Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cerber']
ojej jakie śliczniutkie oculecki, jaka ona jest taka malutka i bidniutka niuniuchna... kocham ja... :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]

[B][I][COLOR=blue]Moje maleństwo ma takie wielkieee serduszko ze Ciebie też tam napewno zmieści... i wszystkie cioteczki :lol: [/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']to mozemy zalozyc fanklub psich nochali:loveu: obedzie sie wtedy bez przelewu krwi :)[/quote]

[B][COLOR=red]łeee to nudno:eviltong: :evil_lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]zgadzam sie jak najbardziej:)[/COLOR][/B]
[SIZE=7][COLOR=red][B]NOCHALE RULESS:)[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#ff0000]czy jak to siem tam pisze.....[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alynkaaa'][B][COLOR=red]łeee to nudno:eviltong: :evil_lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]zgadzam sie jak najbardziej:)[/COLOR][/B]
[SIZE=7][COLOR=red][B]NOCHALE RULESS:)[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#ff0000]czy jak to siem tam pisze.....[/COLOR][/SIZE][/quote]

[B][I][COLOR=blue]chyba RULEZZ ale RULESS to tak oryginalnie :ylsuper:[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_'][B][I][COLOR=blue]Moje maleństwo ma takie wielkieee serduszko ze Ciebie też tam napewno zmieści... i wszystkie cioteczki :lol: [/COLOR][/I][/B][/quote]


ekstraaaaaaaaaaaaaaaa :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alynkaaa'][B][COLOR=red]ufffffffffffffffff to dobzre bo juz myslalm ze sie nie zalapie:)[/COLOR][/B][/quote]

[B][I][COLOR=blue]Bez obawy :D jedyna osoba której nienawidzi to moja koleżanka :roll: i gryzie ją po nogach.... hmmm... ciekawe... psy przeciez wiedzą kto jest dobry a kto nie (?)[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][I][COLOR=blue]Cioteczki możecie rzucić okiem na tego posta którego napisałam w dziale : Rozmnarzanie[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]ale chyba nikt tam nie zagląda... cos mało osób sie tam kręci...[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff][/COLOR][/I][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34040[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_'][B][I][COLOR=blue]No trzeba znaleźć prezesa :D [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]oo tak Twoj psiak sie nazywa :D [/COLOR][/I][/B][/quote]
[B][COLOR=red]no to prezesa juz mamy:):multi: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]teraz trzeba znalesc Fige:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: zartuje:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]no na upartego haslo tez juz jest NOCHALE RULES:)<tak oryginalniej>:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]to co teraz moze piosenka??:eviltong: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']



[B][I][COLOR=blue]Znooowu ten aparat ? zaczynasz mnie nudzić :sleeping: [/COLOR][/I][/B]
[url]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tina3.jpg[/url]


[/quote]
A nie mówiłam, że to najbardziej zrelaksowany pies jakiego widzialam? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Zrelaksowany? Nie można ufać takim niewinnym minkom... tożto diabeł wcielony, który zrobił sobie sekundę przerwy aby zapozować do zdjęcia :evil_lol:[/quote]

[B][I][COLOR=blue]coś w tym jest hehhe... [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]a diabełek to jest taki że szkok :D:D[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]wymyślajcie ciag dalszy piosenki. Ja tu zaglądne jutro :lol: a teraz ide witać sie z mamusia :) bo wróciła z Angli i wpierniczamy super słodkości :cool3: chce ktoś ? to szybko bo zara niebedzie ;) [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]Do juterka cioteczki :*:*[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Siemak, ciotecza :cool3:

Ja jak zwykle o wszystkim dowiaduję się ostatnia - eh, fanklubu im się zachciało :eviltong: Jakby co to możecie liczyć na moją Korę... hmmm, chociaż ona to bardziej słynie z jęzorka niż nochala... ale w sumie to nie tak daleko przecież... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Tina się ubiera... ale coś jej to nie wychodzi... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

[url]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tina3.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...