Jump to content
Dogomania

Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.


Karro

Recommended Posts

[quote name='understandme']Milo Was znów widzeć ! :) W mojej doniczce tez jest jakby kilka, ale nie rozsadzałam jeszcze. Mam taką książkę " Rośliny mięsożerne zwane też owadożernymi" i w niej pisze, że najlepiej przesadzać po zimie ;)[/QUOTE]

Wróciłam w poszukiwaniu motywacji do pracy z rudą :)
Jutro wybieram się do miasta to zajrzę do Empiku, a akurat na coś podobnego trafię. Chociaż myślę, że o muchołówkach wiem już dość dużo, nie przeszkadza się dokształcać. Też czytałam, że najlepiej po zimie, ale chyba nic się nie stanie jak przesadzę ją teraz, tym bardziej, że znacznie się osłabiła i boję się trochę, że całkiem klapnie ;)
A próbowałaś karmić ją takimi białymi robakami, jak na ryby? (ciul wie, jak się zwią) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie, w sumie ja jej nie karmię, wystawiam ją za okno i sama sobie łapie :D
Ja tą książkę zamawiałam w internecie, wszystkie roślinki są tam opisane ;)
Myślę, że warto spróbować z przesadzeniem teraz, lepiej spróbować, a nie czekać aż całkiem klapnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Nie, w sumie ja jej nie karmię, wystawiam ją za okno i sama sobie łapie :D
Ja tą książkę zamawiałam w internecie, wszystkie roślinki są tam opisane ;)
Myślę, że warto spróbować z przesadzeniem teraz, lepiej spróbować, a nie czekać aż całkiem klapnie ;)[/QUOTE]

Właśnie teraz też już jej nie daję, bo sobie sama łapie, a nie wiem, która pułapka jest od którego korzenia, bo ich jest dużo i jedna na drugiej. Dlatego też chcę przesadzić. Jak coś nie wyjdzie to polecę po nastepne, bo to fajne roślinki. Prawie jak zwierzątka. Rano się budzę, to zaraz wody dolewam do podstawka, w ciągu dnia też latam i jeszcze przed spaniem :lol: Bo mam pokój gdzie cały czas słońce świeci i szybko wysycha

Link to comment
Share on other sites

[url]https://lh3.googleusercontent.com/-BkiRwftTryg/T_yDF1UPWPI/AAAAAAAAA20/1pBX42e2HQk/s640/17.JPG[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-CT_ALMxMe1Y/T_yDT5jwQqI/AAAAAAAAA4o/odCyZjB9yxU/s640/30.JPG[/url] słodkie Misie:loveu:

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-SIunj_aF8ig/T_yDL7gsNzI/AAAAAAAAA3s/hFx8xsxV-9I/s512/23.JPG[/url] poranna gimnastyka:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit']No to czekamy na powrót. :)[/QUOTE]

[quote name='vaness']zgadza sie :)[/QUOTE]

[quote name='Klaudia&Aza']Ja też czekam :loveu:[/QUOTE]

[quote name='ania90']i ja rowniez[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']i ja i ja :D[/QUOTE]

Ja też ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...