Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']Oj tak Preziuch wychowuje wszystkie moje futra:loveu:
Furciakowej za wiele to uczyc nie musialam, kotow tez nie:evil_lol: Czarnuch zawsze na strazy pozadku stoi:loveu: a co ciekawe nikt go tego nie uczyl:roll:
On w ogole kochany jest:loveu::loveu::loveu: a zazdrosny jak jasna cholera o mnie:diabloti: szczegolnie innych facetow nie lubi...ale nie wiem czy akurat z tego powodu powinnam sie cieszyc:lol:[/quote]

Też chce takiego psa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Czemu nie do końca? :razz: Skąd go masz?[/quote]

Preziuch jest z "psedo hodowli" zero socjalizacji, ciasny kojec itp
mialam z nim troche problemow, cholera bardzo agresywna do ludzi i innych psow, ale z czasem jest duuuzo lepiej:loveu: Juz nie warczy na wszystkich, ale i tak jest nieobliczalny:roll: Jakis czas temu mieszkalam z siostra, wydawalo sie ze czarnuch bardzo ja lubi... pewnego dnia Ewa jadla kolacje a on sie na nia ot tak po prostu zucil:shake: w ostatniej chwili go odwolalam (dzieki bogu ze posluszny jest) . Czasami na spacerach potrafi zaatakowac przechodnia tak bez powodu... mam nadzijeje ze kiedys wkoncu go tego oducze:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Preziuch jest z "psedo hodowli" zero socjalizacji, ciasny kojec itp
mialam z nim troche problemow, cholera bardzo agresywna do ludzi i innych psow, ale z czasem jest duuuzo lepiej:loveu: Juz nie warczy na wszystkich, ale i tak jest nieobliczalny:roll: Jakis czas temu mieszkalam z siostra, wydawalo sie ze czarnuch bardzo ja lubi... pewnego dnia Ewa jadla kolacje a on sie na nia ot tak po prostu zucil:shake: w ostatniej chwili go odwolalam (dzieki bogu ze posluszny jest) . Czasami na spacerach potrafi zaatakowac przechodnia tak bez powodu... mam nadzijeje ze kiedys wkoncu go tego oducze:roll:[/quote]

Uuuuuu to nieciekawie... masz nauczke na przyszłość, żeby sie pseudohodowli wystrzegać :shake: dobrze że Preziuch grzeczny chłopak i słucha panci :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Uuuuuu to nieciekawie... masz nauczke na przyszłość, żeby sie pseudohodowli wystrzegać :shake: dobrze że Preziuch grzeczny chłopak i słucha panci :loveu:[/quote]

Preziuch mial byc r=r ale jak widac los chcial inaczej...i wcale tego nie zaluje:loveu: Teraz to psy albo z rodowodem albo schroniskowce bede miala:loveu:

A wlasnie zawsze zastanwia mnie fakt ze morda moja czarna na mnie nie warknela nigdy i w ogole:roll: kochany jest po prostu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Preziuch mial byc r=r ale jak widac los chcial inaczej...i wcale tego nie zaluje:loveu: Teraz to psy albo z rodowodem albo schroniskowce bede miala:loveu:

A wlasnie zawsze zastanwia mnie fakt ze morda moja czarna na mnie nie warknela nigdy i w ogole:roll: kochany jest po prostu:loveu:[/quote]

No kocha Cie po prostu straaaasznie :loveu:

Ide spać- i tak dziś pobiłam swój rekord :evil_lol: Dobranoc :bye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']a ja też zasługuję? :roll::evil_lol:


[URL]http://images13.fotosik.pl/14/d42abef6aad04d95.jpg[/URL]
[URL]http://img53.imageshack.us/img53/683/preziuch1ni8.png[/URL]
ślicznoooości:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

alez naturalnie ze tak:loveu: przynajmniej w dniu dzisiejszym:evil_lol:

a nio nie zaprzeczam ze slicznosci:loveu: i to takie malutkie jeszcze bylo na tych fotach:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']alez naturalnie ze tak:loveu: przynajmniej w dniu dzisiejszym:evil_lol:

a nio nie zaprzeczam ze slicznosci:loveu: i to takie malutkie jeszcze bylo na tych fotach:loveu:[/quote]
:evil_lol:

miło tak popatrzeć na szczęnięce zdjęcia i powspominać jak to było niedawno... a właściwie dawno, ale jak ten czas szybko leci...:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ło matko, ja już normalnie nie nadążam z czytaniem tych nocnych rozmów... Chyba też zacznę chodzić późno spać, żeby być na czasie :evil_lol:.
Terror w wannie zupełnie nie wygląda na kocisko, które może siać wspomniany terror - jest taki słodziutki :loveu: (taka zmyła pewnie :eviltong:).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...