Jump to content
Dogomania

Szczęśliwy lukas ma dom!


hebanowa

Recommended Posts

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lukas to mega cudowny psiak... Sercew peka że wciąż bez swego włąsnego człowieka. 18 grudnia zupełnie szczęśliwym zbiegiem okoliczności zawiało mnie na południe Polski i udało mi się na chwilę odwiedzić Lukasa! Ale radość! Jest piękny i niesamowicie przyjacielski! Jakby wiedział, ze szukamy dla niego domu od miesięcy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajga6']18 grudnia zupełnie szczęśliwym zbiegiem okoliczności zawiało mnie na południe Polski i udało mi się na chwilę odwiedzić Lukasa! Ale radość! Jest piękny i niesamowicie przyjacielski! Jakby wiedział, ze szukamy dla niego domu od miesięcy...[/QUOTE]
ojjj zazdroszczę, że miałaś okazję zobaczyć się z Lukaskiem! :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy][FONT=&quot]:BIG:

[/FONT][/COLOR][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Nowy Rok już cyfrę zmienia!
I wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pięknej sposobności,
życzę wesołemu Lukaskowi [/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]w 2012 roku
[/COLOR][/FONT][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]wspaniałego domku i prawdziwej, ludzkiej miłości.:)[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajga6']Lukas to mega cudowny psiak... Sercew peka że wciąż bez swego włąsnego człowieka.Jest piękny i niesamowicie przyjacielski![/QUOTE]

[I]To niesamowicie przyjacielski psiak.
To straszne,że takie psiaki szukają tyle czasu domu.
Podsyłam Go za każdym razem jak wysyłam zainteresowanym psiaki.
Niestety w ogóle adopcje strasznie w miejscu stoją...[/I]

Link to comment
Share on other sites

;)Lukasek rozpoczął nowy rok z kwotą [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][B][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red]1244.82.
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=black][SIZE=2]Hotelik może i dobry ,ale kokosy dla takiego psiaka jak Lukas to nie są,ten psiak potrzebuje więcej przebywać z człowiekiem.
Jak wyszłam z wybiegu to próbował szukać wyjścia za mną ,więc to nie taki typowy niezależny husky.[/SIZE][/COLOR][/B][B][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki bardzo Was przepraszam za offa, cioteczki z Katowic Brynowa , albo przejeżdzające proszę rozglądajcie się. Zaginiony Stefanek był tam wczoraj widziany!
Tutaj wątek Stefanka: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209595-Stefcio-ma-cudowny-domus%21-dziekujemyyy%21Pomocy%21-Sosnowiec-duzy-Stefcio-szuka-domu-%21%21%21?p=18309136#post18309136"]http://www.dogomania.pl/threads/2095...6#post18309136[/URL]
A tu jego zdjęcie: , trochę mniejszy od Onka, przynosi każdemu patyki do zabawy, proszę przytrzymajcie go dgyby ktoś zauważył dzwońcie 723-484-560 lub 508 939 831
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FkKziukrAnA/TgYk_2tdjlI/AAAAAAAADVw/cBeQ5_QhF5Q/s640/s6000541%25255B1%25255D.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=ania >;18361583]a jest teraz jakiś bazarek z ogłoszeniami? może trzeba by wykupić pakiet i wznawiać regularnie?[/QUOTE]

Hebanowa aktualizuje ogłoszenia Lukasa na bieżąco.
Niestety nie ma konkretnego odzewu.

Martwię się, że szukanie domu dla Lukasa tak długo trwa...
Przecież On jest takim radosnym, pozytywnym i przemiłym psiakiem!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie dziewczyny ,że nie zapomniałyście,dzięki Bjuta za wznowienie allegro.
Tak mi żal Lukasa,pewnie skomli cichutko,że jest w kojcu ,że jednak to tylko hotel,że nie ma spacerów takich prawdziwych ,z człowiekiem.
To taki pokorny psiak,czeka cierpliwie:-(

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z hotelikiem. Dziewczyny mówią, że on niestety do samców jest okropny. Próbowały go puszczać ze szczeniakiem malamuta, ale nawet jego atakował! I rozplątał siatkę, żeby się do innego samca dostać. A z suczkami nie ma problemu! Mówią też, że on jest do człowieka mega kontaktowy - jak człowiek się nim zajmuje, albo jak idzie na smyczy, bo w innych sytuacjach - głuchnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Rozmawiałam dziś z hotelikiem. Dziewczyny mówią, że on niestety do samców jest okropny. Próbowały go puszczać ze szczeniakiem malamuta, ale nawet jego atakował! I rozplątał siatkę, żeby się do innego samca dostać. A z suczkami nie ma problemu! Mówią też, że on jest do człowieka mega kontaktowy - jak człowiek się nim zajmuje, albo jak idzie na smyczy, bo w innych sytuacjach - głuchnie![/QUOTE]

Dzięki serdeczne, Bjutko! To bardzo istotne informacje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...