się dzielnie Pysiolu - już teraz tylko będzie ci lepiej!
Prawda Cioteczki? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']Witam
KONKURS KRAKVETU NA LIPIEC 2011
GLOSUJMY NA PRZYTULISKO PANA BERNARDA W DEBOWEJ


Proszę tez rozesłać gdzie się da
Nie będzie łatwo o wygraną, bo na forum dogomania ludzie skrzykują się i
głosują na swojego kandydata.
Spróbować warto, trzeba tylko zaangażować jak największą ilość osób.
wykrzystajmy szanse i pomozmy w ten sposob uzyskac karme
[url]http://www.krakvet.pl/forum/[/url]
Pomozcie mi, gdyz sama od dluzszego czasu pomagam jemu i jego zwierzakom[/QUOTE]

Kava, jest ok. To jest forum. Jak ktoś będzie miał taką chęć i wolę to zagłosuje. Ja nie widzę problemu i szkoda tutaj dyskutować na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Cioteczko Vutz[/B] zajrzyj na owczarka. Zrobiłam tam Timusiowi temat i są pierwsze prośby o numer konta do wpłat :multi: Cioteczka Julia84 uprawniła Ciebie, więc ja chyba nie powinnam. Podaję link [url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=18739[/url][/QUOTE]

Nie ma sprawy rozsyłaj - pamiętaj tylko, aby dopisać proszącym o nr konta informację o tym, czy to ma być wpłata stała czy tylko jednorazowa.
Niech piszą na przelewie, w tytule może... zaraz zajrzę na owczarka.pl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']nie wiem,nie znam sie na tym i nie mam pojecia dlaczego moj apel jest nie na miejscu?
od powodzi w zeszlym roku pomagam finansowo temu przytulisku i jestem jedna z nielicznych, ktorzy sie tam angazuja....
poniewaz pomagam poprzez rozne deklaracje stale i jednorazowe innym na roznych watkach mialam nadzieje, ze dostane w tej sprawie wsparcie...[/QUOTE]

KAVA - ja zaraz tam zajrzę. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']Odwiedzam Timo i myślę o tym , że w piątek pojedzie ! Miejmy nadzieję, że wszystko się uda ![/QUOTE]

OBY !!! przydałaby się tu u nas cioteczka Klaudus_ i żeby powiedziała co i jak...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam, jakis czas temu zrobiłam Timowi wydarzenie na FB, jest duzy odzew w związku z czym, chciałabym prosic numer konta do wpłat i zgodę na umieszczenie w wydarzeniu.
Gdzie obecnie przebywa chłopak?
Ludzie proszą o nowe zdjęcia...no i numer tel. nie odpowiada...

[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=183712198355445&view=wall&notif_t=event_wall[/url]


Pozdrawiam
Paulina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Odwiedzam psiaczka ale obecnie tylko podrzucić wątek mogę :(.[/QUOTE]

zaproś znajomych (może oni będą mogli dorzuć jakiś grosik) i nagłośnij sprawę - to też bardzo przydatna forma pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Nowe wpłaty:[/B]
+ 39,15 Kava
+ 60,00 Swagnieszka (opłcone za VIII , IX i X)
[B][COLOR=red]


[COLOR=black]Deklaracje stałe:[/COLOR]
[/COLOR][/B][COLOR=black]- 10 zł - szafra[/COLOR][B][COLOR=red]
[/COLOR][/B][COLOR=black]- 10 zł - katarzyna09 (zapłacaone za VIII-XII 2011)
- 20 zł - danavas
- 20 zł - maruda666
- 20 zł - Lazy
- 10 zł - Teresa Borcz (zapłacone za VII,VIII i IX 2011)
- 10 zł - DONka od sierpnia 2011
- 39,15 - Kava
- 20 zł - Swagnieszka (opłacone za VIII,IX i X 2011)

= 159,15 stałych deklaracji[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina Wójcik']Witam, jakis czas temu zrobiłam Timowi wydarzenie na FB, jest duzy odzew w związku z czym, chciałabym prosic numer konta do wpłat i zgodę na umieszczenie w wydarzeniu.
Gdzie obecnie przebywa chłopak?
Ludzie proszą o nowe zdjęcia...no i numer tel. nie odpowiada...

[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=183712198355445&view=wall&notif_t=event_wall[/url]


Pozdrawiam
Paulina[/QUOTE]


napisałam ci PW. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Dziewczyny ale nie chcę raczej żeby moje konto i dane były na wydarzeniu oficjalnie... Rozsyłajdzie je do zainteresowanych w prywatnych wiadomościach.[/QUOTE]

wysłałam nr konta do pauliny w prywatnej wiadomości... - myślę, że ona dalej je przekaże też na zasadzie PRIV. ...:roll::oops:

napisałam do Puliny Wójcik kolejne PW o tym, że konto do wpłat dla TIMO mogą otrzymać na fb

tylko osoby zainteresowane na zasadzie "prywatnej wiadomości".

Link to comment
Share on other sites

Kobity kochane! Zerknijcie na wątek BAMBUSA... :( proszę. Zbierają na behawiorystę, bo grozi mu uśpienie...

po 10 latach bicia przez właściciela "inteligenta" i przebywania na łańcuchu...

link jest w moim podpisie, albo u Bela51 banerek... "Przyjaciel czy wróg?"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Dziewczyny ale nie chcę raczej żeby moje konto i dane były na wydarzeniu oficjalnie... Rozsyłajdzie je do zainteresowanych w prywatnych wiadomościach.[/QUOTE]
na fb i tak nie wolno oficjalnie podawać konta prywatnej osoby...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84'][B]Nowe wpłaty:[/B]
+ 39,15 Kava
+ 60,00 Swagnieszka (opłcone za VIII , IX i X)
[B][COLOR=red]


[COLOR=black]Deklaracje stałe:[/COLOR]
[/COLOR][/B][COLOR=black]- 10 zł - szafra[/COLOR][B][COLOR=red]
[/COLOR][/B][COLOR=black]- 10 zł - katarzyna09 (zapłacaone za VIII-XII 2011)
- 20 zł - danavas
- 20 zł - maruda666
- 20 zł - Lazy
- 10 zł - Teresa Borcz (zapłacone za VII,VIII i IX 2011)
- 10 zł - DONka od sierpnia 2011
- 39,15 - Kava
- 20 zł - Swagnieszka (opłacone za VIII,IX i X 2011)

= 159,15 stałych deklaracji[/COLOR][/QUOTE]

jedna z moich dobrych fb, nk-znajomych deklarowala 50 zl. miesiecznie i czeka na pw numer konta....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']jedna z moich dobrych fb, nk-znajomych deklarowala 50 zl. miesiecznie i czeka na pw numer konta....[/QUOTE]

Kava - to jeśli możesz - wyślij nr konta do wpłat. Dopisz im tylko informację, żeby wyraźnie podano czy to stała wpłata czy tylko jednorazowa.

Ja niestety nie poruszam się ani na "fb" ani na "nk".

Oczywiście wszystko na PRIV - gdyby trzeba było podać dalej, innym jeszcze -to myślę że można, ale tylko w prywatnych wiadomościach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Piątek już blisko, oby się udało dozbierać tych stałych deklaracji : Modła: Trzymaj się Timo: Iloveyou: Muszę jeszcze zajrzeć do twego kolegi Bambusa[/QUOTE]

jakby nie było - JUTRO:evil_lol:

cioteczko Klaudus_ odezwij się do nas... i powiedz co i jak z "naszym" TIMO...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...