Jump to content
Dogomania

Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!


caryca26

Recommended Posts

  • Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='inga.mm']Nie wiedziałam, że wysłałaś. Zaraz wrzucę


Nic nowego nie dostałam, dwa brakujące zdjęcia dodałam[/QUOTE]
[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208224-Tory...-poci%C4%85gi....-%C5%9Bmier%C4%87...-i-6-psich-istnie%C5%84-liczy-na-Ciebie"]Tory... pociągi.... śmierć... i 6 psich istnień liczy na Ciebie[/URL][/B]


Inga zajrzyj prosze na ten watek-

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, dostałam zaproszenie i zaglądam na watek. Niestety nie mogę się zadeklarować na stałe bo wspomagam juz innego psiaczka ale postaram się jednorazowo przelać parę groszy dla Kajtka na początku sierpnia. Podajcie mi namiary do przelewu. Pozdrawiam i trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Aga*']Witajcie, dostałam zaproszenie i zaglądam na watek. Niestety nie mogę się zadeklarować na stałe bo wspomagam juz innego psiaczka ale postaram się jednorazowo przelać parę groszy dla Kajtka na początku sierpnia. Podajcie mi namiary do przelewu. Pozdrawiam i trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie. Pozdrawiam[/QUOTE]

dziękujemy!mam jej konto to zaraz przesle
bebcik juz tez przeslalam ( to tak gdyby szeregowy zajrzał i chciał przesłać...)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6810/040720110531.jpg[/IMG]
To moja wyadoptowana tymczaska Smoli. Piesek radosny, choć dostałam ją jako psinę, z którą sobie nie radzono.
U mnie na początku była troszkę wycofana, ale po kilku dniach to był najszczęśliwszy piesek w okolicy. Byłam jej czwartym domem.
Teraz czasem do niej wpadam i w progu jest obowiązkowo 5-7 minut przewalania się po podłodze.
Ma super domek, bo jest super pieskiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']dziękujemy!mam jej konto to zaraz przesle
bebcik juz tez przeslalam ( to tak gdyby szeregowy zajrzał i chciał przesłać...)[/QUOTE]

Tak to jest jak sie nie czyta calosci... niestety tez wyslalem namiary na konto Adze, a dopiero pozniej przeczytalem ze Ty to zrobilas :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm'][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6810/040720110531.jpg[/IMG]
To moja wyadoptowana tymczaska Smoli. Piesek radosny, choć dostałam ją jako psinę, z którą sobie nie radzono.
U mnie na początku była troszkę wycofana, ale po kilku dniach to był najszczęśliwszy piesek w okolicy. Byłam jej czwartym domem.
Teraz czasem do niej wpadam i w progu jest obowiązkowo 5-7 minut przewalania się po podłodze.
Ma super domek, bo jest super pieskiem.[/QUOTE]

Ale super ; ) ! Mam nadzieję, że Kajtek też będzie taki radosny i szczęśliwy :)

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179661-Mamy-wyrok-skazuj%C4%85cy%21-Wied%C5%BAma-winna%21"]Mamy wyrok skazujący! Wiedźma winna![/URL][/B]

#1455 z 02.07

[quote name='kora78'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/184036-Pogryziona-sunia-ze-schronu-w-dt[/URL]


tutaj link do watku plowej suni imieniem Bella, ktora ja wydalam Blood na dt, pytajac wczesniej o rekomendacje kogos wlasnie z przytaczanej Fundacji.
Poczatek watku jest nieco zawily, bo nie moga byc tam pewne sprawy powiedziane z tej racji, ze moje watki sa czytane przez moje schronisko, ktore jest przeciwne dawaniu ich psom dt, uwazaja za zbedne, itp. Dlatego watk zakladala Blood, by schron sie nie doszukal swojego psa na dt.
Ogolnie ja sie czuje glownie dpowiedzialna za sunie Belle i jej losy.
Dziekuje za powiadomienia mnie o tym,co sie teraz dzieje u Blood.
Kilka wyjasnien- pierwotnie na dt do blood za zwrot kosztow wyzywienia, czyli ogolnie zaokraglajac kwote do 100zl miesiecznie mial trafic inny pies, jednak tamten znikl, oddalysmy wiec do Blood wlasnie Belle. Bez osobistej wizyty, po zareczeniu od Was, ze jest ok.
Wszelkie sprawy finansowe nadwyzkowe, leczenie, itp mialam zbierac kase na dogo, by oddac blood. Ale jak widac tam na watku, za odpchlenie blood kasy nie wziela. do weta dolozyla 10zl, bo 20zl dalam ja z deklaracji, taki byl koszt badania suni, a ze blood zrobila u swojego weta jednak inne badanie to nadwyzke sama dolozyla. tak, zrobila inne badanie, niz ja mialam na mysli. mialo byc badanie krwi, a zrobila usg. stwierdzilam,ze pod wplywem namowy weta, u jakiego ona byla. Blood odpchlila moja sunie bez zapowiedzi, ale zwrotu kosztow nie chciala.
100zl miesiecznie to dla mnie nie hotelowanie psa, a zwrot kosztow wyzywienia. choc raz dostalam rozliczenie, ile kupila, jakiej karmy, ile kosztowalo, wszystko tak na oko i mi nie pasowalo, ale przeciez 100zl za dt to nie 350zl za hotel, wiec i tak sie ciesze,ze Bella ma taki tani "hotel, dt".
ciezko mnie osobiscie sie z blood dogadac i wolalabym, by zwiazane z tym sprawy wygladaly inaczej, ale na to wplywu nie mam, obwinialam za to nas obu charaktery. ludzkie.
ja kupilam z deklaracji pakiet ogloszen dla suni i na siebie dalam kontakt, by sama chetnych sprawdzac
blood niedawno zdeklarowala ogloszenia w jakis portalach dla belli, nie wiem,czy zrobila.
Bella u Blood miala miec- wydzielony kawalek ogrodu, tylko dla psow, domek, w ktorym kazdy ma swoje legowisko, kazdy ma swoja miske. Gdy nie rozumialam jej opowiesci i pytalam o wyjasnienia, Blood denerwowala sie,ze nie bedzie sie powtarzac, ze nieuwaznie czytam, itp. pomyslalam- taki czlowiek, taki charakter, nie dogadam sie z nia, ciezka osoba.
Blood od razu puszczala Belle na spacerach bez smyczy, o co sie klocilysmy nie raz, miala to przestac robic. Mowila,ze to nie jej pierwszy pies i widzi po psie, czy ma sklonnosc do ucieczek, czy sie trzyma czlowieka.
podsumowujac, sunia z mojego schronu trafila na malo platny dt ogrodowy, bez mozliwosci wchodzenia do domu, ale to i tak lepsze, niz schron, bez czlowieka, spacerow, itp. z Blood ciezko mi sie dogadac,ale to nie znaczy,ze dla psow jest zla. Choc, ja jej osobiscie nie znam, ani nikt z moich znajomych. Nie wiem tak naprawde, ile jest prawdy w slowach, a tu czytam teraz inne slowa, niz do tej pory na temat tego dt.
Moze za duzo sie rozpisalam, moze nie powinnam. Nie chcialam tu wyciagac sprawy suki ode mnie, bo to nie ten watek. Moze teraz burza sie zrobi, moze nie.Moze mojej suni to zaszkodzi, moze nie. Chcialam tylko tutaj opisac kilka spraw, jakie wyzej byly przytaczane odnosnie mojej suni.
Zobacze, co bedzie.
Ja czytam i mysle nad tematem.[/QUOTE]

ogólnie, tam jest więcej kwiatków na temat tego dt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...