Jump to content
Dogomania

BYDGOSZCZ-spotkajmy się!


Melka

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Estera'][IMG]http://usera.imagecave.com/Megi77/Zdjatka/Dwawjednym.jpg[/IMG]
:lol: :lol: :lol: spadłam z krzesła[/quote]

Zapomnialam ta extra fotke wyciagnac ;p Taaa to jak by to nazwac DWA W JEDNYM :):):):):) hahahahahaha
Diunka z ogonem Dzegierka :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']tak [B]megi77 [/B]pomylilas sie dwa razy fotke Angie dalas ale beagle takie laciate i moga sie pomylic hyhy :D[/quote]
tak mi sie wlasnie wydawalo, ze to jedna i ta sama sunia :evil_lol:

za spacerkami jestem bardzo za ;)
jednak na razie my odpadamy- Diuna juz sie podziebila caly dzien smarka i kicha :-( boje sie, ze znow bedziemy przechodzic to co poprzednio :shake:
my mozemy zaczac na spacerki chodzic jak nie bedzie przede wszystkim mokro na dworzu...

Link to comment
Share on other sites

O widze, że mój mały tchórz-Filipek też się załapał na fotki;) oczywiście wystraszony na każdej jednej fotce:lol: No nic może jak więcej razy sie spotka ze wszystkimi wtedy obecnymi psiakami to sie jednak moze przekona;) Wszystkie psiaki wyszły rewelacyjnie!!:cool3:
pozdrawiam Wszystkich(wtedy obecnych na spotkaniu:)) właścicieli i ich psiaki!:Dog_run::Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Ewa 17- sunie nie były tak do końca na uwięzi tylko na długich kilkunastometrowych linkach puszczonych luzem, one naprawde nie ograniczają im ruchu, a my mamy większą kontrolę nad nimi, przeciez sama wiesz jakie sa te nasze beagle potrafią popędzic za tropem bez opamiętania. Zawsze łatwiej jest potem złapać linkę niz dogonic pedzącego psa. Moja Dasza jest puszczana luzem tam gdzie już zna teren, a na nowym obszarze zawsze puszczam ją na lince (nowe zapachy itp.). Taka linka jest doskonała przy szkoleniu psa, kiedy pies odchodzi za daleko przydeptujesz linkę i mówisz stój, on odwraca się i staje, a nie kojarzy bezpośrednio Twojej osoby z pociagnięciem jak to jest w przypadku smyczy. Dodam jeszcze, że w okolicach gdzie odbył sie spacer często pojawiają się Sarny (jest to wielka polana otoczona lasem) Dasza juz dwa razy mi za nimi pobiegła i ganiałam po lesie dobra godzine, więc wolę kolejny raz nie ryzykować.

Megi 77- oczywiście nie gniewam się za ta pomyłkę, i dziękuję za śliczne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Kasiu R Dżegierek po zabiegu biegał skakał podnosił nóżke do siusiania :lol: oj oj on ma w sobie tyle energi choć był trochę śpiący. Dżegierek spał aż dwa dni a po tych dwóch dniach znów pokazał różki :eviltong: . Po dwóch dniach dostał jeszcze antybiotyk.Dżegierek ma dwie ranki bo niestety jedno jajko było gdzieś w środku a druga ranka jest zaraz za jajkiem. Ranki są bardzo malutkie myślę że po pewnym czasie nic nie bedzie widać.Dziękuję Kasiu R za zainteresowanie moim łobuzem. Pozdrawiam i całuję Ja i Dżegierek. A co do spacerku masz rację naj odpowiedniejszy termin bedzie gdzieś w styczniu. Szczęśliwego Nowego roku Życzymy wszystkim!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...