Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nooo coś Ty jakże bym mogła :D
a najlepsze jest to ze u mojej ciotki (na wsi) zjawisko psa na smyczy jest nienormalne, potem cała wieś przeżywa przez tydzien:D ale bedzie śmianie. W 1 dzień pujde z Tinuchą na spacer po wsi. i Zapne ją na smycz... ale będa mieli o czym gadać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']hahahaha ;:D beda mieli urozmaicenie :evil_lol::evil_lol: pies na smyczy ;)[/quote]

No mówie Ci... Ta wieś to jest taka zacofana że masakra, pies to jedynie do budy i to wszystko, niektóre całe życie spędzaja na łańcuchu :(
tak jak Maja mojej cioci. Ona nigdy nie jest spuszczana, ale ja do niej nawet niepodchodze, bo jakby była przyjaźnie nastawiona to bym ją na spacerki zabierała, a tak to co... nic nie da sie zrobić.... :(
Moja ciotka mi powiedziała ze taka baba kiedys tam szła z psem na smyczy to przez tydzień ludzie gadali... masakra :shake:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie dlatego ze na wsi psy od zawsze służyły do pilnowania obejścia. Nie były szkolone ani nic, w dzień są agresywne w stosunku do obcych i siedzą przy budzie. Ludzie uważają ze pies to do budy jest a nie do domu.
Np. jak jestem u babci to mi zawsze powtarzają tzn. nam wszystkim z mojej rodzinki ze my *******nieci jestesmy ze psa na łóżku trzymamy, ze spimy z psem, albo ze je jedzenie z puszki a nie resztki ze stolu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']heja! dawno tu nie byłam! :roll: ale już jestem. U mnie , bo też na wsi mieszkam, ale takiej większej... to wszyscy (no prawie) chodzą na spacery z psiakami na smyczy ;)[/quote]

No widzisz to mieszkasz na cywilizowanej wsi, u mojej cioci niestety tak nie ma. Ale za to u mojej chrzesnej to juz normalka ze ktoś z psem na smyczy idzie.
Ale bedzie zianie jak sie kazdy bedzie patrzył na mnie jak na oszołoma :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...