Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']O matko ale sie rozgaladlyscie:evil_lol:
Tz wyprawiony do roboty, terror rozrabia czyli wszystko wporzadku:loveu:[/quote]

Ohhh jak to miło zaczynac zycie na wieczor gdy inni musza sie wlasnie szykowac do lozka w celu jutro rannego wstania do szkoly....:shake::shake:

Furrrrr...:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Torzysława']Ohhh jak to miło zaczynac zycie na wieczor gdy inni musza sie wlasnie szykowac do lozka w celu jutro rannego wstania do szkoly....:shake::shake:

Furrrrr...:loveu::loveu:[/quote]

Ja zyje jakies 20 godzin na dobe...4 spie:diabloti:
udanego dnia szkolnego zycze:eviltong:

[quote name='Niki-lidka']Tori nie zasmiecaj Fur galerii...ichodz do nas na offa...szybciutko:mad:[/quote]

wlasnie wlasnie watek nam tam umiera:placz:

[quote name='Niki-lidka']goldenka tak samo:mad::mad:(w zwizaku z tym ze ty masz weikszego psa to dwa kije!)[/quote]

zaraz beda:loveu::cool3:

[quote name='agaciaaa']no to dawaj foty na dzień dobry :loveu:[/quote]

smigaj na offa i to juz:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Torzysława']Tragedia.. juz wolalabym do pracy chodzic... nie przepadamm za moja elitarna uczelnia...:shake:[/quote]

zobaczymy za pare lat:diabloti:

[quote name='agaciaaa']dobra dobra :cool3: tylko co to ma do fotek? :evil_lol:[/quote]

no nic:evil_lol:

Felus
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/278/688b74282f7fdbe7.jpg[/IMG][/URL]

spiewamy:evil_lol:
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/288/b993d97ba53e980b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aNiOlEcEk']czsc kochana :loveu:
troche ciezko mi pisac, bo wierzcie lub nie, siedze przed kompem na foteliku a dharma spi mi na kolankach :mdrmed:
no coz tak to juz jest jak sie ma Yoreczka- co innego jakbym miala 25 kg amstaffa to bym mogla narzekc ;) :evil_lol:[/quote]

Moje psisko juz oczywiscie zwyczajowo.. pod koldra na podusi z pszczolka MAJA...;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aNiOlEcEk']czsc kochana :loveu:
troche ciezko mi pisac, bo wierzcie lub nie, siedze przed kompem na foteliku a dharma spi mi na kolankach :mdrmed:
no coz tak to juz jest jak sie ma Yoreczka- co innego jakbym miala 25 kg amstaffa to bym mogla narzekc ;) :evil_lol:[/quote]
moj tez mi sie pakuje na kolana...wazy 35kg:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Torzysława']Moje psisko juz oczywiscie zwyczajowo.. pod koldra na podusi z pszczolka MAJA...;):evil_lol:[/QUOTE]

moja dzis caly dzien przelezala pod kocykiem z dogo (na bokserki :loveu: ) i teraz postanowila z pańią sie pokontaktowac bardzo blisko :D to nic, ze mam na niej klawiature :evil_lol: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']a Feluś to kto? :cool3:

[URL]http://images1.fotosik.pl/288/b993d97ba53e980b.jpg[/URL] la la la :evil_lol:[/quote]

felus to jeden z moich kocich staruszkow:loveu:

[quote name='Torzysława']Tozto Terror czy mnie oczy myla??

PASZCZA!:evilbat::evilbat:[/quote]

hehe no cos z twoimi oczami nie tak jest:evil_lol:

[quote name='aNiOlEcEk']czsc kochana :loveu:
troche ciezko mi pisac, bo wierzcie lub nie, siedze przed kompem na foteliku a dharma spi mi na kolankach :mdrmed:
no coz tak to juz jest jak sie ma Yoreczka- co innego jakbym miala 25 kg amstaffa to bym mogla narzekc ;) :evil_lol:[/quote]

Wiem co czujesz mi to sie dwa moje bydlatka na kolana laduja:evil_lol:

[quote name='Torzysława']Moje psisko juz oczywiscie zwyczajowo.. pod koldra na podusi z pszczolka MAJA...;):evil_lol:[/quote]

[quote name='Niki-lidka']moj tez mi sie pakuje na kolana...wazy 35kg:evil_lol:[/quote]

zaraz sie porysze:placz: tez tak juz chce:placz:



[quote name='AśkaK']Hej gadułki!:lol::loveu:
Mi Rudas wpycha nos pod pachę i też się pcha na krzesełko. :evil_lol:
Gosiu ciebie pewnie Terrorek molestuje?:lol:
Co tam dzisiaj słychować (chyba znowu nie dam rady nadrobić :oops:, tylko foteczki obejrzę jeśli jakieś były :loveu:)[/quote]

czesc asiu:) Nic specjalnego nie slychac...pomidorowke tylko przypalilam:placz:

[quote name='Torzysława']To ja uciekam.. papa Fur.. :loveu::loveu:

To dla przeciwienstwa ja z kolei se pojde powpychac do Antoniny..(:loveu:):cool3:
EDIT: no i papapa Wam oczywiscie wszystkim tu zromadzonym... :cool3:[/quote]

branoc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór :)
Ja tylko tak na chwilkę. Wczorajsze (i dzisiejsze i jutrzejsze :) ) pogawędki prześledzę jak już będę przed swoim, w miarę szybko, pracującym kompie...
Teraz chciałam się tylko zameldować. Że pamiętam :).
Na razie, lecę pozaglądać na inne wątki, a z tym mulącym kompem to pooooootrwaaaa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...