Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='agaciaaa']ale ja zasypiam już przy kompie :evil_lol: jak nigdy, czyli naprawde powinnam sie położyć :razz: :diabloti:

Dobranoc :bye:[/quote]


Dobranoc:loveu:

Ja tez zaraz spadam.... za pare godzin przyjdzie do nas kuzyn TZ na obiad:shake: Nie cierpie gotowac a tu jeszcze jedna morda do nakarmienia sie szykuje:placz: Nio ale zawsze to jakies zajecie... i czas szybciej zleci:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tina.Sara']biedactwo :eviltong:
wracaaaaaaaaj :cool3::loveu:[/quote]

witam:loveu:

[quote name='goldenka245']Cześć "suszony daktylu'' :grin: jak to ktoś napisał:evil_lol::loveu:
Co tam u Ciebie? Obiadek gotowy?:diabloti:[/quote]

Czesc niegrzeczna dziewczynko:diabloti:
Blagam nie przypominaj mi:shake: Mam juz dosyc:placz:
Nie cierpie gotowac, nie cierpie normalnie.... i jeszcze chyba sie podziebilam...

Link to comment
Share on other sites

Niki znalazlam wkoncu opis tej ksiazki... w skrucie podane ale co tam

[FONT=verdana][SIZE=3]* What your dog really needs may not be what you're giving him [/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=3]* Why a dog's natural pack instincts are the key to your happy relationship [/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=3]* How to relate to your dog on a canine level [/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=3]* There are no 'problem breeds', just problem owners [/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=3]* Why every dog needs a job [/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=3]* How to choose a dog who's right for you and your family [/SIZE][/FONT]

[SIZE=3]Brzmi dosyc interesujaco musze przyznac:loveu:[/SIZE]
[SIZE=3]skreca mnie nooo kiedy wkoncu ja przywioza:placz:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Niki znalazlam wkoncu opis tej ksiazki... w skrucie podane ale co tam

[FONT=verdana][SIZE=3]* What your dog really needs may not be what you're giving him [/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=3]* Why a dog's natural pack instincts are the key to your happy relationship [/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=3]* How to relate to your dog on a canine level [/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=3]* There are no 'problem breeds', just problem owners [/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=3]* Why every dog needs a job [/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=3]* How to choose a dog who's right for you and your family [/SIZE][/FONT]

[SIZE=3]Brzmi dosyc interesujaco musze przyznac:loveu:[/SIZE]
[SIZE=3]skreca mnie nooo kiedy wkoncu ja przywioza:placz:[/SIZE][/quote]
rzeczywiscie jesli te teamty sa wyczer[ujaco opisane to bedzie ciekawa:evil_lol:
ja narazie walcze z serwerem ale zaraz zaczne wklejac zdjecia na Timowej galerii spaikow, ktore dzis znalazlam...jest duzo rasowych...w tym jeden powinien ciebie moja droga zainteresowac...niestety czarny wiec slabo go widac:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']A co dobrego gotujesz???:loveu::diabloti:[/quote]

Zupke pomidorowa... na kostkach warzywnych bo ja tez musze cos jesc:diabloti: I bigosik, i kotlety ze zdechlych indyczkow:placz:

[quote name='Niki-lidka']rzeczywiscie jesli te teamty sa wyczer[ujaco opisane to bedzie ciekawa:evil_lol:
ja narazie walcze z serwerem ale zaraz zaczne wklejac zdjecia na Timowej galerii spaikow, ktore dzis znalazlam...jest duzo rasowych...w tym jeden powinien ciebie moja droga zainteresowac...niestety czarny wiec slabo go widac:([/quote]

blagam powiedz ze to nie sznauciu:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']oo tu się je zdechłe indyczki!!! a z piórkami i pazurkami ??[/quote]

ja wole zywe:loveu:
[quote name='agaciaaa']400 stron :drinking:

dlaczego fuuuuj, ja lubie drób :evil_lol:[/quote]

juz 400:crazyeye:

[quote name='Tina.Sara']o..
400... :multi:[/quote]

[quote name='anetta']Agaciaa, pieczoną kaczkie też?:evil_lol:

:drink1::drink1:[/quote]

:multi::multi::loveu:

[quote name='maciaszek']A ja bym tam chętnie zjadła zdechłego indyka ;). Jadam drób dość często (nie lubię tego ptactwa... no może poza kaczkami, których nie jadam).
Gratulacje z okazji 400 strony :multi: :multi: :multi:.[/quote]

dziekuje:loveu:

[quote name='agaciaaa']Kaczke też :cool3: na święta zawsze jem pieczoną :eviltong: :evil_lol:[/quote]

Oj przestanicie gadac o tych biednych zwierzatkach bo mi sie smutno robi

[quote name='Niki-lidka']furciakowa a mi ten czarnuch to CC przypomina i to baaaaaardzo (ja przyjrzalam sie dokladnie)...jaka szkoda ze to nie suka:( nawet bym sie nie zastanawiala tylko juz bym ją u siebie miala(pewnie szlybysmy na dworzec z walizkami hihi)[/quote]

cholera... masz jeszcze inne zdiecia? wrzuce psine na fora o cc... az mi sie serducho sciska...cc sa bardzo wrazliwe:-(
mozesz powiedziec cos o jego charakterze itd?

[quote name='goldenka245']Gratuluje 400 stron :loveu: :)[/quote]

dziekuje:multi:


Laski mowie wam jaka swietna zupka mi wyszla:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...