Jump to content
Dogomania

Leszno - Wystawa Championów - 25.02.2007


Atik

Recommended Posts

  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skopiowane ze strony oddziału w Lesznie

[quote]
[CENTER][SIZE=7][I][U][B]WYSTAWA CHAMPIONÓW[/B][/U][/I][/SIZE]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4][I][U][B][SIZE=5]CHAMPION OF CHAMPION`S[/SIZE] [/B][/U][/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4][I][U][B]LESZNO 2007[/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/CENTER]


[CENTER][FONT=Garamond, serif][SIZE=4][I][B]25 LUTEGO 2007 r.[/B][/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4][I][B]HALA TRAPEZ[/B][/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4][I][B]Leszno Al.Jana Pawła II[/B][/I][/SIZE][/FONT][/CENTER]


[CENTER][FONT=Garamond, serif][SIZE=4]W wystawie mogą brać udział psy z tytułami: Champion Młodzieży, Champion, Interchampion.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]Wystawa Championów odbywać się będzie w nowej formule.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]Finaliści będą oceniani przez trzech sędziów.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4][B]OSTATECZNY TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=6][B]31 STYCZNIA 2007 ROKU[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]Na Wystawie Championów organizowanej w nowej formule będzie wybieranych 32 [/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]finalistów[/SIZE][/FONT][FONT=Garamond, serif][SIZE=4]Wystawy Championów. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]Z dwóch najliczniej reprezentowanych grup na tej wystawie wyłonionych zostanie [/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]czterech [/SIZE][/FONT][FONT=Garamond, serif][SIZE=4]finalistów z pozostałych grup [/SIZE][/FONT][FONT=Garamond, serif][SIZE=4]po trzech. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][B][SIZE=4]Finalistów oceniać będzie trzech niezależnych sędziów:[/SIZE][/B][/FONT]
[CENTER][/CENTER]
[LIST]
[*][B][FONT=Garamond, serif][SIZE=4]Hans Müller(CH)[/SIZE][/FONT][/B][/LIST]
[LIST]
[*][FONT=Garamond, serif][SIZE=4][B]Jaromir Dostal(CZ)[/B][/SIZE][/FONT][/LIST][LIST]
[*][FONT=Garamond, serif][SIZE=4][B]Piotr Król(PL)[/B][/SIZE][/FONT][/LIST]

[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]Czytelnie wypełnione zgłoszenie wraz z ksero championatu i dowodu wpłaty prosimy przesłać na adres:[/SIZE][/FONT]
[CENTER][SIZE=4]ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE[/SIZE]
[SIZE=4]ODDZIAŁ LESZNO[/SIZE]
[SIZE=4]64 – 100 LESZNO, UL. ŚREDNIA 9, SKRYTKA POCZTOWA 65, POLAND[/SIZE]
[SIZE=4]email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE]
[SIZE=4]TEL +48 (065)520 30 21, TEL/FAX +48 (065) 529 59 92, FAX +48 (065) 520 70 24[/SIZE]
[SIZE=4]KOTO BANKOWE PKO S.A. O/LESZNO [/SIZE]
[SIZE=4]77 1240 1499 1111 0000 1881 9014[/SIZE]
[SIZE=4]www.zkwp.leszno.pl[/SIZE][/CENTER]


[CENTER][FONT=Garamond, serif][SIZE=4]ZGŁOSZENIA BEZ DOŁĄCZONEGO CHAMPIONATU NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]Wystawcy wnoszą opłatę 80 PLN za każdego psa(bez katalogu).[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]Opłata w dniu wystawy o 20 PLN droższa.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]Reklama w katalogu dla członków ZKwP za całą stronę (czarno-białą)100PLN, 1/2 strony 65PLN.[/SIZE][/FONT][/CENTER]


[CENTER][FONT=Garamond, serif][SIZE=4]NA WYSTAWIE CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY RZECZOWE I HONOROWE[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]oraz duże wiodące CWC[/SIZE][/FONT][/CENTER]


[CENTER][FONT=Garamond, serif][SIZE=4][B]PROPONOWANA OBSADA SĘDZIOWSKA:[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI I – Ewa Bukład(PL)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI II – Piotr Król(PL), Piotr Śliwka(PL)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI III – Wojciech Myszkowski(PL)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI IV – Andrzej Brabletz(PL)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI V – Hans Müller(CH)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI VI – Elżbieta Sobieszczańska(PL)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI VII – Dorota Witkowska(PL)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI VIII – Elżbieta Sobieszczańska(PL)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI IX – Jaromir Dostal(CZ)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI X – Hans Müller(CH)[/SIZE][/FONT]
[CENTER][FONT=Garamond, serif][SIZE=4][B]KONKURENCJE FINAŁOWE[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4][B]BEST OF GROUP[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI I – Hans Müller(CH)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI II – Andrzej Mania(PL)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI III – Hans Müller(CH)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI IV – Dorota Witkowska(PL)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI V – Jaromir Dostal(CZ)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI VI – Piotr Śliwka(PL)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI VII – Tadeusz Chwalny(PL)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI VIII – Jaromir Dostal(CZ)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI IX – Piotr Król(PL)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=4]FCI X – Ewa Bukład(PL)[/SIZE][/FONT]


[CENTER][FONT=Garamond, serif][SIZE=5][B]GRAND PRIX LESZNA[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond, serif][SIZE=5][B]Andrzej Mania(PL)[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja jade jak zwykle :) :) ale moze teraz zabiore 2 psy ? :roll:[/quote]
Elitsse piszesz, że jak zwykle tzn. byłaś tam już. Proszę powiedz mi jak jest z ta wystawą: to jest jako krajówka?, czy jako międzynarodówka?
Jak wygląda forma tej wystawy? Tak samo jak normalne, podziały na klasy, rasy, grupy, czy jak? Bo ja za bardoz jeszcze w wystawach nie siedze. I czy jeśli młody dostanie papierowe potwierdzenie Młodzieżowego Championatu to czy możemy sie zgłosić. Jeśli tak to jaka klasa? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Elitsse piszesz, że jak zwykle tzn. byłaś tam już. Proszę powiedz mi jak jest z ta wystawą: to jest jako krajówka?, czy jako międzynarodówka?
Jak wygląda forma tej wystawy? Tak samo jak normalne, podziały na klasy, rasy, grupy, czy jak? Bo ja za bardoz jeszcze w wystawach nie siedze. I czy jeśli młody dostanie papierowe potwierdzenie Młodzieżowego Championatu to czy możemy sie zgłosić. Jeśli tak to jaka klasa? :roll:[/quote]

bylam juz chyba 4 razy :)
CWC uzyskane na tej wystawie liczy sie jako tzw " duze" czyli rownowazne z tym z wystaw miedzynarodowych
jest tylko podzial na plcie, nie ma tradycyjnego podzialu na klasy - wszystkie psy/suki ida w klasie championow no i oczywiescie podzial na rasy :eviltong:
z kazdej grupy wybiera sie sposrod zwyciezcow ras 3 pieski bez ustalania ich kolejnosci i one uczestnizca w scislym finale ( wiem ze z grupy 2 i jesczze jenej najbardziej licznej sa 4 psy)
sedziowanie odbywa sie na 4 duzych ringach, ogolnie jest to bardzo specywficzna wystawa a ja bardzoi lubie jej atmosfere, w zeszlym roku o malo nie zadlawilam sie szampanem rozdawanym na rozpoczecie :evil_lol: :evil_lol:
zglaszac sie moga psy i suczki pociadajace tytul Mlodziezowego Cahmpiona, Championa lub Interchampiona wiec wy jaknajbardziiej mozecie tez zglosic swego psiulka

Link to comment
Share on other sites

Na 90 % w przyszłym roku na wystawie Championów będą znowu, przynajmniej, 2 szpice wilcze.Dużo dobrego słyszeliśmy o tej wystawie. W tym roku sami wystawialiśmy. Wystawę championów uważamy, spośród tych w których uczestniczyliśmy, za najlepszą. Dlatego weterankę z tytułem championa pokarzemy na tej wystawie.
Michał

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Ja również się zjawie na wystawie tak jak w zeszłym roku może parsonek wybierzemy sie razem??:cool3: [/SIZE]
[SIZE=3]Dorzuce sie do paliwa. :p [/SIZE]
[SIZE=3]Ja jestem zachwycona ta wystawą jest świetnie zorganizowana. [/SIZE]
[SIZE=3]Niestety niejestem wstanie podać stawek z zeszłego roku bo katalog wyrzuciłam:roll: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...