Jump to content
Dogomania

Sara ma dom...


Kasia77

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='erka']Ja moge wpłacić coś na razie jednorazowo, prosze o nr konta.
I koniecznie zapytajcie TOZ czy sie nie dołożą, skoro to sunia pod ich opieką.[/QUOTE]

Tozu słupskiego nie znasz :angryy:
nie dołożą się złamanym groszem, chcą ją oddać do schroniska - tak jest taniej...
tylko dzięki weterynarzom z kliniki gdzie jest sunia, Toz zgodził sie zostawic ją do końca lipca , gdyby nie klinika, Toz dawno wywaliłby sunie do schronu.


Lika może podsumować deklaracje jakie sunia dotychczas zebrała?
oby jej sie udało...boje sie ze się nie uda...
Nie będzie mnie na dogo przez najbliższy tydzień , będe o Tobie myśleć sunieczko...
Lika , "opiekuj się bieduliną" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']Tozu słupskiego nie znasz :angryy:
nie dołożą się złamanym groszem, chcą ją oddać do schroniska - tak jest taniej...
tylko dzięki weterynarzom z kliniki gdzie jest sunia, Toz zgodził sie zostawic ją do końca lipca , gdyby nie klinika, Toz dawno wywaliłby sunie do schronu.
[/QUOTE]

a moglabys napisac skad masz takie informacje? bo nie sadze, zeby TOZ sie tym tobie chwalil.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Kasiu sunia narazie ma na koncie 130zł i jeszcze wpłaci ciocia winters sa to deklaracje jednorazowe.
Stałych ma 50zł.

Napisałam jeszcze do mariamc tam jest koszt 200zł moze bedzie miała miejsce.....[/QUOTE]

Ale byłoby dobrze ......

Link to comment
Share on other sites

jestem wolontariuszka slupskiego tozu: chcialam was poinformowac, ze psiak od soboty jest w swoim nowym domu.
przy okazji chcialam podziekowac za wszystkie mile slowa tym, ktorzy nie znajac ani mnie, ani pozostalych wolontariuszy, wypowiadaja sie na temat naszej dzialalnosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciotkacookie']jestem wolontariuszka slupskiego tozu: chcialam was poinformowac, ze psiak od soboty jest w swoim nowym domu.
przy okazji chcialam podziekowac za wszystkie mile slowa tym, ktorzy nie znajac ani mnie, ani pozostalych wolontariuszy, wypowiadaja sie na temat naszej dzialalnosci.[/QUOTE]
o... to nas zaskoczyłaś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciotkacookie']jestem wolontariuszka slupskiego tozu: chcialam was poinformowac, ze psiak od soboty jest w swoim nowym domu.
przy okazji chcialam podziekowac za wszystkie mile slowa tym, ktorzy nie znajac ani mnie, ani pozostalych wolontariuszy, wypowiadaja sie na temat naszej dzialalnosci.[/QUOTE]

A gdzie jest sunia ?
Tzn gdzie jest jej domek ?
Jest jedynym psiakiem czy ma koleżeństwo ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciotkacookie']jestem wolontariuszka slupskiego tozu: chcialam was poinformowac, ze psiak od soboty jest w swoim nowym domu.
przy okazji chcialam podziekowac za wszystkie mile slowa tym, ktorzy nie znajac ani mnie, ani pozostalych wolontariuszy, wypowiadaja sie na temat naszej dzialalnosci.[/QUOTE]

Czy mozna wiecej informacji o domku suni?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciotkacookie']a moglabys napisac skad masz takie informacje? bo nie sadze, zeby TOZ sie tym tobie chwalil.[/QUOTE]

Wiesz nie chce awantur tylko nie wierze słupskiemu tozowi i mam ku temu powody.Zeby nie byc gołosłowna:

Dostałam dzisiaj rozpaczliwą prośbę o pomoc od znajomej z NK ze Straży dla Zwierząt ze Słupska, takiej treści:

[I]Witam,
Mamy do oddania śliczną suczkę tej rasy, z tatuażem. Kompletnie pozbawiona agresji! Cały czas by się przytulała. Jest w ciąży, lada moment będzie rodziła. I TO JEST PROBLEM... Suczka mieszka w budzie, ma 0,5 metrowy łańcuch, sznurek wrzynający jej się w szyje. Karmiona jest zepsutym, surowym mięsem, boje się, że coś się stanie jej i szczeniakom. Jest pod opieką wolontariuszki Słupskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Poza tym, na posesji mają mieszanki husky oraz shar-peia na łańcuchu. Dwa pieski już zostały adoptowane dzięki naszej organizacji - Straż Ochrony Zwierząt. Daliśmy także zalecenia, aby natychmiast poprawić warunki bytowe psów.
Uwierzy Pani? Wolontariuszka prozwierzecej organizacji trzyma psa w takich warunkach?! Dlaczego tak jest? Ponieważ pani prezes ciągle jej te psy dowozi, nie dając dla nich nawet jedzenia, nie sterylizuje, nigdzie nie ogłasza, że psy są do wydania, a sytuacja tej rodziny jest nieciekawa.
Liczę na Pani pomoc w znalezieniu dobrego domu dla suczki. [/I]


To jakiś koszmar, nie możemy tego tak zostawić!!!!![/QUOTE]

Watek [url]http://www.dogomania.pl/threads/193394-AMSTAFFKA-ciężarna-na-łańcuchu-0-5m-JUŻ-W-DT-SZUKAMY-KOCHAJĄCEGO-DS[/url]!!!!

[B]Dlatego martwie sie bardzo o sunie........[/B]

Link to comment
Share on other sites

lika, na temat, ktory zacytowalas, nie moge sie wypowiadac, bo nie jest mi znana ta sytuacja. pojawilam sie na tym watku tylko po to, zeby was poinformowac, ze suczka ma sie dobrze i ze jest juz w nowym domku. nie interesuja mnie klotnie, tylko ten pies.

[B]lika, nie wiem, jakie ty masz standardy adopcyjne, ale my nie oddajemy psow na lancuch......[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciotkacookie']lika, na temat, ktory zacytowalas, nie moge sie wypowiadac, bo nie jest mi znana ta sytuacja. pojawilam sie na tym watku tylko po to, zeby was poinformowac, ze suczka ma sie dobrze i ze jest juz w nowym domku. nie interesuja mnie klotnie, tylko ten pies.

[B]lika, nie wiem, jakie ty masz standardy adopcyjne, ale my nie oddajemy psow na lancuch......[/B][/QUOTE]

Tak ja daje tylko psy na 0,5m łancuch inne domki nie wchodza w gre.....

Nie bede juz dyskutowała na ten temat dla mnie toz słupski ma za uszami i to bardzo duzo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...