Jump to content
Dogomania

BYDGOSZCZ-spotkajmy się!


Melka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='joanika']Nikogo z fordonu nie ma???
[U]
niedzwiadek[/U] jak Ci zabraknie pomysłów to zapraszam na drugi koniec Bydzi - na górki w fordonie , do Ostromecka, nad Wisłę :p
Byłam wczoraj w Ostromecku - po prostu rewelacja.[/quote]
Ja też byłam wczoraj w Ostromecku :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Ja też byłam wczoraj w Ostromecku :multi:[/quote]
:multi::multi::multi: może się widziałyśmy :cool3: Ja byłam w godzinach 15 - 18 krążyłyśmy z Laną w tą i spowrotem. Ale większość czasu byłyśmy przy wodzie tam w okolicy dworku gdzie się schodzi aleją starych drzew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']:multi::multi::multi: może się widziałyśmy :cool3: Ja byłam w godzinach 15 - 18 krążyłyśmy z Laną w tą i spowrotem. Ale większość czasu byłyśmy przy wodzie tam w okolicy dworku gdzie się schodzi aleją starych drzew.[/quote]
Ja byłam po 16 z małą Yorczka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

W niedziele zawleklam sie do 4donu:lol:, w moim przypadku to naprawde niesamowite bo ja tam prawie niebywam, ale bylam przy Wisle, najpierw troche na walach trymowalam sznaucera, a pozniej juz przy samej rzece. BYlo swietnie zero wiatru i mega cieplo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']A kto jest z Fordonu? :cool3:
Może jakiś spacerek na górkach z pieskami zorganizujemy?[/quote]
Ja jestem z Fordonu.Co prawda obecnie przebywa poza granicami kraju, ale dzisiaj lece na kilka dni do Polski.
Jesli bedziesz miala ochote na spacerek daj znac.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaCz.']Ja jestem z Fordonu.Co prawda obecnie przebywa poza granicami kraju, ale dzisiaj lece na kilka dni do Polski.
Jesli bedziesz miala ochote na spacerek daj znac.;)[/quote]

Nie wiem jaka u Ciebie pogoda ale w Bydgoszczy pada:placz: a już tak ładnie było.
Jasne daj znać kiedy będziesz mogła to wybierzemy się na spacer z psami.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Pobrałam ulotkę R=R powyklejam nimi pół 4donu :evil_lol:
Zbierzmy siły i może uda nam się powyklejać całą Bydzie :multi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/ulotki-rasowy-rodowodowy-26675/index33.html#post11218709[/url]

Westinka jak najbardziej, spacerek w listopadzie po myslęcinku to rewelacja (szczególnie jak pogoda taka jesienna), może za 2 tyg?

Link to comment
Share on other sites

Skoro jeśli jesteśmy z Fordonu to spotkamy się "na miejscu" przecież mamy górki, w drugą str. Wisła, a i górkami do Myślęcinka można dojść :lol: Co Wy na to?

W niedziele (16.11) odbędzie się fajna impreza: [URL="http://www.info.bydgoszcz.pl/wydarz.php?i=67513&n=2"]Wydarzenia Bydgoszcz - www.infobydgoszcz.net [/URL]
drugi link nie chce sie wyświetlać :( [url=http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081111/ROZRYWKA01/959680700]Bydgoszcz. Zwierz

Link to comment
Share on other sites

[B]pomocy!!!! Szukamy domu stałego dla suni 3-miesięcznej. Sunia jest u mnie na tymczasie w Bydgoszczy. Popytajcie może znacie kogoś z Bydgoszczy, odpowiedzialnego, miłośnika dużych psów, kogoś kto da stały dom dla ślicznej, kochanej i mądrej suczki doga kanaryjskiego.
[/B]to jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f761/dogocanario-w-potrzebie-36563/index3.html#post11268200[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...