Jump to content
Dogomania

Kraków - stareńka bokserka Sandra - odeszła... za TM [']['][']


Jagienka

Recommended Posts

Ale Sandrunia jest rozpieszczana... wczoraj specjalnie Faro poszła inną trasa spacerową, żeby Sandrze malinek słodkich i poziomek nazrywać... nieważne, że u Pana Tomka w ogrodzie rośnie las malin, "ale te Pana Tomka to ogrodowe takie nie słodkie"... no po prostu...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 639
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nooo i ta "rozpieszczana" Sandra zrobiła w boksie taaaaki sajgon , ze byłam w szoku , rano cały boks zasypany konfetti , na które to przerobiła trzy podkłady szpitalne (ma takimi zabezpieczane posłanko na wypadek "awarii"), prześcieradełko podarte w szczępy ..... Co ona robiła w nocy ???? Może goniła jakąś zabłąkaną mysz , a może we śnie zobaczyła kota ???? W kazdym razie byłam w SZOKU jak zobaczyłam rankiem szczęsliwą i zadowolona z siebie Sanderkę .
A z nowości - babcia sandra uroiła sobie , ze ......... jest w ciązy. Dzis wizyta u lekarza .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='AgusiaTerierka']Co u Sandry?[/quote]
A Sandra była wczoraj u pana doktora, Faro jak bedzie miała chwile na bank coś napisze.
W jedną stronę jak jechaliśmy to przytulała się do karusiap, buziaków nie szczędziła i nawet obkichała ciocię Magdę, a wracała już wtulona w ramiona Faro... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']A Sandra była wczoraj u pana doktora, Faro jak bedzie miała chwile na bank coś napisze.
W jedną stronę jak jechaliśmy to przytulała się do karusiap, buziaków nie szczędziła i nawet obkichała ciocię Magdę, a wracała już wtulona w ramiona Faro... :loveu:[/quote]

I ciągle bez domu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaTerierka']I ciągle bez domu....[/quote]
to prawda niestety... :cool1:
razem z Sandrą u weta byłyśmy z młodym dobkiem, na niego ludzie zwracali uwagę, na maleńką nikt :-(
ale powiem Wam po cichu, że Sandra przytyła waży już 23 (22),75 :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jagienko - dodaj jeszcze kilkogramik - waga 23,750 :loveu:
Sanderke czeka sterylka i usunięcie 2 guzków przy sutkach , a przy okazji także tej dużej brodawki. Wcześniej będzie miała zrobione dokładne badanie krwi i serducha . Niestety musieliśmy wszystko przesunąć o kolejne 3 tygodnie, bo znów uszka sie odezwały, bardzo brudzą - dostała 2 maści do smarowania w nich i zastrzyk przeciwalergiczny w tyłeczek .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jek mogłabym zapomnieć o Sanderce - jestem u niej codziennie, chodzimy na spacerki, czyścimy i smarujemy maścią uszka. Sandra zrobiła sie , bardzo kontaktowtm boksiem - okropnie cieszy się gdy przychodzę - skacze chcąc mi dać całusa. tydzień temu była ogłoszona w Dzienniku Polskim Niestety - domku nadal brak :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='la_pegaza']Faro, wiem, że pamiętasz ;) chodziło mi o innych.

Sandra wciąż czeka na dom i potrzebuje wsparcia na utrzymanie.[/quote]

Do tej pory jakoś sobie radziliśmy (Maks - Sandra - i ja) w większości dzięki środkom z kalendarza , bazarku wielkanocnych ozdób , moim prywatnym i wpływom od 'miejscowych" darczyńców (m.in dzięki ostatniemu ogłoszeniu w prasie wprawdzie nie znalazł się domek . ale skontaktowała się ze mną Pani prowadząca w Krakowie kancelarię prawną i przekazała pieniążki na pokrycie sierpniowej opłaty za hotel :multi:) Nie mamy długów - opłacam wszystko na bieżąco .
Teraz Maks jest wyłącznie na moim utrzymaniu więc odpadają mi koszty za jego hotel , pozostaje więc tylko Sandra : hotel, specjalistyczna karma i leczenie . W drugiej połowie września jak nic nie pokrzyżuje nam planów Sanderka będzie miała zabieg - sterylka + usunięcie guzków + usunięcie brodawek . Trochę to będzie kosztować, bo myślę, że trzeba to zrobić w narkozie wziewnej (która ze względu na wiek Sanderki jest dla niej bezpieczniejsza ) - więc każda pomoc mile widziana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...