Jump to content
Dogomania

Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.


Karro

Recommended Posts

[quote name='understandme']
Polski 84%
wos - historia 85%
matematyka 77%
przyroda 65%
angielski podstawowy 95%
angielski rozszerzony 80%[/QUOTE]

O Ty, masz z rozszerzenia z anglika i z matmy tyle co ja :D
Teraz jak patrzę na Twoje wyniki, to mam kompeksy :oops:
Gratulacje!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagaa111']aż 6 egzaminów miałaś? Jak to się wszystko w błyskawicznym tempie zmienia[/QUOTE]

Bo nasz rocznik idzie od pierwszej klasy gimnazjum, i będzie przez całą szkołę średnią, nową podstawą programową. Czyli innymi słowy - robimy za króliki doświadczalne :roll: Ktoś w ministerswie edukacji za bardzo się nudzi i wymyśla takie bzdety :angryy:

Link to comment
Share on other sites

ufff cale szczęście ogon nie jest złamany i nie jest tak źle jak to wygląda. Weterynarz dokładnie zbadał tą opuchliznę, co jej wyskoczyła. Powiedział, że to jest ugryzienie kota, dostała zastrzyki, przez tydzień doustnie będzie dostawać antybiotyk. Powinno zejść. No i przez 2-3 dni zakaz wychodzenia na dwór. Leki już zaczęły działać, przestaje ją boleć, ale ugryzienie musiało być naprawdę mocne.

Lusia tak nosła ten ogon, nie ruszała nim, że naprawdę bałam się, że ma złamany ( a widziałam złamany ogon u kota).

Nie będę wspominac ile musieliśmy zabulić za antybiotyk dla niej i obieździć całe miasto, bo prawie w żadnej aptece go nie bylo :roll: Ale co się nie robi dla kochanego kotka :)
Mam dla Was zdjęcia, ale musicie poczekać, ponieważ jutro jadę na wycieczkę do Poczdamu, a wyjazd mam o 6 15 z sąsiedniej miejscowości, więc zaraz idę spać. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...