Jump to content
Dogomania

Iwan -labkowaty mam dom i swoja kanape w domu bez dzieci-dzieki:)


giselle4

Recommended Posts

eli kiedyśdziekuje bryniu
dobrze ze Was poznalam :):)[/QUOTE]
Też bardzo się ciesze,że Was poznałam i dzięki Wam miałam Iwana u siebie.To był wspaniałe doświadczenie,bo sprawdziłam na własnej skórze,jakie to cudowne uczucie pomóc zwierzęciu w potrzebie.Przeżyć radość z tego powodu,że trafił do kochającej rodziny.Dlatego póki będę miała możliwość być DT to będę pomagać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też bardzo się ciesze,że Was poznałam i dzięki Wam miałam Iwana u siebie.To był wspaniałe doświadczenie,bo sprawdziłam na własnej skórze,jakie to cudowne uczucie pomóc zwierzęciu w potrzebie.Przeżyć radość z tego powodu,że trafił do kochającej rodziny.Dlatego póki będę miała możliwość być DT to będę pomagać.[/QUOTE]


To może teraz Feler- Seler? ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210580-Felerny-Feler-czyli-niskopodwoziowy-labrador-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/210580-Felerny-Feler-czyli-niskopodwoziowy-labrador-%29[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jest ma bardzo przykro ze z etykietka -agresor
w kojcu nie wyakuzje agresji
przeciwnie jest smutny i nie rozumie dlaczego?
Szkoda ze to przed Swiatami pies zacząl miec ,,blyszczace,,oczy i wrogosc do pełnej miski
oraz ze tylko na polu zachowywal sie normalnie
zas w domu chcial gryzc dzieci i warczal z dziwnymi oczami i szalal:(:(
Biedny piesku jestes
zastanawiam sie co bylo przyczyna takiego zachowania
....wyjazd na Swieta ?
a moze nuda?
przytyłes i juz nie byles taki fajny

Nie zostanie uspiony to pewne
szukamy jemu odpowiedzialnego domu
ale juz na zawsze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brynia8506']eli kiedyśdziekuje bryniu
dobrze ze Was poznalam :):)[/QUOTE]
Też bardzo się ciesze,że Was poznałam i dzięki Wam miałam Iwana u siebie.To był wspaniałe doświadczenie,bo sprawdziłam na własnej skórze,jakie to cudowne uczucie pomóc zwierzęciu w potrzebie.Przeżyć radość z tego powodu,że trafił do kochającej rodziny.Dlatego póki będę miała możliwość być DT to będę pomagać.[/QUOTE]

Patrze na Twoj Bryniu banerek i az mnii ciarki przechodza
jak to sie stalo ze nie zjadł Twojego synka?:(

Link to comment
Share on other sites

Guest Ryniu123

o Kurde :( Może się wystraszył, że znowu gdzieś jedzie do innego domu? Może ktoś mu tam zrobił krzywdę na tym wyjeździe?
Oj Iwanku co ty sobie narobiłeś, czemu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmosia']Się chłop do bagażnika nie mieścił:-( Niech to szlag !!!!!!!!![/QUOTE]
dzien przed Wigilia pojechalam z Tenią i zabralam
od weterynarza
a mialo byc tak pieknie
Dziwne ze cholera przed samymi Swietami
i ze do domu nie mogla pani jego zabrac tylko [B]spacerowala ,,bo na ulicy byl spokojny,,[/B]
[B]a w domu ,,oczy jemu błyszczały,,pewnie wampir wylazil z niego:([/B]

a mozna bylo powiedziec prawde
znudził nam sie
przeszkadza
to zbyt duzy obowiazek
nie mamy gdzie zostawic na Swieta bo wyjezdzamy itd...
zrozumiem ....ale nie tak
ze sie boi o dzieci itd....
i chodzenie po weterynarzach
wiem o 2 przychodniach i prosba o papier ze agresywny...to juz mi sie nie podobalo.

Link to comment
Share on other sites

Grażynko, niektórzy ludzie to potwory!
Tofika to powinnam już dawno uśpić, bo i w domu i na spacerze zębiska pokazuje. Wychodzenie z Agusią też się znudziło. A kocur skacze na plecy bez ostrzeżenia. Moje auto wygląda jak po wykopkach, dom jak pobojowisko...
Ale ja je po prostu uwielbiam i nie wyobrażam sobie życia bez nich.
Tak mnie ci ludzie wku...., że aż mi się wszystko gotuje w środku... Zabić to mało!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ryniu123

Ja bym nazwę tematu zmienił. Sprawa na razie incydentalna, nie wyjaśniona do końca i nie potwierdzona. Pies powinien być gruntownie zbadany. Być może to objawy tarczycy? Nie doklejajmy mu tej łatki i nie róbmy afery do póki wszystko się nie wyjaśni.
W tej chwili z pewnością Iwanowi przydadzą się jakieś bazarki, bo nic nie zrobi się za darmo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ryniu123']Ja bym nazwę tematu zmienił. Sprawa na razie incydentalna, nie wyjaśniona do końca i nie potwierdzona. Pies powinien być gruntownie zbadany. Być może to objawy tarczycy? Nie doklejajmy mu tej łatki i nie róbmy afery do póki wszystko się nie wyjaśni.
W tej chwili z pewnością Iwanowi przydadzą się jakieś bazarki, bo nic nie zrobi się za darmo.[/QUOTE]

Ryniu ,ze agresywny to mamy na papierze
bo pani odstala w koncu od weta.
Zrobie pare fotek i wstawie.....

Link to comment
Share on other sites

No napewno nie wolno go uśpić,bo przecież nikogo nie ugryzł i szczerze wątpie,żeby to zrobił.Wrknąć przy misce to warczał i nawet o tym pisałam.Tylko teraz może mieć problem,żeby znaleźć dom przez tą etykietę agresora.Swoją drogą to jestem ciekawa na jakiej podstawie jakiś wet mógł wydać zaświadczenie,że jest agresywny-bo warczał,szczekał,oczy miał szkliste i sierść zjeżoną?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...