Jump to content
Dogomania

Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]


Martika&Aischa

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Dostałam telefon .......decyzją lekarza weterynarii Misiu musi zostać przeniesiony do domu. Jest jak to określili "stary" Nie może zostać u Czarodziejki. Diana ma w domu płytki i Misio sobie na nich nie radzi.
Albo pojedzie do domu albo zostanie uśpiony :( " Bo usypianie starych psów jest humanitarne":shake:
Dostałam kontakt od Charly do hotelu Kasi Przystał zaraz tam napiszę.
Przychodzi mi jeszcze na myśl w tej chwili hotel dla staruszków u Anji w Tomaszowie Mazowieckim.[/QUOTE]
Mój Boże:(
U Anji nie ma miejsca, pytałam już wczoraj
Dobrze, że w hoteliku Terier. Tam podobno bardzo dobre warunki.
Myślę jednak, ze warto zrobić wydarzenie na FB.
Może ktoś zechce dać dom Misiowi na stare lata?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BERKANO']to w końcu pewne osoby dopięły swego- zniszczyły Dianę i mniejsza o psiaki no nie!!!
A jak jakieś psy "przy okazji" zostaną uspane to co tam-[B] BO CEL UŚWIĘCA ŚRODKI[/B]...
Rzygać mi się tym chce a i o ludziach mam najgorsze zdanie.[/QUOTE]
O co Ci chodzi?
O jaka Dianę?
Kto tu zajmuje sie Dianą a nie psem?
Nie widzisz, że Misiek nie może zostać u Diany?
Nie może mieszkac w jej domu?
Nie widzisz, że tu chcą pomóc Misiowi, bo to własnie on jest najwazniejszy na tym wątku?
Diana zostanie za chwilę męczennicą dogomanii, jak widze.

Link to comment
Share on other sites

Malizna ja z Tobą psychicznie nie wytrzymuje. Wszędzie gdzie wchodzę robisz jakieś awantury, prowokujesz. Zajmij Ty się tymi eventami na FB, działaj, a nie Ludzi denerwujesz.
Jak Sama piszesz- zajmij Ty się tymi Psami - tylko czas Ci się kończy z Miśkiem więc życzę powodzenia. Gdyby nie ta cała afera Psu nie groziłoby uśpienie i o to BERKANO chodzi, ale wiem, że niektórym to ciężko zrozumieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonek666']Malizna ja z Tobą psychicznie nie wytrzymuje. Wszędzie gdzie wchodzę robisz jakieś awantury, prowokujesz. Zajmij Ty się tymi eventami na FB, działaj, a nie Ludzi denerwujesz.
Jak Sama piszesz- zajmij Ty się tymi Psami - tylko czas Ci się kończy z Miśkiem więc życzę powodzenia. Gdyby nie ta cała afera Psu nie groziłoby uśpienie i o to BERKANO chodzi, ale wiem, że niektórym to ciężko zrozumieć.[/QUOTE]
Bo malizna niewiele rozumie , bądź co bądź nick zobowiązuje ;)

Edited by wapiszon
ort
Link to comment
Share on other sites

Malizna ty "geniuszu"- to JA na własny koszt zawoziłam Miśka do hospicjum i widziałam w jakim stanie był WTEDY i teraz. a ty i twoje mądre psiapsiółki od plotkarstwa, które wolą rozsiewać dookoła informacje, o rzeczach, KTÓRYCH NA WŁASNE OCZY NIE WIDZIAŁY I NIE MYŚLĄC O KONSEKWENCJACH SWOICH CZYNÓW I MIESZANIA wolą niszczyć niż kierować się ROZUMEM I FAKTAMI. [U][B]A FAKTEM JEST COŚ, CO INTELIGENTNY CZŁOWIEK SAMODZIELNIE POZNA[/B][/U]!!!! Uznaj to za definicję faktu!!!!!!!!!!!
I nikt z was nie zdaje sobie sprawy z tego (bo i skąd miałybyście to wiedzieć, bo gooowno was to obchodzi), że wraz ze zmianą miejsca pobytu Misiek zacznie gasnąć i po prostu umrze...
Ja Go znam i mogę z ręką na sercu tą opinię wydać!

Ale cieszcie się, bo dopięłyście swego.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki dziękuję,że jesteście..

Co do tego czy Misiek będzie w domu to wywnioskowałam z rozmowy z Martiką,że tak.
Tu stronka hoteliku:
[URL]http://hotelterier.pl/galeria03.htm[/URL]

Opłata hoteliku z tego co podejrzałam na wątku Szarika to 17zł za dzień z wyżywieniem....

[B]BRAKUJE NAM 237ZŁ STAŁYCH DEKLARACJI.[/B]:(

Edited by Beatkaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Nie chcę tu już na nikogo naskakiwać. I napisać kto powinien kwotę założyć.

Ja nie bardzo mogę sobie pozwolić na deklarację stałą, bo nie mogę.
ale skromne 5 zł. jeśli przyjmiecie to dołożę.
Mnie tylko trzeba pilnować i mi bardzo przypominać.[/QUOTE]

dziękujemy Kochana!!! 5zł to w tej sytuacji dla Misia bardzo dużo !!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']Ja chcę dołozyc się do wszystkich wyciągnietych od czarodziejki psów.
Nie wiem ilu się uda.
dlatego na razie równiez deklaruję 5 zł miesiecznie.
jak sytuacja się wyklaruje, napisze czy kwota jest aktualna, czy wyższa.[/QUOTE]

Dobrze,dziękuję pięknie :):):)

Link to comment
Share on other sites

Napisała Charly:
Mogę w tym momencie zadeklarować 10 zł miesięcznie na misia. z tym, że po tym co, mu zafundowano w hospicjum, on będzie potrzebował więcej. Chociażby na badania. Misiu posikuje- może ze starości, ale trzeba też przyjąć, ze psiak ma chory pęcherz, być moze nerki, wątrobę. Siadają mu też stawy.
bardzo proszę dopisać Charly do deklaracji.
Jak Miso pojedzie, poprosze o nr konta. Ja Charly wyślę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']Napisała Charly:
Mogę w tym momencie zadeklarować 10 zł miesięcznie na misia. z tym, że po tym co, mu zafundowano w hospicjum, on będzie potrzebował więcej. Chociażby na badania. Misiu posikuje- może ze starości, ale trzeba też przyjąć, ze psiak ma chory pęcherz, być moze nerki, wątrobę. Siadają mu też stawy.
bardzo proszę dopisać Charly do deklaracji.
Jak Miso pojedzie, poprosze o nr konta. Ja Charly wyślę[/QUOTE]

zapisane,dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...