Jump to content
Dogomania

Szczęśliwy lukas ma dom!


hebanowa

Recommended Posts

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A nasz Lukasek szykuje się do kastracji!
Jeszcze tylko profil nerkowy (na wszelki wypadek) i "odjajczanie". :)


----------------------------
[COLOR=red][B]
NEWSY! NEWSY z dnia 30.09.2011:[/B][/COLOR]
Właśnie rozmawiałam z hotelikiem. U Lukasa wszystko ok.:)

Kastracja Lukasa w najbliższą środę (5.10.2011) o 12.00.
Koszt łączny to [B]210 zł[/B] w rozbiciu na składniki cenowe:
- badania - morfologia, wątroba, nerki za 60 zł
- kastracja za 150 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hebanowa']Trzymamy kciuki za Lukasa.[/QUOTE]

Weterynarz wcześniej zrobi badania dla bezpieczeństwa naszego psiaka.
Dlatego mam nadzieję, że wszystko dobrze pójdzie z kastracją Lukaska...
Ale oczywiście też trzymam kciuki! :)


[B]EDIT:[/B]
Tak ślicznie wygląda ulotka reklamowa Lukaska, autorstwa Hebanowej (w poniedziałek idzie do druku):

[IMG]http://images8.fotosik.pl/2863/1f0d3cf5b22a76d0gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do lecznicy w Wieliczce i Lukas już się wtedy wybudził z narkozy i leżał biedak.
Był bardzo grzeczny podczas zastrzyków przed zabiegiem:lol:,więc obyło się bez kagańca
czy szarpaniny;)-[COLOR=red][B][SIZE=3]bardzo przyjazny piesek:loveu: [/SIZE][/B][/COLOR]-podkreśliła Pani z lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, pilnie potrzebuję informacji na temat schronisk, do których odwozi się zwierzęta z miejscowości Sieradowice Zdrój (ok 20km za Jelenią Górą) i sensownej organizacji działającej na tym obszarze. Ktoś zrobił dramatyczne wydarzenie na fb, teraz tej osoby nie ma, bo wyjechała, a my nie wiemy jak ugryźć temat. Ja zupełnie nie znam realiów w tym rejonie. Wygląda na to, że trzeba wezwać interwencję, ale wolałabym mieć pewność, ze nie trafi psiak w jeszcze gorsze miejsce. Gdyby udało się go ulokowac w gdzieś w azylu czy sensownym schronie, to można dalej szukac dla niego domu. Treść wydarzenia jest taka:

"Piesek młody, wysokość powyżej kolan, MEGA wesoły, przytulasty. Cieszy się na sam widok człowieka, uwielbia się przytulać. Właściciel to menel, który potopił koty. Poprzedniego psa zabrała mu Ania- chciał się go już pozbyć bo mu przeszkadzał. Kudłacz jest zabiedzony! Same kości pokryte futrem...
Nie mam gdzie go zabrać, on kocha biegać! Spacerować, musi mieć dom z ogrodem! Fotki zostaną zrobione. Nie mieszkam tam, jestem tylko od czasu do czasu na weekend. Na okoliczne organizacje nie ma co liczyć, nie ma tam zwierzolubnych. Pies jest bardzo mądry i sympatyczny. Wczoraj w locie zjadł kilogram mokrej karmy i jeszcze suchym przygryzał. Świeradów Zdrój ul. Myśliwska - stodoła szara"

[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=282496715110590[/url]

Link to comment
Share on other sites

skojarzył mi się z moim Misiem:
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2DAWQcL-s5k/TgoYJ-6omUI/AAAAAAAAOgE/KIKXwt5S43M/s720/DSCF5100.JPG[/IMG]

Ludzie mnie irytują, jak ide z Misiem drogą to już z kilometra pytają czy groźny albo dzieci wołają do siebie i biorą nogi za pas pokazując im jaki straszny pies idzie...
a on łagodny jak owieczka, żadnych agresywnych ruchów, idzie i obwąchuje trawkę :) Żeby jeszcze był spuszczony to bym zrozumiała..ale ja z nim zawsze na smyczce...

Trzymam kciuki za Lukasa :))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...