Jump to content
Dogomania

Sara ma dom...


Kasia77

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lika1771']Ja jeszcze czekam na Kasie moze Ona bedzie cos wiedziała?[/QUOTE]

Witam po przerwie.
Na pytanie Tozowskiej wolontariuszki, skąd mam informacje które wpisałam - a no stąd
że działania Tozu znam nie od dziś (od wielu lat) , miałam z owymi działaniami posrednią i bezpośrednią styczność niestety,
a to ze Toz nie "bawi się" w hoteliki i nie ma pieniędzy - wiem, bo pytałam.Nie mam w zwyczaju wypisywać rzeczy wyssanych z palca.

Lika, wiem tyle co Wy...
Po powrocie do domu , pojechałam do kliniki i dowiedziałam się, że sunia znalazła dom - dom na wsi, ludziom niedawno odszedł pies i wzięli Sare. Dom podobno sprawdzany przez TOZ , TOZ z domu bardzo zadowolony.

Byłam tą wiadomością bardzo zaskoczona, bo w przypadku gdyby tak sie stało że pies znajdzie w międzyczasie dom,
miałam dostać telefonicznie informacje,
no ale jest jak jest i dowiedzialam się dopiero wczoraj wieczorem.
Domy za dobre uznaje dopiero wtedy jak sprawdze je sama, więc pozostaje jedynie mieć nadzieje, że sunia dobrze trafiła .

[B]Serdecznie Dziękuje wszystkim za obecność na wątku, zaangażowanie i pomoc,
Bardzo Wam dziękuje.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']
...sunia znalazła dom - [B]dom na wsi,[/B] ludziom niedawno odszedł pies i wzięli Sare...[/QUOTE]
Dom na wsi to niemal w stu procentach buda.

[quote name='Kasia77']
...[B]TOZ z domu bardzo zadowolony[/B]...[/QUOTE]
A sunia ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Myślę że osoba, która nas zebrała na tym wątku powinna poczuć się do odpowiedzialności i poinformować nas jak się Sarze żyje. Śledzę wątek od początku i ofiarowałam pomoc kiedy była potrzebna. Uważam, że mamy prawo wiedzieć w jakich warunkach żyje. Perspektywa łańcucha na wsi jest przerażająca i z tym stykamy się na co dzień, więc prosimy o dobre wieści i najlepiej aktualne zdjęcie suni!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='K&M']Myślę że osoba, która nas zebrała na tym wątku powinna poczuć się do odpowiedzialności i poinformować nas jak się Sarze żyje. Śledzę wątek od początku i ofiarowałam pomoc kiedy była potrzebna. Uważam, że mamy prawo wiedzieć w jakich warunkach żyje. Perspektywa łańcucha na wsi jest przerażająca i z tym stykamy się na co dzień, więc prosimy o dobre wieści i najlepiej aktualne zdjęcie suni![/QUOTE]

a niby skąd? , przeciez ja nie mam pojęcia gdzie jest Sara (bo rozumiem ze o mnie chodzi jako o osobe która zebrała Was na watku),
jeśli śledzisz watek, to powinnas wiedzieć,ze załozyłam go kiedy dowiedziałam się ze w lecznicy do której chodze przebywa taka sunia, chciałam jakoś pomóc, ale raptem pojawiła sie jakas wolontariuszka słupskiego TOZU i poinformowała,ze Sara ma dom. O owym domu wiem tyle co pisałam- tyle co dowiedziałam sie w klinice, nie zmusze nikogo żeby powiedział mi więcej. Nie znam nikogo z TOZu i nie mam z nikim z tamtejszej organizacji kompletnie nic wspólnego
Okazało sie ,że oficjalnie Sara był pod opieką TOZU, ja -osoba z zewnatrz starałam sie pomóc, ale wiem tyle co i wszyscy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='K&M']Kasia czy wiadomo coś o Sarze???? fajnie by było wiedzieć że u niej ok, jeśłi jest jakiś sposób żeby się czegoś dowiedzieć zrób to proszę, a może możemy Ci jakoś pomóc????[/QUOTE]

Spróbuje się dowiedzieć, może wiedzą coś w lecznicy w której mieszkała,
jak tylko czegoś sie dowiem to napiszę

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...