Jump to content
Dogomania

Szczęśliwy lukas ma dom!


hebanowa

Recommended Posts

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdyska25']Super wieści :)

Wreszcie się doczekał! wszystkiego dobrego dla Państwa i oczywiście Lukaska (imię chyba pozostało?).[/QUOTE]

[FONT=comic sans ms][SIZE=3]Tak! Tak! Lukas jest nadal Lukasem.[/SIZE][/FONT]

[I]Cytuję z poprzedniej strony:[/I]
[SIZE=3][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0099][SIZE=4][B]Lukas trafił wspaniale!!!![/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE] :cunao:
[SIZE=3][FONT=comic sans ms]Lukasek wyczesany, zadbany, wesoły i zakochany w Panu Ryszardzie.
Chodzi za swoim panem krok w krok. To niesamowite, jak on lubi towarzyszyć człowiekowi!
[/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=comic sans ms][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Państwo mili, życzliwi, otwarci. Oczekiwali nas z kawą i ciastem. Spędziłyśmy tam miłe 2 godziny.
[/FONT][/SIZE]
Lukas jest szczęśliwy, "przymilny" - wyraźnie pokochał swoich Państwa. Państwo też Go bardzo polubili!!!!
Opowieściom nie było końca - jaki sprytny, mądry, grzeczny, jak ładnie towarzyszy, jak się zabawnie cieszy...

Psiak ma do dyspozycji duże podwórko - w części kostka brukowa, w części trawnik[/FONT][/SIZE].
[SIZE=3][FONT=comic sans ms]Ma kojec z budą, ale najczęściej chodzi po podwórku, a śpi w domu.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=comic sans ms]Posesja ogrodzona - płotem drewnianym, gęstym, a dwie bramki zabezpieczone mocnymi zasuwami.[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Hej ...
Tak...,z wypiekami jechałysmy odwiedzic Lukaska w nowym domu.
Upał był straszny wczoraj ale jakos dotarłysmy.
Zostałyśmy bardzo serdecznie przyjęte-bardzo mili Państwo ,zachwyceni Naszym Lukaskiem-ale nic dziwnego, bo jest to pies wyjątkowy.
Mam nadzieje ,ze Państwo cały czas beda doceniać naszego kochanego psiaczka ,bo Lukas na to zasługuję .
Ważne ,że Lukas na przestrzeń- wybieg wokół domu,trawkę,towarzyszy Państwu na codzień,mam nadzieje ,że bedą o niego bardzo dbać .
W razie czego będziemy mieć kontakt ,więc to też jest pozytywna strona tej adopcji.
Końcowe rozliczenie rozpisałam w drugim poście skarbnika.
TRZYMAJMY KCIUKI ZA LUKASKA!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']bardzo dziękuje w imieniu Bartusia:) pieniążki w kwocie 115 zł dotarły na jego konto:)[/QUOTE]

[SIZE=3][COLOR=#0000cd][FONT=comic sans ms]
Serdecznie dziękujemy za potwierdzenie wpływu w kwocie[/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=comic sans ms] 115 zł[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000cd][FONT=comic sans ms] dla Bartusia.[/FONT][/COLOR] [/SIZE]:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[FONT=comic sans ms]Lukas w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia uciekł z podwórka, wystraszony wybuchającymi petardami (w Balicach to plaga przedświąteczna!).
Został złapany na lotnisku i mimo telefonicznych próśb właściciela o zaczekanie 15 minut nim dojdzie na miejsce, by zabrać psa - od razu odwieziony do schroniska w Racławicach.
Właściciel zadzwonił do mnie i poprosił o pomoc finansową - nie miał bowiem pieniędzy na zapłacenie 85 złotych za transport Lukasa ze schroniska z powrotem do domu.
[/FONT][FONT=comic sans ms]Lukas od razu został przywieziony z powrotem z Racławic do Balic.
Ludzie ze schroniska byli POTWORNIE nieuprzejmi, POTWORNIE nieżyczliwi - interesowały ich tylko pieniądze za transport. Brrrr!
[COLOR=#FF0000]
To sytuacja wyjątkowa [/COLOR]- więc wzięłam fakturę za transport na siebie, przecież nie można było zostawić psa w schronisku....
Prowadzę teraz bazarek książkowy "Oczko 2" i mam nadzieję, ze uda mi się spłacić fakturę z części bazarkowych wpływów.[/FONT]

Edited by Monika z Katowic
Link to comment
Share on other sites

[quote name='hebanowa']Dzieki wielkie Moniczka .
Mam nadzieje ,że ta sytuacja wymknęła sie Panu Lukasa spod kontroli i wszytsko wróci do normy.
To takie drobne ,ale jak sie okazuje czasem bardzo DUŻE marzenie na ten rok ,żeby Lukasowi sie jednak poszczęsciło[/QUOTE]


Ja mam podobne marzenie. :)
Mam nadzieję, że to był jednorazowy incydent i Lukasek nadal będzie szczęśliwy w swoim domu...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...