Jump to content
Dogomania

Kasia R

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Kasia R

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Bydgoszcz
 1. Na spacerach na skwerku też widuję beagla ale to sunia. Innego nie kojarzę. Sprawdziłam u wetów na osiedlu nikt go nie kojarzy jako swojego klienta. Pies dziś jeszcze jest u mnie a potem zobaczymy. Nie ma też chipa. Taki mróz i nikt o nie szuka. Wygląda mi to na porzucenie :( Dzięki za czujność! jakby co to mój numer to 508429528
 2. Kasia R

  Psi fryzjer w Toruniu ! już otwarte ;)

  Aiste- prosze pozdrowić od nas Rocco!!!!! Aga12 - szczeniaczki przyjmujemy na pierwszą pielęgnację zwyczajowo pierwszy raz w wieku około 4 miesięcy po szczepieniach przeciw wściekliźnie, a pierwsze strzyżenie miedzy 5 a 7 miesięcy w zależności od pory roku! Zapraszamy!
 3. Kasia R

  Psi fryzjer w Toruniu ! już otwarte ;)

  [B]Aszita - [/B]info na stronce dotyczące w.w.środków miało na celu po prostu stwierdzenie faktu, że takowych nie używamy. A napisałyśmy o tym, gdyż niejednokrotnie spotkałyśmy się z zapytaniami klientów właśnie o podawanie środków usypiających, co mogło nam sugerować, że takie praktyki się stosuje. Oczywiście bez wskazania na jakąkolwiek konkurencję. Dziwny jest też fakt, że dla niektórych klientów, taki sposób wydaje się normalny. Ci którzy zostają przy strzyżeniu psiaka i widząc jaki potrafi być niesforny, sami pytają "...a nie może mu Pani podać czegoś na uspokojenie?", to jest pytanie nawet z ostatniego tygodnia. Jeden z klientów z sznaucerem olbrzymem będąc pierwszy raz wręcz kilka razy pytał, czy go nie uśpimy bo ktoś mu powiedział, że duże psy się do strzyżenia "znieczula";( Jedni pytają o to z obawy inni bo wydaje im się to normalne???? A czemu normalne???? bo być może o tym słyszeli, lub tego doświadczyli??? Na zachodzie pewnie jest inaczej, u nas jednak ludzie dopiero zaczynają dojrzewać do tego, że o psa trzeba w ogóle dbać. Mimo to wiele stereotypów nadal funkcjonuje, ale wierzę, wszystko idzie ku dobremu. Przyjdzie czas kiedy nikomu nie przyjdzie do głowy umieścić takiej informacji na stronie ;) Nad stronką cały czas pracujemy i na pewno zajdzie tam jeszcze wiele zmian ;)
 4. Kasia R

  Psi fryzjer w Toruniu ! już otwarte ;)

  A banerek już działa i wygląda tak::-)
 5. Kasia R

  Agility w Bydgoszczy

  U mnie w pracy zaczęły się urlopy, wszystkie weekendy w lipcu pracuję, więc cięzko mi bedzie się pojawić na treningach. Mam nadzieję, ze sierpień będzie lepszy! Pozdrawiamy
 6. Kasia R

  Agility w Bydgoszczy

  Nie było nas ostatnio na treningach bo byłyśmy na szkoleniu tropowców, w ten weekend i następny jesteśmy na wystawach, pojawimy sie na placyku w połowie czerwca no chyba, że ktoś w tygodniu będzie biegał, to może też wpadniemy jak znajdziemy chwilkę czasu.
 7. Kasia R

  Agility w Bydgoszczy

  No to fajnie, powinnyśmy sie pojawić. Dawno tu nie zaglądałam a tu proszę takie super fotki :lol:
 8. Kasia R

  Agility w Bydgoszczy

  No to ja mam znowu pecha, jak załatwiam sobie wolne na niedziele, to okazuje się, że tym razem biegamy w sobotę. Można się w du.... ugryźć bo mam tego pecha już cały miesiąc. W dodatku zaczyna nam się cieczka więc jakieś 3 tyg wypadną. No może uda się kiedyś wpaść na koniec zajęc i pobiegać troszeczkę, żeby zabardzo nie poddrażniać płci przeciwnej :lol:
 9. Kasia R

  Agility w Bydgoszczy

  Czekamy na wieści z Pruszkowa:lol:
 10. Kasia R

  Agility w Bydgoszczy

  Na wiosnę rusza nowy kurs agility, więc możesz się przyłączyć, o szczegóły pytaj Magdę.
 11. Kasia R

  Agility w Bydgoszczy

  Masz rację, jeszcze trochę i damy innym ostro popalić :mad:
 12. Kasia R

  Agility w Bydgoszczy

  No to ukończyłyśmy kurs agility, teraz trzeba zabrać się do roboty i dorównać pozostałym psiakom z sekcji. Magda- dziękujemy za śliczny dyplom i pyszne przysmaki :lol:
 13. Kasia R

  Agility w Bydgoszczy

  Będziemy skakać szybko szybko [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h171/Kasia123456/agility82.jpg[/IMG] [IMG]http://http://i64.photobucket.com/albums/h171/Kasia123456/agility67.jpg?t=1166102999[/IMG]
 14. Kasia R

  Agility w Bydgoszczy

  My będziemy napewno, Magda mam Twój stoper :lol:
 15. Kasia R

  BYDGOSZCZ-spotkajmy się!

  Dzięki jovanna! Z fotkami jak zwykle nie zawiodłas.
×