Jump to content
Dogomania

Krk- Czarnuchy już nie czekają w schronisku!! MAJĄ DOMY!!


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='abero']Potwierdzam, że Natalia osiągnęła conajmniej prędkość dźwieku, wychodząc z boksu :evil_lol: [/QUOTE]
sama przyznaj, że to było piękne :evil_lol:

jeszcze namawiam Liwię8 na Rodiego, weterana z 2007r. :( też ma 7 lat, jest spokojny, cudowny, a domu nie widać... :( to jest przeciętny pies, coś jak Kasjusz. pewnie nigdy nie znajdzie domu

Link to comment
Share on other sites

Nie należy się załamywać. Ja też myślałam, że taka Sonia z C9 po 4,5 roku w azylu albo Fakir po ponad 2,5 roku, oba psy bardzo przeciętne z urody, nie mają szans. A jednak zjawili się dobrzy ludzie, otworzyli serce dla weteranów i oba psiaki mają teraz super domy.

Link to comment
Share on other sites

A, to o Liwię8 chodziło. Czyli teraz się zastanawia nad tymi dwoma głównie tak? Bo kandydatów po wyjściu ze schroniska miała z 10 :D
To jest straszne, takie podejmowanie decyzji, którego psa się adoptuje. Dajesz dom jednemu, a wszystkie pozostałe musza zostać..

Link to comment
Share on other sites

Mela dzisiaj zyskała nową miłośniczke, wolontariuszkę, która pomagała mi z koleżanką z tym boksem.
Liwie trochę poskubałam, bo szczotki nie było pod ręką, już z niej w miarę przestało wychodzić.
Drut się tak zmęczył ciągnięciem, że jak doszliśmy na wybieg wykopał sobie rowek w cieniu i wyłożył sie xd
A Sabcia dzisiaj się nie nakręcała na nic grzecznie, pobiegała chętnie za frisbee, czasem nawet złapała, ale oczywiście przynosić księżniczka nie będzie, więc ja latałam w kółko.
Mam trzy nowe zdjęcia Liwci, trudno mi było robić, ale chyba są ładniejsze niż te dotychczasowe, zaraz zobaczę.

Link to comment
Share on other sites

Na dużym wybiegu jest takie plastikowe, żółte, już od jakiegoś czasu. Nie wiem, czy jakiś wolontariusz przyniósł i zostawił czy schroniskowe, ja już kilka razy go używałam dla Astra, 'Mudika', Sabci i kilku innych psów.
Ja swoje miałam, przeżyło zabawę z Braunem, Astrem etc. a zabiła je pewnego razu starsza Rita :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']A czarnulki wszystkie są na stronie? Bo jakbyś mi podała ich ID to bym je wlepił na glówną w newsa, bo super jest ten wstęp opisany. Może ruszą kogoś za serducho :)[/QUOTE]
Stronie schroniska w sensie? Są Mela i Drut, ale jeśli możesz podmienić zdjęcia albo opis byłabym wdzięczna, bo tamte są jakie są ;)
[URL]http://www.schronisko.krakow.pl/bigPicture.php?id=1704[/URL] tu Drucik,
[URL]http://www.schronisko.krakow.pl/bigPicture.php?id=524[/URL] i Melania.
ID Liwi to P 44/01/09, Saby- P 44/04/11.
Na Twoich krakowskich eadopcjach są wszystkie. Wstęp Ola faktycznie stworzyła świetny.
Za każdą 'promocję' świnek będę bardzo wdzięczna :loveu:


Ola, Ty żyjesz :cool3: kiedy będziesz w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Poszły na główną ;)[/QUOTE]
Dziękuję :)
Żeby jeszcze je tam ktoś wypatrzył..

W szoku byłam dzisiaj, wchodzę do czarnuchów a tam mi wyskakuje piąty pies, i to nie czarny. Nowa koleżanka, mniej więcej wielkości Saby, może trochę wyższa, szczupła, brązowa, taka bura jakby, dość ładna i chyba młoda. Na razie nic więcej o niej nie wiem, do ludzi jest całkiem w porządku, Sabe na wybiegu trochę ustawiała, ale ogólnie ok. Zobaczymy czy tam zostanie na dłużej, jeśli tak to się będziemy dowiadywać więcej.

Link to comment
Share on other sites

Lisek chyba zostanie w boksie na stałe, ale jeszcze nie poznałam jego imienia, muszę na stronie poszukać albo podejść następnym razem do dyżurnej zapytać.
Czarnuchy ostatnio nie mają ze mną spacerków bo chodzą na szkolenie, co prawda Meli jest ono niepotrzebne bo dziewczyna jest grzeczniutka i podstawowe komendy umie, ale na pewno jej nie zaszkodzi, więc szkolony jest cały boks.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...