Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sopocie - 13-14.08.11


Paatrycja

Recommended Posts

[quote name='Iza.']termin przedłużony do 26[/QUOTE]
To juz się stało normą, że Oddziały przedłużają termin...

[quote name='PaniKapsla']My z naszym Bouvierem GRAFF'em już zgłoszeni teraz tylko kaskę przelać.TO będzie nasz debiut na międzynarodówce a zarazem druga wystawa w ogóle.Startujemy w szczeniakach :)[/QUOTE]
Będzie dobrze:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaniKapsla']My z naszym Bouvierem GRAFF'em już zgłoszeni teraz tylko kaskę przelać.TO będzie nasz debiut na międzynarodówce a zarazem druga wystawa w ogóle.Startujemy w szczeniakach :)[/QUOTE]A to będziemy kibicować. Psa już dawno nie mam, ale lubię trzymać kciuki za młode bouviki. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Oj,stawka....towarzystwo jakie będziesz miała:lol:,to ważne:evil_lol:[/QUOTE]

No ba! W końcu udało mi się załatwić, że będę osobiście :evil_lol:
w dodatku podróż z taką osobą jak Matagi to sama przyjemność hahahah :loveu::evil_lol:
Hanisek będzie szczęśliwy, że jedzie z miłością swojego życia - Misaki :diabloti: szkoda, że ona nie podziela jego entuzjazmu :eviltong:

a tak na serio, to właśnie fajnie zapowiada się towarzysko, dlatego tak kombinowałam, żeby osobiście jechać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']No ba! W końcu udało mi się załatwić, że będę osobiście :evil_lol:
w dodatku podróż z taką osobą jak Matagi to sama przyjemność hahahah :loveu::evil_lol:
Hanisek będzie szczęśliwy, że jedzie z miłością swojego życia - Misaki :diabloti: szkoda, że ona nie podziela jego entuzjazmu :eviltong:

a tak na serio, to właśnie fajnie zapowiada się towarzysko, dlatego tak kombinowałam, żeby osobiście jechać :)[/QUOTE]

Haahaaa,taaaa,wielka przyjemność hiihiiii:evil_lol:
A co do Misaki,to może jej sie odmienić...baby zmienne są..:roll::lol:
Ja sie baaardzo cieszę,że jedziesz!:multi::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Siem spotkamy:eviltong::lol:
iiiiiiiiiiiii...taaaam stawka:evil_lol:[/QUOTE]
No to siem spotkamy:)

[quote name='FredziaFredzia']No właśnie też jestem ciekawa stawki. ;) mychaaaaa - ja do Ciebie podchodzę i Ty cierpliwie znosisz moje towarzystwo na wystawie! Jesteś cierpliwa? :diabloti:[/QUOTE]
Dobre!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...