Jump to content
Dogomania

Carla ma dom


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Charly']Carlita ma jakies wydarzenie na fb?

btw ogormnie się cieszę, że ta przecudna brzydula Roślinka juz w domku:multi:[/QUOTE]
Wydarzenia nie ma, bo ja nie jestem oblatana w fb, ale jeśli ktoś mógłby mi pomóc, to jak najbardziej byłoby fajnie... ;)
Roślinka ma się świetnie :)

Link to comment
Share on other sites

[URL]https://www.facebook.com/event.php?eid=205176772876160[/URL]

Neczko ile ona waży? 10 kg? i wiek? 10 z plusem czy wiadomo konkretnie?

Czy wiadomo, co jej konkretnie dolega? Tzn co jest z tymi łapkami? Bierze jakieś leki? Można i trzeba to jakoś leczyć?

Napisz proszę trochę więcej tzn. też jak ona sie porusza, czy chodzi normalnie na spacerki. Rozumiem, że po schodach trzeba będzie wnosić. Coś jeszcze?

No i proszę o więcej zdjęć, jeśli możliwe:)

dzięki

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, Charly ;)
10 na pewno nie. Powiedziałabym że około 6kg góra. Ile konkretnie latek nie mam pojęcia, napewno więcej niż 10. Z łapkami jest tak, że poprostu wyrosły koślawe (bądź to kwestia wieku). Stawy są już nie pierwszej sprawności. Leków nie przyjmuje. Można by podawać witaminki i coś na wzmocnienie stawów właśnie...
Myślę, że na upartego poradziłaby sobie ze schodami, ale napewno niewielką ilością. Carlitta spaceruje jak najbardziej normalnie, czasami tylko przysiada i odpoczywa.

Jak na dziś dzień wszystkie zdjęcia jakie mam można znaleźć na stronie
[url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=387&Itemid=21[/url]

Link to comment
Share on other sites

Widzę ją na fb, chyba Charly o niej napisała. Biedactwo, gdyby nie mój zwierzyniec...Może ktoś dojrzy psinę i będzie mógł ją zabrać do domu, cuda się zdarzają...Sama wzięłam starsze psy, jedna suczka żyje już szczęśliwie 5 lat u mnie, może Karlisia tez ma przed sobą trochę lat...Tylko ten cud z domkiem potrzebny...Trzymam kciuki z całej siły!

Link to comment
Share on other sites

Myślałam, że 10 musi ważyć, bo moja mała ratlerkowata pchełka (jest naprawdę malenka i chudziutka- jak ratlerek) waży 5 kg, a Filipek, który jest drobniejszy od Carlisi (ale oceniam tylko ze zdjęcia) waży 7. Ale te kilka kg w razie W się upchnie;)

Link to comment
Share on other sites

Wklejam informację ze strony Schroniska w Orzechowcach

27 - 28 sierpnia zapraszamy na wystawę fotograficzną wykonaną przez Młodzież z Klubu Fotograficznego Stowarzyszenia "Młodość ze sztuką" w Rynku Przemyskim.

Tegoroczna wystawa przygotowana zostanie we współpracy ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach. Fotografiami podopiecznych schroniska chcielibyśmy ukazać potrzebę odpowiedzialności za zwierzęta, ale także włączyć się do kształtowania wrażliwości na starość i chorobę zwierzaków.

Starszy lub chory pies czy kot nie oznacza, że jest gorszy, a może właśnie oni potrzebują naszej miłości ?

Podarujmy odrobinę serca zwierzakom, które są przez ludzi zapomniane, bo nie są młode i zdrowe... a może wtedy nasze kroki będą dla nich najpiękniejszą muzyką. Może ta chwila, gdy będą przy nas będzie najlepszym co nas może spotkać, gdyż "jeśli mnie oswoisz, będziemy się wzajemnie potrzebowali. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. Ja także będę dla Ciebie jedyny na świecie... ".



Zapraszamy na Rynek i do Schroniska !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...