Jump to content
Dogomania

Kraków - stareńka bokserka Sandra - odeszła... za TM [']['][']


Jagienka

Recommended Posts

Jestem "u niej" codziennie - byłam przygotowana, ze umrze , że może mieć przerzuty nowotworu - tym bardziej, że pojawił sie maleńki guzek w sutku, byłam przygotowana, że może będę musiała wybierać między ryzykiem operacji (która może jej przedłuzyć życie, ale której może też nie przeżyć) a tym by dożyła razem ze mną i spokojnie to co będzie nam dane,
ale nie byłam przygotowana, że umrze tak nagle i to z zupełnie innej przyczyny. Prawdę mówiąc , tak naprawdę nie wiem czy to na pewno był skręt ( gdy ją zostawiałam nie było typowych objawów towarzyszących skrętowi , miała miękki brzuszek, była spokojna , a pewnie umarła wkrótce po naszym wyjeżdzie z hotelu....,) Nie mogę się z tym pogodzić, nie potrafię :shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 639
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystko zaczęło się od Sanderki. To w NIEJ zakochała się moja Mama. Dzięki NIEJ Amon ma dom. Póżniej LULUNIA, Rudka i maleńka Sunia.
Niedługo minie rok jak LULU odeszła, teraz Sandra. Za szybko odchodzą ale przecież dalej są kochane i dalej pamiętane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][FONT=Comic Sans MS][B]Sandro Witaj maleńka za TM. Tak przykro czytać jak odchodzicie. Ale za pewne macie tam wspaniałą opiekę .......:-([/B][/FONT][/quote]

Nie wiem jaką TAM mają opiekę, - wiem, że TU chciałam wynagrodzić Sanderce, wszystko zło które ją spotkało w życiu, to , że nie mogłam ją zabrać z hotelu wcześniej do siebie tak jak Maksa , to , że tak długo i cierpliwie czekała...........
TU miała być szczęśliwa, miała........
Za niespełna trzy tygodnie zamieszkałybyśmy razem :-(
tak trudno się z tym pogodzić, tak trudno uwierzyć, że jej TAM jest lepiej:-(
że odejście właśnie taraz było dla niej lepsze :-(

Link to comment
Share on other sites

Pani Marto.....nic nie jest pocieszeniem,ale mysle,ze najwazniejsza jest ta cala milosc jaka Sanderka miala.Miala swoja Pania,cudowne spacery,przytulanki i milosc,cieplo....Taki swoj domek,mimo ze w hotelu,ale wazne ze z kochajaca osoba,dzien w dzien,dzien w dzien.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak ten czas pędzi - to już miesiąc bez Sanderki, a ja wciąż mam przed oczami jej łobuzerską minę gdy w ostatni nasz wspólny wieczór chciała "dopaść" hotelowego kota Mobisia .......
To tak boli ...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faro']Jak ten czas pędzi - to już miesiąc bez Sanderki, a ja wciąż mam przed oczami jej łobuzerską minę gdy w ostatni nasz wspólny wieczór chciała "dopaść" hotelowego kota Mobisia .......
To tak boli ...........[/quote]

:glaszcze:
...bo to takie niesprawiedliwe...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

:shake::shake: To już pięć miesięcy a wspomnienia wciąż bolą tak jakby to było wczoraj........ Jej miski, zabawki, legowisko - wszystko spakowane tak jakby nadal czekało az zamieszka z nami ...... I tylko gdy patrzę jak Piratek sam biega w ogrodzie ............:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Niedawno minął rok a każde wspomnienie wciąż tak boli .....
Na stryszku nadal wszystko tak jakby nadal czekało na Sanderkę: posłanie dla niej, miski na stojaku , obroża , smycz .........
Każde spojrzenie na jej zdjęcie wywołuje łzy płynące po policzkach .
Najbardziej boli to, że nie dane jej było zaznac prawdziwego domowego życia , nawet jeśli miałoby być już krótkie....
Że nie zdążyłą poleżeć koło swojego kominka , pogrzać w słońcu kosteczki na swoim tarasie, pobiegać po swoim ogrodzie .......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...